Fórum

Téma: LA

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Zdeněk Šlehofer st. (27.10.2012, 10:34)

Nikdy jsem neměl Armstronga rád a vždy jsem jásal, když ho někdo porazil. Ital, Němec, kdokoliv.
Armstrong, to je přece jasný příklad o tzv. americkým snu, tak jak to znáte z filmů, kdy např. Bruce willis zachrání celé velkoměsto nebo ještě lépe celý svět před pohromou. Jenže tyhle věci nejsou přirozené, tak se to musí udělat uměle. A naděje a pomoc pro nemocné rakovinou: to je přece ta nejlepší reklama a jasný megabyznys. Hlavně se to dobře poslouchá, pomáhat smrtelně nemocným.
Myslíte, že to dělal váš miláček zadarmo? Za to mu hrdinovi platili: Nike, Trek, farmaceutické firmy.
Že dopoval, to není to nejhorší. Takových bylo. Ale že tak dlouho lhal a podváděl a vlastně by se nikdy nepřiznal. Z lidí dělal blbce. To je hnus.
Takový Ullrich / mj. není to můj typ /, když udělal průser – doping, alkohol, tak si to vždycky odskákal.Pak je to OK.
Tak ted´ jsem si udělal pár nepřátel, ale to mi nevadí. Hlavně , že ho dostali.

Zrno.


profilové foto

Reakce na Tomáš Rotbauer (25.10.2012, 12:48)

Vážení mladší kolegové,připojuji se ke kladnému náhledu na LA.Pro mne bude tento člověk veliký hlavně tím,že dal velikému počtu nemocných lidí obrovskou naději na uzdravení a pokračování v kvalitním životě.A hlavně,LA má obrovskou vůli cokoli dokázat a to se mu daří.Jen tak dále.Přeji všem zdraví,štěstí a budu se těšit na shledanou.

 • 27.10.2012, 10:34
 • Zdeněk Šlehofer st.
 • Reagovat

profilové foto

Reakce na Jochi (25.10.2012, 11:41)

No já tedy ne že bych LA fandil… v této věci vůbec, ale přesně – nelíbí se mi že zase se vše hází a otáčí jen na cyklistu. U každého dopingového průseru to vše hodili pouze na cyklistu. Všichni se otočili a řekli že stím nemají nic společného. Nařkli ho že je podvedl a že si např. i krevní transfůze dával sám. Max se obvinil nějaký doktor.
Tohle je největší kauza o dopingu ( řekněme od průseru s Festinou) a zase se vše motá jen kolem LA.
Já doufám že je to hlavně způsobeno médii a jejich prezentací celé kauzy. Teď jsou z toho všichni paf, ale až to trochu opadne tak snad začnou vylézat další aspekty, propojení a návrhy jak se k tomu postavit ve smyslu současné čistoty pelotonu.
To jak se od LA všichni obracejí a vydávají tvrdá prohlášení, mne jen utvrzuje že všichni moc dobře ví jak to chodilo a nyní se jen snaží hasit požár.
A sponzorům kteří na něm vydělali peníze a nyní se otáčí aby se jako distancovali…přeju aby jsme se mi zákazníci odvrátili od jejich výrobků, za jejich pokrytectví.

 • 25.10.2012, 12:48
 • Tomáš Rotbauer
 • Reagovat

profilové foto

Reakce na Jochi (25.10.2012, 11:41)

Ted si na to kápl Jochi, místo toho aby postavili normální trat Tour2013 tak tam nasekali všechny kopce co jsou ve Francii :-) A výsledný průměr v Paříži bude zase 40km/hod-fuck úsměvné......­.......
Když jsem dneska četl ty Wigginsovi slinty tak jsem se musel smát, ten člověk byl asi zase ožralej :-)
LA byl doména nejen cyklistiky a na to nikdo nezapomene, ačkoliv jej vymažou ze všech výsledkových listin!!!

 • 25.10.2012, 12:28
 • Václav Píša
 • Reagovat

profilové foto

Reakce na Jochi (25.10.2012, 11:41)

Pro mě zůstane vždy jen jeden LA.
A mazat ho nebudu ani z mobilu ani ze vzpomínek.


profilové foto

Reakce na Jan Bicek (24.10.2012, 13:55)

No, já začínam Lancemu fandit. Každý ho maže z výsledkových listin, mobilu, paměti. Sakra. Eddy Merckx je pobouřen, Wiggo se zlobí. Kluci, vy jste snad Tour jeli na špagety a minerálku? Obvzlášť letošní výkon dua Froom – Wiggins smrdělo i zkrz televizi.
Příští Tour má být čistá. No až v páté rovinaté etapě pojedou do cíle s průměrem 30km/h a na Champs Elysees dojede jen účetní Fantozzi, tak uvěřím.


profilové foto

To vím :-) dodnes mám ten film o ní před očima, stejně tak kté sypačce musel dřít i LA páč sypačka je jen díl% ze sta% k vrcholu.Dřela jako kůň,klobouk dolů a nebo to byl jen scénář pro dokument?! :-) 0


profilové foto

Reakce na Karlos (24.10.2012, 21:21)

Jarmila tahala při tréninku pneumatiky, tak proto :-)


profilové foto

Stále mě napadá, že já jako prostý človíček si ani neumím představit jak propracované soukolí to musí být a kolikaleté zkušenosti už s tím jsou?!Jako Čech jsem hrdý,že třeba máme již přez dvacet let svěťák na 400m díky Jarmile, ale na druhou stranu si říkám, je to vůbec možné???Nové metody tréninků, strava, materiály…a stále nikdo!!!Už si vůbec neumím představit, kdyby ji měl dnes po tolika letech někdo toho svěťáku zbavit!A ještě ji za to soudit!Krásně je to si myslím vidět v automobilovém průmyslu, kde je to o technice a vývoji, který se trošku dá přirovnat k tréninku sportovců, vychází z vývoje a zkušeností a pak se mění rychlostní limity každým rokem.


profilové foto

Reakce na Jan Bicek (24.10.2012, 13:55)

LA je vzorem hodně lidem, nevím jestli je lidské ho soudit a tahat po světě tím jestli dopoval či nikoliv, myslím, že je to věc LA samotného a on musí vědět nejlépe sám proč to dělal.
Pro cyklistiku samotnou je to v tomto období trochu ubohé a smutné řešení PRANÝŘOVAT tu člověka který před 10lety vyhrál svou první Tour a následně ještě šestrát a ted mu brát všechny tituly mi přijde trochu smešné a hodně ubohé !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!
To jako kdyby Němci ted po 67letech chtěli měnit výsledek druhé světové války a chtěli by vyhrát kontumačně, je to možná blbý případ, ale takto mi to připadá i ohledně této kauzy. Vytahovat špínu a hnus na jednu osobu, které je VZOREM pro všechny nemocné rakovinou :-) to je prostě nevyčíslitelná hodnota !!! Ano, LA se bohužel dle svojí popularitě dostal do pozice PRAČKY PENĚZ, ale takový dnešní svět bohužel je… Nicméně, abych to vše shrnul, já jako cyklista AMATÉR si vážím všech cyklistů co jezdí na dvoukolovém nesmyslu. Ti co to dělají jako svou práci jsou nuceni žrát VŠELIJAKÁ svinstva poněvadž sponzor či zaměstnavatel jim řekne"Jestli nebudeš dobrej, jdeš od válu" Nedělám si iluze, že je někdo z Profi Pelotonu čistej, každý sportovec, zejména cyklista ví jak cyklistika bolí a bez dobrého doktora a preparátů to prostě nejde. Možná jednorázové závody ANO, ale etapáky – NIKOLIV…

 • 24.10.2012, 20:35
 • Václav Píša
 • Reagovat