Fórum

Téma: Kriterium Hradiště 2014

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (30.04.2014, 10:27)

A přesto si nám závod, tak vyhlášený svou atmosférou do JALky nedal, jaká škoda.

profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (29.04.2014, 14:12)

No, to jste v té JALce všichni, když si libujete ve vyjížďkách v takovém počasí, v čele s tebou! (Já např. jezdím, jen když je totálně krásně – takže letos jsem kolo ještě nevytáhnul. Když čtu ty tvoje reportáže o některých závodech – brrr; déšť, zima, slota…)
K tématu: číslo máš, Honzo, nachystaný. (A kdybys náhodou nepřijel, tak ho vyvěsíme na čestné místo na stožár, aby ho nemohl nikdo jiný použít!) :-) (Jestli jezdíš přes Bechyni, tak se klidně zkus zastavit na vlakovým nádraží – dělám výpravčího – můžem dát krátkej pokec. Navíc, když jsem v práci, tak bývá pěkně, čili bys ten den určitě nezmokl…) ;-)
P.S.: a cenu fair-play dám tedy tradičně těm závodníkům, kteří dojedou za mnou! :-))

profilové foto

Reakce na Jan Bicek (29.04.2014, 13:08)

:) Bíca je prostě pan závodník!

profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (29.04.2014, 12:03)

Tak pozor! Žádný ceny fair play nepřijímám. Přijedu si zazávodit, pokud budu schopen. Takže si pro mě spíš připravte startovní číslo. A zkuste objednat slušné počasí, v poslední době, kdykoliv projíždím Bechyní, jsem mokrej a špinavej jako prase. Hodně zdaru a příští rok TdB jako součást JAL!

profilové foto

Ano, „Tour de Bechyně“ JE závodem okolo rybníka – a hrdě se k tomu hlásí!! :-))
A teď vážně: Honzo, děkuji Ti za přehození termínu závodu Na Hradišti! My bychom termín „TdB“ nepřehazovali (je to vždy třetí neděli v září, stejně jako třeba pochod Praha – Prčice je třetí sobotu v květnu, velká střed. bitva v Libušíně poslední sobotu v dubnu, Hradozámecká noc první sobotu v září, Sudoměřický triatlon druhou sobotu v červenci, bech. Koloběžky poslední sobotu v červenci atd. atp., to bych tu mohl psát donekonečna; prostě je fajn, když má jakákoliv sportovní či kulturní akce svůj zavedený termín, který se tak lidem dobře pamatuje). Kritérii Na Hradišti by naše TdB určitě závodníky neodebrala (max. několik jednotlivců), a naopak Kritérium by zřejmě nevzalo mnoho závodníků TdB. Přesto si myslím, že je fajn, že se těch několik málo lidí, kteří se budou chtít zúčastnit obou akcí, nemusí rozhodovat, kterou z nich vypustí. (A je mi jasné – a každému, kdo závody [nebo jakoukoliv jinou akci] pořádá – že jsi měl s tím překládáním a domlouváním vhodného termínu spoustu starostí, takže ještě jednou velké díky!)
A mimochodem – s organizátory TdB jsme se usnesli, že sis tímto činem vysloužil letošní cenu „fair-play“ TdB, takže když se u nás ukážeš, přihlaš se ke mně a my se ti odměníme nějakou drobnou drobností na památku! Kovki. ;-)

profilové foto

Definitivní termín pro kriterium na Hradišti – neděle 28.9., státní svátek. Od této chvíle už za mnou prosím nikdo nechoďte s tím, že se jede pěkný závod okolo rybníka opodál, je to konečný termín. Už teď jsem u správce za blbce:-)).

profilové foto

OK borci, díky za ohlasy, ještě někdo má připomínku ať pozitivní či negativní? Uzavírku hlasování udělám v neděli a poté již vyvěsíme definitivní termín.

profilové foto

O týden dříve, či později, vždyť i Cunkov jezdíme v krátkejch. Počasí neobjednáš a hůř než loni být nemůže. Hlavně ať se zadaří a závoďáci myslím si na Hradiště po loňsku cestu najdou a rádi.

profilové foto

Pechy to vymyslel :) Já souhlasím – všichni s kroskama a podle počasí se uvidí, kudy to protáhnem :)

profilové foto

Taky souhlasím, zaplaťpánbůh za každý dobře a bezpečně zorganizovaný závod. V případě horšího počasí z toho můžeme udělat jeden ze závodů TBC. Termínově by to taky už skoro odpovídalo.