Fórum

Téma: ZÁVODY - Ohlasy

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na David Korcak (03.09.2013, 22:22)

Mas pravdu. Budu to muset opravit. Nejakym nedopatrenim se vysledky z Pisku zobrazily podruhe i v sloupci pro Klet. Akorat u vaseho tymu ne..!? Ale stejne vedete:-) To je tim, ze porad musim menit sloupecky v tabulce, jak se rusi a pribyvaji zavody:-)
Jinak o propozicich na Klet nevim nic vic, nez ostatni. Nic ke zverejneni zde na webu jsem od poradatele nedostal.


profilové foto

V prubeznych vysledcich tymu je uz Klet uvedena jako odjeta, takze ja uz tam nemusim, ze? Notabene, kdyz nas mancaft ma nulu :)


profilové foto

Možná jsem netrpělivý, možná tvrdé jádro o víkendové časovce na Kleť vše ví, ale pro jistotu sem vkládám odkaz na letošní propozice http://www.cyklet.wz.cz Jsou aktuální a platné, potvrdí to někdo kompetentní?


profilové foto

Reakce na 27.08 2013 14 00 Oldřich Míka (27.08.2013, 14:01)

Žilka ti praskne, když se budeš po každém závodě rozčilovat!!! Tak na fórum už vlest umíš,hurá…a teď už stačí napsat něco co dlužíš z loňska…třeba o těch červenejch tabletkách?!Ty vyzáblý leoparde!


profilové foto

Nazdárek Tlusťoši

Ano, startovné jsem neplatil. Přihlásil jsem se až na startovní čáře. Tentokrát jsem si nebyl jistý jestli dojedu do konce. Hodně moc jsem se při druhém závodě přepínal ! (a to mi nesedí). A až při závodě jsem si říkal, že bych si nějakou tu cenu zasloužil, jestli mi nepraskne nějaká ta žilka. – dva koláče mi opravdu moc chutnali – Stokorunu jsem investoval do velkých červených tabletek na zrychlení.

Děkuji pořadatelům za pěkný závody – nemohu se zase ani hnout. Ale už se těším na další.

  • 27.08.2013, 14:01
  • 27.08 2013 14 00 Oldřich Míka
  • Reagovat

profilové foto

Reakce na Jan Bicek (26.08.2013, 21:46)

Chvilku jsem Oldovi přál ceny a to,že mě porazil, ale pak mě napadlo, jestli tek kluk ukřičenej zaplatil startovné i do druhého balíku, jestli jo, tak si cenu zasloužil, jestli né a bral by, mohl zas někdo pro změnu naříkat, že mu sebral ceny někdo, kdo se ani ofiko nepřihlásil. Ale blázen ten Olda fakt je!!! Jeho škola výkonnosti a efektivity by se mohla promítat. BOREC


profilové foto

Děkuji za pozitivní ohlasy, věřím, že okruh je atraktivní a při normálním počasí by měl závod zase jinou úroveň. Přijměte omluvu za mírné zmatky při sčítání, věřím, že aktuální výsledky jsou v pořádku. Oldovi Míkovi se omlouvám za nevyhlášení v Béčku, myslel jsem, že si jen tak potrénuje (což se mu v budoucnu bude hodit) a tak jsem ho vyhlásil jen v Céčku. Francouzské koláče jsem samozřejmě nepekl já , ale moje drahá polovička Kateřina Skalová a ohlasy na bábovku zasílejte Lence Jarošové, a na koláče pro vítěze Františku Němcovi do Bechyně, aby byli pekaři doslovně zmíněni. Dále bych chtěl poděkovat Havranovi, který nám významně pomohl obodovat závod, Petrovi Kobliců za ujmutí se role rozhodčího a Táně Kučerů, Lukášovi Smolovi, Karlovi Juráňovi a Kláře (nebo Kristýně?) Bartoňové za spolupořádání a líbání vítězů. Karel Švec (www.cyklosvec.cz) věnoval věcné ceny vítězům a zapůjčil materiál na vybudování zázemí. Pokud mi bude osud nakloněn, rád bych pořádal závod i za rok a s přípravou začal o něco dříve, aby byla úroveň všeobecně vyšší.


profilové foto

Kriťas výbornej, za rok jedeme znovu


profilové foto

Jé…vidíš, díky za připomenutí…ten francouzskej koláš od Bíci byl prostě božskej…snědl jsem snad půl plechu :D A vyrostl tak o dva cenťáky ;)


profilové foto

Hele Ziky, ty pořád ještě rosteš, nebo se mi to zdá??? Dneska jsem si vedle tebe připadal malinkej! Takže večírky jsou OK, víš jak to bylo s Fíkem, až když vypil soudek, přestal růst!!!