Fórum

Téma: TBC série (cyklokros)

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Poděkuji zde všem závoďákům, kteří přijeli v sobotu k nám do Volyně propotit své kombošky, nebo jen zafandit a je skvělé, že jsem zde viděl i doprovody, které normálně nevídám a tak byla vytvořená pro mne báječná atmosféra podtržená snad zatím nejteplejším počasím v celé sérii TBC. Nezaznamenal jsem osobně žádné negativa od Vás, tak chválím, že jste si naši náročnou trať protrpěli ve vší slušnosti a úctě a lamentovali jen nad svojí slabší podzimní tréninkovou morálkou.Snad na každého z Vás zbylo něco dobrého na zub, pro zlepšení pozávodní nálady. Budeme-li s Vámi a vy s námi, vězte, že se na Vás těšíme i příští rok a zas s nějakou tou malou, novou vychytávkou.Jinak početně jsme nezaznamenali nárůst oproti loňsku, ale účast byla více než pěkná i tak. Tak zdar v nedělních Hrdějkách, tam to bude určitě trať ňamka za nějakou tu dobrotu…že jo?


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (06.11.2015, 22:07)

Vždy (když zrovna sám nepořádám), spoléhám na pořadatele a jejich výsledky. Občas je to boj – to ví každý, kdo to někdy zkusil – zatím jsem to ale vždycky nějak vyřešili :)


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (06.11.2015, 22:07)

:) co myslíš?


profilové foto

ještě bys Ziky mohl doladit okrádání stálých závoďáků o dokončené závody, nebo ti nedá ve Volyni cenu, nebo funkci!!!Hahaha


profilové foto

Jsem rád, že se Vám závody líbí a hlavně jsem nadšenej ze skvělé práce pořadatelů jednotlivých podniků. Naskočit do rozjetého vlaku tak, jako se to letos povedlo Jirkovi Křížovi a klukům z Vožice, to chce odvahu a nasazení. Ostatní pořadatelé potvrdili výbornou úroveň z loňska a mnohdy jí i zvýšili. I tak v závodech zůstává ta správná TBCéčkařská atmosféra. Oproti ostatním seriálům si držíme stabilní startovní pole a závoďáky – snad nikde jinde není taková parta jakou jsme vytvořili u nás. Díky všem a na viděnou ve Volyni.


profilové foto

Zdravím Tlusťoši. Už mě srběly ruce, kdy vás -Pořadatele- vychválím. Ale stačí si počkat na Karlíka a pak se pod to podepsat. Moc,moc pěkné tratě.

PS: už jen čekám na Fotografy, že mé fotky trochu vyretušujou (zeštíhlej)


profilové foto

Tak JAListi nám mnoho nepřispívají…!Po tomto víkendu bych rád hodnotil parádně zorganizované závody za poslední dva týdny. Poslední tři podniky měly neskutečnou pořadatelskou úroveň, v Jistebnici je to už dvacet let zkušeností a zápalu a je radost sledovat jak to té partičce vždy jde, vše bez stresu a s úsměvem a každý závoďák ví, že pořadatelé udělali maximum pro jeho spokojenost…skvělý vývárek, napečené buchtičky, pivo, čaj a jiné vychytávky…nebylo těžké tam vydržet i déle. Ve Včelné Jirka Křížů vykouzlil závod s parádní atmosférou a hodně mi to připomnělo loňské Sviny, tak snad to Jirkovi klapne i v dalších letech. Na trati odvedl skvělou práci, v lesních pasážích měl vymetené každé smítko a vybarvený každý kořen. To se to pak šlapalo plnou parou…Letos jsem nedokončil, ale doufám, že za rok si budu moci spravit chuť.A nedělní Pacov? Organizátoři splnili očekávání z loňska a když jim pomohlo i počásko a suchá trať, tak to byla radost kroužit po tak náročné trati, kde nebylo mnoho míst k odpočinku a každá chybka se trestala. Já byl vyřízenej ještě dnes! Letos TBCéčko fakt šlape, tak snad Vás nezklameme ani my ve Volyni. Zdar v sobotu.


profilové foto

Ahoj Petře zavolej mi na 606170343 a domluvíme se na vyzvednutí .S pozdravem Jirka


profilové foto

Vážení nejede někdo z ČB na TBC do Bernartic?? Potřebuji vyzvednout v SABE (Klavíkova ulice) štítky na poháry… Děkuji předem.
PK


profilové foto

BERNARTICKÝ CYKLOKROS

P R O P O Z I C E

Pořadatel:
Junior cycling projekt team, z.s., ve spolupráci s obcí Bernartice

Místo konání:
Bernartice, vrch Posvátný (GPS – 49.3657508N, 14.3857047E)

Termíny konání:
sobota 3. října 2015

Start:
Děti a mládež do 14 let od 13 hodin,
Kadeti, kadetky, junioři, juniorky, muži a ženy ve 14 hodin.

Kategorie:
odrážedla dívky a chlapci do 4 let – cca 80 metrů
kola dívky a chlapci do 4 let – cca 200 metrů
kola dívky a chlapci do 6 let – nájezd + 1 malý okruh
kola dívky a chlapci do 8 let – nájezd + 2 malé okruhy
kola dívky a chlapci do 10 let – nájezd + 3 malé okruhy
žákyně a žáci do 12 let – nájezd + 4 malé okruhy
žákyně a žáci do 14 let – nájezd + 5 malých okruhů
kadetky, kadeti – velký okruh 20 minut
juniorky, junioři – velký okruh 30 minut
muži A, muži B – velký okruh 45 minut
ženy – velký okruh 30 minut

Přihlášky:
Na místě v den startu.

Parkoviště:
Na vyznačených místech nedaleko trati.

Startovní čísla:
Výdej v místě startu od 12 hodin a ukončen ve 13,45 hodin.

Neutralizace:
V případě defektu není neutrální okruh, depo bude zřízeno v prostoru cíle.

Startovné:
Děti a mládež do 14 let 50,–Kč; kadeti, kadetky, junioři a juniorky 100,– Kč; muži a ženy: 100,–Kč TBC série, příchozí 150,–Kč.

Předpis:
Závodí se dle pravidel TBC série a tohoto rozpisu. Start je možný i na MTB. Každý závodník jede na vlastní nebezpečí. Pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé, ani jimi způsobené. Startující i po dojetí o jeden okruh nebudou odvoláváni. Rozhodující je počet ujetých okruhů a pořadí v kategorii.

Ceny:
Obdrží první tři v každé kategorii.

Zdravotní zajištění:
SDH Bernartice, ZZS Milevsko.

Kontakt:
www.juniorcycling.cz, email: petr.koblic@juniorcycling.cz