Fórum

Téma: 20. ROČNÍK aneb PŘEŽIJE JAL ROK 2013?

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak podporu na další ročník etapáku v Loučovicích máme přislíbenou a teď už je to na nás organizátorech a Vás závodnících :-) Mzslím,že letos to ještě dáme bez dopkontrol tak kdyžtak dejte vědět Lencimu :-)

profilové foto

Reakce na Petr KOBLIC (16.10.2012, 10:19)

Mohl bych dostat kopii toho emailu, plus nejaky moudra, chtel bych tu u nas taky zkusit neco udelat. Hlavne naklady na uzavirky, a … ostatni byrokraticke uzasnosti. Dekuji

profilové foto

Jelikož, poněvadž a protože má Město Milevsko termín uzávěrky podání přihlášek na dotace pro sport v roce 2013 do 31.10.2012, napsal jsem starostovi oficiální e-mail, ve kterém ho žádám o termín, kdy bychom mohli projednat pořádání cyklistických závodů. Pokud to dopadne, bude příští rok opět něco v Milevsku, pokud to Město neposvětí, nebude nic. To jen tak pro info.

profilové foto

Reakce na Petr KOBLIC (15.10.2012, 08:57)

Uzavírka tak dlouhého okruhu je nesmysl, to snad každý ouřada pochopí. Akorát to bude asi o doprovodných vozidlech a mnoho pořadatelích. Nicméně stále odbočujeme od tématu DOTACE…

profilové foto

Reakce na Karlos (13.10.2012, 19:21)

No třeba teď si na to kápnul. Možná to je ta cesta, kterou by se dalo jít. Pokud to požehnají z vyšších míst, může to být zajímavé. Já již delší dobu dumám nad JAL Tour Jižní čechy. 150 – 200 km, ovšem to je pořadatelský oříšek…

profilové foto

Reakce na Karlos (13.10.2012, 19:16)

Ano, to je chválihodné a v pořádku. Jen si myslím, že by se nemělo otálet, aby se nevyhodnocovalo s křížkem po funuse…

profilové foto

A co se tratí týče, za pořadatele etapáku můžu říci, že nejjednodušší je udělat dlouhý jednookruhový závod, ke můžete snadno dodržet i literu zákona o plné uzavírce jak jsem prodiskutoval s dopravním ing. krumlovské policie :-) Ono i kroužení na pětníku má své odpůrce i zápory! :-)

profilové foto

Petře,kdybys byl na loňském balíku a letos se zúčastňoval závodů, věděl bys,že to z JALkou není tak nahnuté jak strašíš!!!Míla předevšemi na balíku jasně řekl,ať všichni pořadatelé sbírají info o zajišťování závodů, nejlépe v písemné podobě i zamítavé, aby vše šlo na konci vyhodnotit a učinit závěry a potřebné kroky před další sezónou. :-)

profilové foto

Reakce na Petr KOBLIC (13.10.2012, 09:10)

Ahoj,
reditel nedavno rozeslal celnum VV navrhy terminu a mista. Do 15.10. se maji vsichni vyjadrit a brzy na to bude zverejnena pozvanka.

profilové foto

Neví někdo, kdy a kde bude letošní balík? Pokud jsem něco nezaregistroval…