Fórum

Téma: VÝROČNÍ BALÍK 2013

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Karlos (03.11.2013, 17:17)

Děkujeme Karlovi Juránovi za skvělé vyhlášení ve Volyni. Myslím, že všichni přítomní si slavnostní vyhlášení náležitě užili.


profilové foto

Děkujeme všem, kteří nás poctili svojí přítomností na balíku 2013 a vytvořili skvělou atmosféru přátelství a doufám, že kladné vzpomínky na tento večer budou převládat.Už se těším až se potkáme někde znovu. JALce zdar a Vám všem hodně stěstí, zdraví a veselí v dalším roce s kolem!!!


profilové foto

Zdar amíci, zítra nebo pozítří jdu vyřídit objednané ubytování na balík, včera ve Veselí se přihlásil Olda Míka s dědou(Kotrbou), prý se na fialové bobule bude pít první liga a tak je třeba přespat, takže na ubytce už je deset lidí a na hotelu čtyří. Jinak na TBCéčku ve Veselí zase nářez…start jak na svěťáku, balík jak na Tour, zatáček až se hlava točila, žádný kopec, ten si užijete ve Volyni, Pechyna lítá zas jak utrženej, ještě,že bude za týden na dovolené, zas poskočím v pořadí…Jo a na soc. sítích píše kámo Bechyně, že druhé Veselí už nebude, no škoda, asi zjistil, že něco uspořádat chce kus času na úkor tréninku. Tak doražte v sobotu za kotelnu na svařák a buchty…


profilové foto

Tak Petr neunesl možnost volby výběru, tak má ještě někdo možnost uspořádat balík, ať může VV v Kájově vybrat a rozhodnout?


profilové foto

Uf…taky si dovolím vyjádřit názor.

Nejprve k pravopisu – každý dělá chyby, i Petr má v textu nějakou tu hrubku a jestli si pamatuju, tak za jednu chybu byla ve škole ještě jednička z diktátu, ne? Bohužel tu není možnost opravit text po vložení (které je často v afektu, kdy si to dotyčný po sobě sotva jednou přečte) a tak bych řešil zejména věcnou část.

No a k věci: Za sebe musím říct, že závěrečný balík je pro mě příležitost pokecat s kamarády, se kterými si mám co říct (potkávám je celý rok na závodech). Nepotřebuji sedět dva stoly od nějaké „VIP“ osobnosti. V JALce se pohybuji nějakých 6 let a co bylo před 20ti lety, když vznikala, netuším. Nedávno jsme slavili kulaté narozeniny Pavla Havránka a ten měl připravenou krásnou prezentaci na počítači a videonahrávky z dob svých cyklozačátků, u které jsme se hodně nasmáli a kluci ještě přidávali příhody z těch dob. To by byl asi můj návrh – aktivně zavzpomínat, přihodit něco z „veselých příhod“. Na prostředí opravdu nesejde.

Ad závody pro děti vs Rakousko: Karlův etapák byl jeden z nejlepších momentů JALky za poslední roky – Rakousko beru jako obrovské plus a moc nerozumím tomu srovnání se závodem pro děti – pokud máš, Petře, nápad a možnost sehnat dotaci na dětský závod, určitě to některý z pořadatelů uvítá. Ale bude to okrajová věc, protože už jen samotný závod pro „dospělé“ dá zabrat.


profilové foto

Mě sem psát trapné není, tak tomu dám také štábní kulturu ať to trochu vypadá.

  1. Někdo si holt veme červenou elektronickou tužku a začne se šťoural, tak se omlouvám všem, kteří to musí po mě číst, někdy to tam sekám hlava nehlava a už to po sobě nečtu, pokusím se polepšit!
  2. Spasitel? Onikání?Nic nezachraňuji, jen pořádáme dva závody, to že jeden vede přez Rakousko je shoda náhod, naše práce navíc a důkaz, že to jde.Ano asi se teď odkážeš na temné síly, které za námi stojí na úřadech, že nám to povolí.

3.Nikdy jsem neřekl, že nechci a nestojím o setkání se skalními a zakladajícími členy JAL a vzpomenout na ty, kteří tam už nepříjdou, to sem podsouváš pěkný kraviny!
4.Závody dětí? Kdo může a má náladu tak je udělá, ale JAListi to je od počátku seriál dospělých a těch důvodů pro pořadatele proč do toho nejít, je také určo dosti. Ale máš pravdu, jde to v triatlonu, proč by to nešlo v JAL
5.Takže, pokud ještě nemáš jiné důležitětější věci zůstaň ještě se zájmem o balík v Písku prosím.


profilové foto

Reakce na Petr Koblic (28.07.2013, 19:50)

Tak pane moudrý a moudřejší, to je přesně tvůj styl. Něco začneš a pak z toho vycouváš! Nevím co je špatného napsat na kus papíru Písek a vedle Volyně. V Kájově a v Monínci to dát na prezenci a nakonec sečíst podpisy. Dokonce věřím, že to Písek vyhraje. Nebylo to tam špatné, jen jsem si dovolil navrhnout jinou variantu?! Tvé zdroje jsou jistě dost zajímavé, jinak by se tu neobjevily témata jako „Přežijeme rok 2013“ nebo od září 2012 řešit kalendář 2013 a od dubna řešit balík. A vlastně řešit to tu můžem, od toho je tu fórum a rozhodne VV.


profilové foto

Připadá mi trapné a je pod mojí úroveň si tu vypisovat, ale neodpustím si poslední poznámku:

  1. Ve významu slov mi a my je dost postatný rozdíl, ovšem nikomu lekce z češtiny dávat nebudu. Proto byla moje reakce na tu „Naši výsost“. Ale někdo to nepochopil. Kdysi se totiž onikalo… A Milevsko se nepíše s tvrdým, víš? A také se píše s velkým M. Také detail…
  2. Nikoho neurážím a nikomu neříkám, že je hospodský povaleč!!! Dobře si rozmysli, co příště napíšeš!!! Možná by to chtělo někdy více přemýšlet a nepřehánět to s aktivitou a vypisováním tam, kde to vůbec není třeba…
  3. Pokud se cítíš jako spasitel JAL a chceš vše řešit sám tak hurá do toho. Neustále se tu odvoláváš na „hlas lidu“, ale já mám také zprávy z aktuálního dění. Není vše dokonalé a dost lidí je odrazeno. Bohužel Ti to asi nedokáží říct do očí, nebo Ti to možná říkali, ale Ty neslyšíš a nevidíš…
  4. Říká se, že moudřejší ustoupí a já tímto ruším možnost pořádání balíku v Písku. Nebudu čekat na nějaké trapné hlasování bůhví jak a bůhví kdy. Nemusíš si s tím dávat práci. Udělej si balík sám. Ukaž se, jak zvládneš vyhlášení po 20 letech. Já Ti budu z Písku držet palce a budu Ti na dálku fandit…
  5. Historie je historie a tu nikdy nikdo nikomu neodpáře. Bylo by dobře všechny osobnosti pozvat. Hodně lidí JALce věnovalo kus života a pokud by ti lidé nepodnikali to co podnikali, jezdil by si dnes tak akorát na poli kolem Volyně… A že se Ty nemusíš setkat s osobnostmi JALky, co jí založili, nebo jí tvořili pařadatelskou činností a reprezentovali jí, je Tvůj problém. Já si myslím, že jsi asi jediný široko daleko…

Hrozně moc mě mrzí, že co X lidí dělalo vše proto, aby JALka fungovala, se během chvíle pěkně zazdí. Kde jsou všechny závody, které měli své pravidelné místo v kalendáři? Proč se pořadatelům nepomůže z Magistrátu v ČB, nebo z velkých firem na jihu Čech? V současné chvíli je mezi partnery JAL pouze jediná společnost a to je dle mého hodně málo… Proč se nedělají závody pro děti na které se snadněji seženou dotace??? Místo toho se dělají závody v Rakousku…


profilové foto

jdu z práce,tak jeste v rychlosti zareaguji,nepo­vazuji to za handrkovaní, pouze ja mám názor a návrh a jiný má zase Petr, nikdo možná nereaguje,ale čte to spousta a ta se pak může rozhodnout co je pro ně přijatelnější akce, na kterou rádi přijedou.A pak to patří na diskuzi páč je to o nás všech.Že by bylo dobré udělat hlasovaní o většině, pokud je více možností, jsme diskutovali se stávajícím ředitelem a závěr jsem napsal v první zprávě, toť vše.


profilové foto

Troufám si navrhnout, abyste se přestali dohadovat přes fórum a podnikli věcnou diskusi mezi čtyřma či více očima. Petře, přijeď na závody, nejlépe na Moninec, kam vždy přijede spousta lidí, většina aktuálních členů JAL (já se z bitky předem omlouvám, neboť budu na dovolené) a před vyhlášením výsledků na terase, kde je příjemně a pohodově, podnikněte rozpravu o výročním balíku. Třeba bude chtít většina v kvádrech na Žofín… A dle hlasu lidu se může poté organizátor orientovat. Klidně mi nadávejte, ale ne tady, zvedněte telefon nebo lépe mi to přijďte říct osobně:-).