Fórum

Téma: OTEVŘENÝ DOPIS VV JAL

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Pánové nepředpokládal jsem, že budeme schůzovat při vyhlášení! To snad nemohlo nikoho ani napadnout… Doufal jsem, že se sejdeme tak mezi třetí a čtvrtou odpoledne, 30 maximálně 45 minut. Alespoň jsme mohli „předjednat“ některé následující kroky. Někdo může být spokojený jak to funguje, ale spočítat silniční závody v roce na prstech jedné ruky je s prominutím trapné. A právě s tím bychom měli něco udělat…
Chápu, že se někdo nemůže dostavit na vyhlášení. Týden nehraje (snad) roli, ovšem bude to opět cesta někam a zpět. A čas jsou také peníze. Mohlo se spojit příjemné s užitečným… Prosinec, nebo dokonce leden? Tak to už můžeme jít jen na pivo, protože karty pro velké hráče budou již rozdány a na nás nikdo čekat nebude. Dál se vše bude svádět na to, že se musejí závody konat za plné uzavírky a na to nejsou peníze… Zařídím se podle toho. Kdo bude mít zájem, můžeme to probrat osobně. V sobotu se s každým těším na shledanou.
Petr Koblic


profilové foto

Zdravím všechny členy JAL. 30.10. se na mne obrátil osobně emailem Petr Koblic Otevřeným dopisem VV JAL. text emailu je stejný jako je uveden na těchto stránkách. Aby byl zřejmý ještě před balíkem můj postoj k tomu sděluji co jsem mu odepsal. Odepsl jsem mu 31.10 toto. :
Petře, nejsi členem JAL ani VV. Na výroční balík 2.11. jsi pozván jako host ( pozvali jsme všechny bývalé ředitele) ne jako svolavatel VV. VV svolává podle stanov ředitel JAL. Já jsem na tento den VV nesvolal a nesvolám. Je li host někam pozván pak buď s díky pozvání odmítne nebo přijde a průběh akce ponechá na hostiteli. Jinak by vznikla trapná situace. Máš li podněty ke zlepšení činnosti a finančnímu zajištění JAL v dalších létech pozveme tě na nejbližší jednání VV a tam nám je předneseš. Jsem přesvědčen, že budou li tvoje návrhy pro JAL přínosem budou VV přijaty, zejména v případě, že budou tebou slibované peníze v té době již na bankovním účtu JAL. Výroční balík je organizován za jiným účelem a prosím chovej se tam jako host. Všichni tě rádi uvidíme.

  • 31.10.2013, 17:11
  • 31. 10. 2013. Miloslav Šustr
  • Reagovat

profilové foto

Ahoj. Dovoluji si také připojit názor. Otevřený dopis je napsán , názory pisatele zřejmé a jasné . To jestli s nimi souhlasím, je jiná věc. Nechci a nebudu se pouštět do polemik tady , na fóru, na to mě všichni znáte. Radši si s každým promluvím osobně a jsem přístupný jakýmkoliv změnám, které posunou naši soutěž dále. Bohužel (či bohudík) jsem ale konzervativní a ctím názor, že to co funguje dobře, nemá se měnit a „vylepšovat“.
JALku jezdím pravidelně od roku 1995 a myslím si , že funguje poslední roky velice dobře a pokud někdo z Vás má nápady , co a jak změnit, proč ne – sem s nimi. Prosím však konkrétněji . Na balíku JAL to ale nevidím jako rozumné řešení, přijedeme se tam pobavit a na naše „schůzování“ nebude nikdo zvědavý. Rozhodně se přikláním k pořádání VV podle zvyklostí na konci roku, případně na začátku roku nového.
Nechci se prosím nikoho dotknout ,ale již mnohokrát se potvrdilo, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly…
Mějte se a díky za přečtení.


profilové foto

Také nesouhlasím s jednáním VV na balíku. Výkonný výbor se dle stanov schází zpravidla ke konci roku a to by se mělo dodržet. Navrhoval jsem termín sobota 14.12. v rámci vyhlášení TBC serie po závodě v Lenoře. Je to jen návrh, o konkrétním místě a datumu rozhodne celý VV dle návrhů ředitele JAL.


profilové foto

Ahoj všem.Dovolím si přispět svojí troškou do mlýna.Já sám osobně v sobotu balíku nebudu účasten ale myslím si že balík je o tom jak důstojně a slavnostně zakončit sezonu,popovídat si se všemi na které třeba v době závodů není čas,bavit se,atd.Dle mého názoru by měla rada VV JAL zasednout jindy,jen ne na balíku,v klidu vše prodiskutovat a vyřešit.Myslím si že na balíku na toto není vhodná doba.Ale to je jen můj názor.Zdravím všechny,Jan Šíma.


profilové foto

Reakce na Petr Koblic (30.10.2013, 13:50)

Je fajn, že dorazíš na balík mezi nás, jistě každý člen VV se v brzké době zúčastní jednání VV, ale že by bylo ok se radit na balíku, kdy se chce každý bavit a vzpomínat na to co bylo, budou tam kamarádi, manželky, přítelkyně, jídlo, pití, hudba. Půjdem se někam zavřít a jednat?Možná oslov ředitele, ten má na starosti dění a program na balíku. Myslím, že snáze stanovíme termín někdy během listopadu?Toť ale jen můj názor.


profilové foto

Vážení členové Výkonného výboru JAL,
po několikaleté odmlce se dosti aktivně zajímám o dění v rámci Jihočeské amatérské ligy. Mojí snahou bylo opět uspořádat silniční závod v Milevsku, který bohužel z finančních důvodů nedopadl… Zorganizoval jsem tedy malý dětský závod, cyklokros v rámci TBC série a trochu pomohl při kritériu na Hradišti v Písku.
Bohužel i v cyklistice vše začíná a končí objemem finančních zdrojů. Je jedno, jestli je to cyklistika profesionální, nebo amatérská. Začal jsem se tedy velmi intenzivně věnovat možnostem, které by mohli pomoci naší organizaci, a řekl bych, že vše je na velmi dobré cestě! Zahájil jsem jednání ohledně dotací pro Jihočeskou amatérskou ligu. V případě, že bude dále jednání ohledně podpory JAL úspěšné, může být JAL zajištěna možná i na několik let dopředu…
Ovšem vše nezáleží jen na mé osobě. Velmi rád vše budu prezentovat VV JAL. Navrhuji svolat jednání VV JAL na sobotu 2.11.2013 při příležitosti slavnostního vyhlášení JAL 2013 a oslav 20. výročí založení JAL. Je to jedinečná možnost setkat se a společně vyřešit obsazení Výkonného výboru, který je dle mého soudu, ale i dle slov některých členů VV JAL nefunkční. Nespokojenost jsem bohužel zaznamenal i z řad aktivních členů JAL.
Je také na vás, na ostatních členech Výkonného výboru JAL, jestli chcete s dalším chodem JALky něco udělat, nebo ne. Je na vás všech, jestli se dostavíte do Volyně a vyslechnete si mé návrhy, které se 110 procetní jistotou pomohou minimálně v dalším roce každému pořadateli uspořádat závod, kterých (hlavně těch silničních) je momentálně poskromnu.
Myslím si, že pokud vám na dalším dění amatérské silniční cyklistiky na jihu Čech opravdu záleží, dostavíte se v hojném počtu a prakticky ihned s oslavami konce sezóny budeme moci úspěšně nastartovat 21. ročník, který (snad a pevně doufám) bude zlomovým pro pořadatele v organizaci a činnosti JALky.
Na setkání se všemi se těší
Bc. Petr Koblic