Fórum

Téma: Velké pozvání na malý závod

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdar, cyklistí! Tak tohle byl SUPERMAZEC! Vůbec si nedokážu představit, jak to muselo vepředu, v tom obřím peletonu, dneska vypadat! To musel bejt fakt hukot! A ty výsledky! Vrchařská prémie – tam jeli lídři vyloženě vedle sebe, a pak i to celkové pořadí – první dvacet lidí čas 1:11!! Bez el. časomíry by se to nedalo vůbec pochytat. (Příště snad nebudu závodit a pojedu se na vás jen dívat, abych viděl proficyklozávody naživo, a ne jen v telce…) Klobouk dolů před vaší fyzickou, ale i technickou dovedností (já bych se v tom balíku hned s někým smotal). Takže za pořadatele hodnotím, díky vám, dnešní závod na výtečnou, vám všem děkuji, a snad ahoj ve Volyni na Balíku. Kovki. ;-)
(A samozřejmě gratulace Oldovi za jeho neskutečnou a obdivuhodnou sérii!)


profilové foto

To víš, Davide, já jsem holt původem plochodráhař (jsem z Mariánek), a co vidíš v dětství, se ti zaryje do paměti navždy! Tam vždycky stříkalo šampáňo přes celej ovál až do prvních řad. Omluva se samozřejmě přijímá, už víš pro příště (on se to musel učit třeba i Olda, dosavadní král TdB, takže nejsi jedinej…). Ale psal jsem to ne na tebe, ale opravdu pro všechny. (To víte: my, co končíme vždy vzadu, se jinak k tomu šampaňskýmu nedostaneme, než kolováním, tak se na to vždycky těšíme…) Kovki. ;-)


profilové foto

(Co to máš, Davide, za číslo?? Volal jsem na něj, zvednul mi to nějakej německej automat (to jsem podle předvolby čekal, ale člověka) a – nic. Sežralo mi 20,– kč z kreditu, a výsledek nula. Co to?)


profilové foto

poděkování panu pořadateli za vydařený závod. Oslavu vítězství jsem bohužel nezvládnul „i na slávu si člověk musí zvyknout“. My JALkaři šampaňské nedostáváme.
A ani STR na OH na bedně nestříkala šampaňským.


profilové foto

Zdar, závoďáci. Mám tu jen takovou poznámečku – pro většinu je zbytečná, ale pro pořádek to sem napíšu, kdyby na to náhodou přeci jen někdo pozapomněl: platí, že pokud na závodě či turnaji vyhrajete šampaňský, tak se buď vystříká na okolo stojící lidi, nebo se naleje do poháru a dá kolovat, nebo – nejčastěji – obojí napůl. Tak si to pamatujte, dělá se to všude (formule 1, plochá dráha, Stanley Cup, ajznboňácké ‚El Clásico‘ a tak); proto se to šampaňské vítězi dává, aby si to užil on, i ostatní! (Když to někdo neudělá, nejenže ho ostatní na ‚tiskovce‘ pomluví, ale taky může být od Kovkiho dodatečně diskvalifikován, např. za „nesportovní chování“.) :-))


profilové foto

Ještě jednou děkuji JAListům za účast na „TdB“! Jak těm, kteří tu byli poprvé, tak těm dnes již pravidelným účastníkům. Počasí nám i přes hrozby rosniček vyšlo dobré, zranění žádná – co víc si přát. A jako vždy prosím: vezměte s sebou příště i vám známé amatéry cyklisty-nezávodníky, ať se s náma taky projedou (aby ředitel neklesal každým rokem hlouběji ve výsledkové listině). :-)
Výsledky jsem už nadatloval na web, kdo by se chtěl kouknout…
Tak já kolo schovávám do sklepa, a těším se na setkání zase třetí neděli v září 2018! Ahoj! Kovki.


profilové foto

Tak už je to jasné: letos se budeme muset smířit nejen s nevlídným počasím, ale i s jinou trasou. Všechno je to napsané na stránkách Tour (www.tdbe.cz), konkrétně v diskuzi (záložka „další“, podstránka „diskuze“). Nicméně pro naší krásnou pamětní plaketu si jistě přijedete nehledě na jakékoliv překážky (mezi které jiná trasa vlastně ani nepatří). Takže zdař v neděli! Kovki.

A abych nezapomněl: závod cross-country se pro letošek posunul až na další sobotu (tuto sobotu se totiž jede Jihočeský pohár MTB v Soběslavi, tak abysme se nekřížili), tedy 23.! (I to najdete na stránkách TdB, v záložce cross country.)


profilové foto

Ani jsem to sem psát nechtěl, abych tu nespamoval :-) , protože si myslím, že termín (i stránky) našeho závůdku už všichni víte a máte v paměti. Ale protože mi pár lidí volalo, tak pro pořádek: třetí neděle platí, pamětní plakety máme, více na „tdbe.cz“.
Taky jsem sem chtěl napsat toto připomenutí až později, až bude jasná trasa. Opět máme totiž problém – budou zavřený Koloděje (pokládá se nový asfalt). Vesnice se dá projet jinudy, ale most ne. Ještě to řešíme se stavbaři, ale nejspíš bude náhradní trasa – s čímž si budeme muset nějak poradit. Netěší nás to, ale nenaděláme nic. (Tahle letošní náhradní trasa je načrtnutá v diskusi: http://www.tdbe.cz/diskuze.)
Tak v neděli ahoj! Kovki. ;-)


profilové foto

Jen tak pro pořádek i tady poděkuji všem, kteří se zúčastnili naší malé bechyňské časovky, a především gratuluji Radkovi P. který potvrdil své kvality a už potřetí za sebou se zapsal na putovní pohár! (Navíc opět v rekordním čase.) ;-) Tak komu se bude chtít, zase za rok… Kovki.


profilové foto

Ahoj Ivoši, jako náš věrný fanda a dopisovatel jistě sleduješ dění na těchto stránkách. Tak mě napadá oslovit Tě jménem JALky, jestli stále uvažuješ o uspořádání té Tvé časovky dvojic? Potěšil bys nejen mne, ale hlavně kamarády od Tábora. Vlastně by jste tam měli pěkný táborský čtyřúhelník – Bechyně – Skopytce – Monínec – Cunkov. Nějak se nám to centrum dění přesouvá s tou liškou s pytlem! Květnový termín hned po Kájovské časovce jednotlivců by byl faj a zajišťoval by Ti slušnou účast. Navíc Tví hobíci z Bechyně co se nás bojí, by mohli porovnat svoji zdatnost?! Myslím, že pomocníků se ti najde dost, budeš-li o ně stát? S pozdravem Karlos.