Fórum

Téma: Člen JAL mistrem republiky!!!

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Byl jsem prvním gratulantem mistru Mírovi a dodnes jsem si nemyl ruku ;) V časovce zazářil také Olda Novotný, který získal čtvrté místo a od bedny ho dělilo jen 9 sekund. V céčku potvrdil 5. místem výbornou formu Martin Kříž, když za třetím místem zaostal o pouhých 6 vteřin. Hromaďák byl brutální – nejlépe si se závěrečným stoupáním o délce 8,5km a s průměrným sklonem 9% poradil Martin Beneš, který dojel ve své kategorii v top10.

Víkend to byl parádní, jen škoda, že pro ostatní borce z JAL asi není MČR dostatščně prestižním podnikem. Ve všech kategoriích jsem napočítal jen 10 JALkařů (5 z CT Weber). Obrovský dík patří Korčimu za zapůjčení kol na časovku a za vytvoření téměř domácí atmosféry o sobotním večeru. Osobně děkuji Vlaďce Pechoušové za záchranu života podáním bidonu před poslední stěnou ;) Tak perfektní zavlažovací servis, jaký byl od pořadatelů ze SAK Lenora, tam totiž nebyl.


profilové foto

Šup s tím nahoru, je to opět aktuální. Podle výsledků v sobotu Míra Pechouš vyhrál časovku na letošním Mistrovství SAC v kategorii C a David Korčák byl 9. Štefan Labanc byl v kategorii E 13. a Míla Šustr 17. Odkaz na výsledky časovky http://www.saccr.cz/…casovka.xlsx, na nedělní hromaďák ještě dorazili Webrovci http://www.saccr.cz/…silnice.xlsx


profilové foto

Láďo moc Ti gratuluji! Je to super výsledek pro Tebe i pro JALku, satisfakce za sobotu a motivace pro ostatní do dalšího roku. Užívej si sladké vítězství i v nadcházejících dnech a hlavně mnoho dalších kilometrů bez nehody.


profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (22.07.2013, 00:09)

Já už jsem gratuloval na místě, ale připojím znovu obdiv nad výkonem Ládi, ten sport je prostě parádní. Kdo tam byl také ví, že v sobotu si pro změnu vybral smůly kopec a při časovce se kochal mimo trať!Kde se vzal, tu se vzal na nepřehledné křižovatce žádný pořadatel ani šipka!!! Pak už stačí jen hlava dolů a hurá rovně!!!Nedělní dojezd má Pechyna na videu, tak by to sem mohl vložit, aby bylo vidět jak, když se tři hlídají, čtvrtý se směje. Prostě za to vzal bez respektu a pak ukázal, že kdo na to má, nemusí se schovávat.A slabá JALka???To si nemyslím, i ostatní umístění dost dobrá na ligu, která neví, jestli přežije rok 2013!Letos nás bylo i více na startu, tak jsme si to vypotili!Ale už se zas těším na ty naše kopečky.


profilové foto

Snad se nebude zlobit, že to takhle prozrazuju, ale stalo se to, v co asi nikdo z nás ani nedoufal (teda jo…já jsem tajně snil o vítězství člena CT Weber, ale to je asi jasný :)) – člen naší (v amatérském balíku často podceňované) jalky zvítězil v závodě s hromadným startem na MČR SAC v Dobrovici a nebyl to nikdo jiný, než Láďa ROUČKA! Gratuluji ještě jednou za sebe i celý tým k tomuto úžasnému výkonu po odvážném ataku pár stovek metrů před páskou. Ted už s tím můžeš, Láďo-kamaráde, v klidu seknout ;) Všichni ale doufáme, že se tak nestane…hodně štěstí do dalších let a můžeš se teď zaměřit třeba na ten náš cyklokros, když jsi teď už na silnici ten NEJ ;)