Fórum

Téma: Velké pozvání na malý závod

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

V sobotu jsem byl v práci! Tenhle dotaz asi patří do jiného vlákýnka…


profilové foto

Dobrý den, kdy budou výsledky ze sobotní dlouhé trasy?
S pozdravem Jan Pech


profilové foto

To víš, Davide, já jsem holt původem plochodráhař (jsem z Mariánek), a co vidíš v dětství, se ti zaryje do paměti navždy! Tam vždycky stříkalo šampáňo přes celej ovál až do prvních řad. Omluva se samozřejmě přijímá, už víš pro příště (on se to musel učit třeba i Olda, dosavadní král TdB, takže nejsi jedinej…). Ale psal jsem to ne na tebe, ale opravdu pro všechny. (To víte: my, co končíme vždy vzadu, se jinak k tomu šampaňskýmu nedostaneme, než kolováním, tak se na to vždycky těšíme…) Kovki. ;-)


profilové foto

(Co to máš, Davide, za číslo?? Volal jsem na něj, zvednul mi to nějakej německej automat (to jsem podle předvolby čekal, ale člověka) a – nic. Sežralo mi 20,– kč z kreditu, a výsledek nula. Co to?)


profilové foto

poděkování panu pořadateli za vydařený závod. Oslavu vítězství jsem bohužel nezvládnul „i na slávu si člověk musí zvyknout“. My JALkaři šampaňské nedostáváme.
A ani STR na OH na bedně nestříkala šampaňským.


profilové foto

Zdar, závoďáci. Mám tu jen takovou poznámečku – pro většinu je zbytečná, ale pro pořádek to sem napíšu, kdyby na to náhodou přeci jen někdo pozapomněl: platí, že pokud na závodě či turnaji vyhrajete šampaňský, tak se buď vystříká na okolo stojící lidi, nebo se naleje do poháru a dá kolovat, nebo – nejčastěji – obojí napůl. Tak si to pamatujte, dělá se to všude (formule 1, plochá dráha, Stanley Cup, ajznboňácké ‚El Clásico‘ a tak); proto se to šampaňské vítězi dává, aby si to užil on, i ostatní! (Když to někdo neudělá, nejenže ho ostatní na ‚tiskovce‘ pomluví, ale taky může být od Kovkiho dodatečně diskvalifikován, např. za „nesportovní chování“.) :-))


profilové foto

Ještě jednou děkuji JAListům za účast na „TdB“! Jak těm, kteří tu byli poprvé, tak těm dnes již pravidelným účastníkům. Počasí nám i přes hrozby rosniček vyšlo dobré, zranění žádná – co víc si přát. A jako vždy prosím: vezměte s sebou příště i vám známé amatéry cyklisty-nezávodníky, ať se s náma taky projedou (aby ředitel neklesal každým rokem hlouběji ve výsledkové listině). :-)
Výsledky jsem už nadatloval na web, kdo by se chtěl kouknout…
Tak já kolo schovávám do sklepa, a těším se na setkání zase třetí neděli v září 2018! Ahoj! Kovki.


profilové foto

Tak už je to jasné: letos se budeme muset smířit nejen s nevlídným počasím, ale i s jinou trasou. Všechno je to napsané na stránkách Tour (www.tdbe.cz), konkrétně v diskuzi (záložka „další“, podstránka „diskuze“). Nicméně pro naší krásnou pamětní plaketu si jistě přijedete nehledě na jakékoliv překážky (mezi které jiná trasa vlastně ani nepatří). Takže zdař v neděli! Kovki.

A abych nezapomněl: závod cross-country se pro letošek posunul až na další sobotu (tuto sobotu se totiž jede Jihočeský pohár MTB v Soběslavi, tak abysme se nekřížili), tedy 23.! (I to najdete na stránkách TdB, v záložce cross country.)


profilové foto

Ani jsem to sem psát nechtěl, abych tu nespamoval :-) , protože si myslím, že termín (i stránky) našeho závůdku už všichni víte a máte v paměti. Ale protože mi pár lidí volalo, tak pro pořádek: třetí neděle platí, pamětní plakety máme, více na „tdbe.cz“.
Taky jsem sem chtěl napsat toto připomenutí až později, až bude jasná trasa. Opět máme totiž problém – budou zavřený Koloděje (pokládá se nový asfalt). Vesnice se dá projet jinudy, ale most ne. Ještě to řešíme se stavbaři, ale nejspíš bude náhradní trasa – s čímž si budeme muset nějak poradit. Netěší nás to, ale nenaděláme nic. (Tahle letošní náhradní trasa je načrtnutá v diskusi: http://www.tdbe.cz/diskuze.)
Tak v neděli ahoj! Kovki. ;-)


profilové foto

Jen tak pro pořádek i tady poděkuji všem, kteří se zúčastnili naší malé bechyňské časovky, a především gratuluji Radkovi P. který potvrdil své kvality a už potřetí za sebou se zapsal na putovní pohár! (Navíc opět v rekordním čase.) ;-) Tak komu se bude chtít, zase za rok… Kovki.