Fórum

Téma: Velké pozvání na malý závod

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Ještě jednou děkuji JAListům za účast na „TdB“! Jak těm, kteří tu byli poprvé, tak těm dnes již pravidelným účastníkům. Počasí nám i přes hrozby rosniček vyšlo dobré, zranění žádná – co víc si přát. A jako vždy prosím: vezměte s sebou příště i vám známé amatéry cyklisty-nezávodníky, ať se s náma taky projedou (aby ředitel neklesal každým rokem hlouběji ve výsledkové listině). :-)
Výsledky jsem už nadatloval na web, kdo by se chtěl kouknout…
Tak já kolo schovávám do sklepa, a těším se na setkání zase třetí neděli v září 2018! Ahoj! Kovki.


profilové foto

Tak už je to jasné: letos se budeme muset smířit nejen s nevlídným počasím, ale i s jinou trasou. Všechno je to napsané na stránkách Tour (www.tdbe.cz), konkrétně v diskuzi (záložka „další“, podstránka „diskuze“). Nicméně pro naší krásnou pamětní plaketu si jistě přijedete nehledě na jakékoliv překážky (mezi které jiná trasa vlastně ani nepatří). Takže zdař v neděli! Kovki.

A abych nezapomněl: závod cross-country se pro letošek posunul až na další sobotu (tuto sobotu se totiž jede Jihočeský pohár MTB v Soběslavi, tak abysme se nekřížili), tedy 23.! (I to najdete na stránkách TdB, v záložce cross country.)


profilové foto

Ani jsem to sem psát nechtěl, abych tu nespamoval :-) , protože si myslím, že termín (i stránky) našeho závůdku už všichni víte a máte v paměti. Ale protože mi pár lidí volalo, tak pro pořádek: třetí neděle platí, pamětní plakety máme, více na „tdbe.cz“.
Taky jsem sem chtěl napsat toto připomenutí až později, až bude jasná trasa. Opět máme totiž problém – budou zavřený Koloděje (pokládá se nový asfalt). Vesnice se dá projet jinudy, ale most ne. Ještě to řešíme se stavbaři, ale nejspíš bude náhradní trasa – s čímž si budeme muset nějak poradit. Netěší nás to, ale nenaděláme nic. (Tahle letošní náhradní trasa je načrtnutá v diskusi: http://www.tdbe.cz/diskuze.)
Tak v neděli ahoj! Kovki. ;-)


profilové foto

Jen tak pro pořádek i tady poděkuji všem, kteří se zúčastnili naší malé bechyňské časovky, a především gratuluji Radkovi P. který potvrdil své kvality a už potřetí za sebou se zapsal na putovní pohár! (Navíc opět v rekordním čase.) ;-) Tak komu se bude chtít, zase za rok… Kovki.


profilové foto

Ahoj Ivoši, jako náš věrný fanda a dopisovatel jistě sleduješ dění na těchto stránkách. Tak mě napadá oslovit Tě jménem JALky, jestli stále uvažuješ o uspořádání té Tvé časovky dvojic? Potěšil bys nejen mne, ale hlavně kamarády od Tábora. Vlastně by jste tam měli pěkný táborský čtyřúhelník – Bechyně – Skopytce – Monínec – Cunkov. Nějak se nám to centrum dění přesouvá s tou liškou s pytlem! Květnový termín hned po Kájovské časovce jednotlivců by byl faj a zajišťoval by Ti slušnou účast. Navíc Tví hobíci z Bechyně co se nás bojí, by mohli porovnat svoji zdatnost?! Myslím, že pomocníků se ti najde dost, budeš-li o ně stát? S pozdravem Karlos.


profilové foto

Já vím, bojoval jsem s tím, že bych měl a chtěl přijet, ale znáš to, když tě kousne brouk Nedělák, tak to s tebou hne málo co. No fotky jsem projel, takže jsem si představu o průběhu závodu udělal. Počasko Vám přálo a to je dobře. U nás od samého rána lilo a lilo, takže když jsem v jednu odpo vstával, tak mi to ani nevadilo. Jinak když jsem viděl luxusní hrníčky TdB tak mne zamrzelo podruhé.Další pravda je, že když máš 100% účast na JALce a k tomu další aktivity, tak i já musím občas někde slevit a ustoupit. Tak snad za rok. Zatím hodně zdaru přeji.


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (17.09.2016, 19:53)

Ale no tak, Karlosi (i ostatní) – na naší „Tour“ se přece nezávodí, sem se jedeš jenom projet, užít si to, „vyklusat“, prohlédnout si krajinu a tak; tak jakýpak „za uši“? {A Ziky mě vyvez posledních 200 metrů na cílovým spurtu (bomba), tak jsi mi mohl udělat domestika na zbývajících 48,4 kilometrech, a mohli jsme být spokojeni oba!} Takže příště tě chci na TdB bez pardónů vidět, i s dalšími kamarády a s rodinou (všichni na kolech, třeba na turistických trasách)!
P.S.: o počasí píšu v diskusi na webu www.tdbe.cz, tak si to tam přečti…) ;-)


profilové foto

Tak já se na zítřek do Bechyně omlouvám, zahájili jsme přípravu na Velešínský půlmaratón a tak jsem nějak zmožen, k tomu počásko nejisté. Zas bych dostal od těch Wébrů pěkně za uši. Tak ať Vám závod proběhne v suchu a bez pohrom. Zdar a hodně štěstí. Karlos.


profilové foto

Zdar, JALkaří! Tuhle se mě kdosi ptal, zdali je opět i závod XC. Tak i sem pro pořádek píšu, že v Bechyni je zase všechno, tedy kompletní závodní čtyřlístek: (časovka – ta už proběhla, a teď bude:) závůdek do vrchu (sobota dopoledne), cross country (sobota odpoledne) a silnice (neděle). Všechno je to mířené především na hobíky, tak sem pozvěte i vaše jindy nezávodící známé; a v neděli vemte partnerky na elektrokolech a přijeďte si pro plaketu. ;-) Tak zatím zdař. Kovki.
P.S.: počasí je domluvený – celej den bude pršet, ale od jedenácti do jedný ne, abysme se v klidu projeli. A chladno je schválně, abysme se nepotili … :-)


profilové foto

Přátelé, kamarádi! Tak vám, členům JALky, děkuji za vaši účast na naší malé časovčičce. Letos byl počet závodníků rekordní (oko bere neboli jednadvacet, a to ještě chyběli někteří dříve tradiční účastníci. Ale zase dorazili i jezdci z větších dálek, jako Pavla, Sváťa a Pavel, za což jim patří dík). Také bylo ideální cyklistické počasí. Nu, a mě jste letos obzvlášť potěšili: za prvé jsem konečně viděl časovkářský speciál (a to hned několik), za druhé již zmíněnou rekordní účastí a za třetí prolomeným psychologickým časem 30 minut a tím i stanovením traťového rekordu (Radkovi gratuluju; průměr přes 40 km/h je bomba).
Tak zase za rok. Kovki. ;-)