Fórum

Téma: závody dětí a mládeže

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Jihočeská liga mládeže na silnici 2014

závod Žirovnice 8.6.2014 Přeštěnice 29.6.2014 Průběžné pořadí
pořadí body pořadí body pořadí body

mladší žákyně:
Klára Šafaříková Opařany 1 10 1 10
Julie Kotalíková Milevsko 2 7 2 7
Klára Minaříková-Hronková Tálín 3 5 3 5

mladší žáci:
Lukáš Dolejší Milevsko 1 10 1 10
Jiří Lípa Přeštěnice 2 7 2 7

starší žákyně :
Celestýna Součková Tábor 1 10 1 10
Pavlína Kubů Jistebnice 2 7 2 7

starší žáci:
Karel Arlt Soběslav 1 10 1 10
Ondřej Vačlena Jistebnice 1 10 1 10
Oliver Šmakal Č.Budějovice 2 7 3 7
Jakub Ťoupalík Tábor 2 7 3 7
Jakub Pileček Tábor 3 5 5 5
Michal Šimák Tábor 3 5 5 5

kadetky:
Denisa Švecová-Mináriková Soběslav 1 10 1 10
Tereza Švihálková Tábor 1 10 1 10

kadeti:
Matěj Syrovátka Tábor 3 5 2 7 1 12
Dominik Drdek Tábor 1 10 2 10
Jan Novák Č.Budějovice 1 10 2 10
Petr Klabouch Č. Budějovice 2 7 4 7
Jan Burgstaller Tábor 5 3 4 4 4 7
David Šimák Tábor 4 4 6 2 6 6
Jaroslav Šitner Jistebnice 3 5 7 5
Jakub Pileček Tábor 5 3 8 3


profilové foto

Jihočeská liga mládeže 2014
29.6.2014 Milevsko

mladší žákyně: 7,8 km

  1. ŠAFAŘÍKOVÁ Klára Opařany 0:22:15
  2. KOTALÍKOVÁ Julie Milevsko 0:22:26
  3. MINAŘÍKOVÁ-HRONKOVÁ Klára Tálín 0:23:11

    mladší žáci: 15,6 km

  4. VONDRÁČEK Jan Příbram 0:38:42
  5. DOLEJŠÍ Lukáš Milevsko 0:57:52
  6. LÍPA Jiří Přeštěnice

    starší žákyně: 15,6 km

  7. SOUČKOVÁ Celestýna Tábor 0:33:26
  8. KUBŮ Pavlína Jistebnice 0:43:33

    starší žáci: 23,4 km

  9. VAČLENA Ondřej Jistebnice 0:45:47
  10. BOUČEK Jakub Příbram 0:47:46
  11. ŤOUPALÍK Jakub Tábor 0:52:36
  12. ŠIMÁK Michal Tábor

    kadetky: 23,4 km

  13. ŠVIHÁLKOVÁ Tereza Tábor

    kadeti: 31,2 km

  14. NOVÁK Jan Tábor 0:59:15
  15. KUBA Karel Příbram 0:59:16
  16. CHARALAMBIDIS Denis Příbram 0:59:29
  17. SYROVÁTKA Matěj Tábor 1:02:18
  18. ŠITNER Jaroslav Jistebnice 1:02:20
  19. ŠIMEK Jan Příbram 1:02:26
  20. BURGSTALLER Jan Tábor 1:03:05
  21. PILEČEK Jakub Tábor 1:04:01
  22. ŠIMÁK David Tábor 1:04:20

profilové foto

Cyklistické závody dětí a mládeže – „BAŽANTNICE 2014“, výsledková listina
22.6.2014, Milevsko

Partneři projektu:
Jihočeský kraj
Město Milevsko
Rádio Blaník
Toyota Dolák
Autocont
GO! Ace sport
Laboratoř Písek
 Kompas

Kategorie: U4 odrážedla dívky

  1. Barbora FINKOVÁ
  2. Adéla FICENECOVÁ
  3. Tereza HRONKOVÁ
  4. Kateřina DUCHAČOVÁ
  5. Lucie MÁCHOVÁ
  6. Viktorie HODÍKOVÁ
  7. Jolana KLIKOVÁ
  8. Alžběta JORDANOVÁ

Kategorie: U4 odrážedla chlapci

  1. Filip NETÍK
  2. Michal KOMÁREK
  3. František MIKŠÁTKO
  4. Mikuláš RÁC

Kategorie: U6 dívky, 1 okruh

  1. Kateřina BARTOŠOVÁ 3:36
  2. Simona HODÍKOVÁ 4:21
  3. Amálie PILEČKOVÁ 4:57
  4. Rozálie MÁCHOVÁ 7:56

Kategorie: U6 chlapci, 1 okruh

  1. Jakub KUDRNA 2:59
  2. Vojta KOLÁŘ 4:16
  3. Dominik DUCHAČ 4:20
  4. Jakub ŠOULE 5:06
  5. Rosťa VONDRÁČEK 5:11
  6. Martin KOMÁREK 5:16
  7. David KABÍČEK 5:17
  8. Zdeněk STRÁŇKA 7:45

Kategorie: U8 dívky, 2 okruhy

  1. Veronika PEŠIČKOVÁ 6:30
  2. Irena FICENECOVÁ 7:12

Kategorie: U8 chlapci, 2 okruhy

  1. Jaroslav HRONEK 5:06
  2. Marek HADÁČEK 5:17
  3. Filip ADDO 5:51
  4. Tomáš JŮZA 5:52
  5. Jan NEUŽIL 5:59
  6. Kamil ŠOULE 6:08
  7. Tomáš KOFROŇ 7:13

Kategorie: U10 chlapci, 3 okruhy

  1. Jakub PILEČEK¨ 8:06
  2. Jiří FRIDRICH 9:01
  3. Dan STÁŇKA 9:28

Kategorie: U12 dívky, 4 okruhy

  1. Klára MINAŘÍOVÁ-HRONKOVÁ 8:43
  2. Karolína PAUROVÁ 9:37
  3. Lucka ROUSOVÁ 9:56

Kategorie: U12 chlapci, 4 okruhy

  1. Filip HADÁČEK 8:41
  2. Michal PEŠIČKA 9:13
  3. Filip NEUBAUER 10:03
  4. David DEÁK 11:06
  5. Vít CARAS DNF

Kategorie: U14 dívky, 5 okruhů

  1. Pavlína KUBŮ
  2. Klára MINAŘÍKOVÁ-HRONKOVÁ
  3. Michaela TŘÍSKOVÁ

Kategorie: U14 chlapci, 5 okruhů

  1. Ondřej VAČLENA
  2. Martin KOTALÍK
  3. Matěj PAUR

Kategorie: U16 chlapci, 5 okruhů

1. Marek ZÍKA

Další termíny závodů dětí a mládeže:

21.9.2014 Ber­nartice u Milevska
28.9.2014 Písek – Hradiště

Připravované projekty: Mirotice, Čejetice, Protivín, Chyšky, Kovářov a další.


profilové foto

Pořadatel: KAC Milevsko, Společnost pro dobré soužití
Datum: neděle 22. června 2014
Kancelář závodu: lesopark Bažantnice u Kláštera, Milevsko
GPS 49°27'27.276"N, 14°21'50.841"E
Presence: od 12,00 hodin, lesopark Bažantnice – Klášter u Milevska
Start: ve 13,00 hodin
Trať závodu: lesopark Bažantnice – Klášter u Milevska,
Kategorie: U4 – chlapci a dívky na odrážedlech;,
U4, U6, U8, U10, U12, U14 – chlapci a dívky na jízdních kolech,
Ceny: první tři chlapci a dívky v každé kategorii obdrží diplom
Startovné: 30,–Kč
Tombola: pro všechny startující po vyhlášení výsledků.
Podmínka startu: vlastní kolo a přilba!!!