Fórum

Téma: Loučovický etapák 2013

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

bolo to fajné, akorát málo guláše:)))

• 26.06.2013, 19:47
  • Křížstrong
  • Reagovat

profilové foto

Reakce na Karlos (26.06.2013, 09:20)

Dík za upozornění. Opraveno.

profilové foto

vebmástře, přepočti bodíky u Pavla Havránka, bohužel u nás nebyl a bodíky náleží Martinovi Křížů.Jen jak to tu študuju!

profilové foto

Ty fotky z auta skvěle dokladují jak se nám ten balík postupně rozpadal a zase sjížděl, je tam i Zikyho nešťastný konec nadějí na dojezd!!!škoda měl mě na lopatě a chystal poslední záraz a místo toho konečná a nepěkné šrámy na kole!!!Díky, že jste bez velkých výčitek zkousli naše časové posuny, i po třech letech se stále věci ladí a dořešují. Zvědavce Vencu Píšu jsem tam nezahlédl, tak doufám, že mu bude ke zhodnocení stačit fotogalerie, kde je atmosféra vidět a Vaše příspěvky do fóra. Za sebe blahopřeji Petrovi Cirklovi k dalšímu vítěztví v etapáku a jsem rád, že si na naší akci najde čas. Časovkář je stále luxusní a v hromaďácích nás učí o cykoefektivitě. Navíc nás propaguje u svých přátel, kteří s ním také přijedou a to je pro nás hlavním přínosem, díky. Navíc dravé mládí od Hradce ho rádo potrápí a prožene. Též tradiční sponzoři nás opět podpořili a jsem za to vděčný od všech. V Lenoře zdar.

profilové foto

Zdar amíci, tak bych to rád nějak zhodnotil, veliké díky od nás pořadatelů všem, kteří s námi o víkendu pobyli a poctili nás svojí účastí na etapáku.43 do­končivších borců všechny čtyři etapy není zas tak málo, holt se dělo spoustu jiných cyklo akcí, které nám kus z koláče odřízly! Myslím, že to zlaté skalní jádro se sešlo a snad nikdo nelitoval.Za mě a za Madlu musím poděkovat a smeknout také před všemi, kteří nám pomohli s pořadatelstvím, mnohdy neplánovaně na poslední chvíli. Ono množtví pořadatelů a závodníků bylo na oba dva dny tak 1:1!Šest žen na startu už také dlouho nebylo, takže paráda a ve skupině je bylo i vidět.Počasí vyšlo konečně náramně takřka na minuty. 1700 fotek od Davida je číslo na dvouhodinové prohlížení a povedly se mu náramně.

profilové foto

Super, díky :)

profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (25.06.2013, 16:04)

Lonske vysledky jednotlivych etap tu take jsou. V zalozce 2012 vpravo dole pod nazvem „Ostatni“
Stejne tak letosni rozepsane vysledky najdete na stejnem miste v zalozce 2013

profilové foto

Je to v rubrice „Závody“, rok 2012. Úplně dole v chlívku „Ostatní“ je odkaz „Loučovický třídenní etapák“ na excelový soubor se záložkami po etapách i celkově.

• 25.06.2013, 17:55
  • Honza Dvořák
  • Reagovat

profilové foto

kouknu a zatím řešte balík…

profilové foto

Karlosi, prosimtě, našel bys někde výsledky Loučovické časovky z loňska? Tady jsou asi jen sečtený s etapou. Díky