Fórum

Téma: JAL 2019

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Karel Juráň (19.05.2019, 23:45)

Časovka super… Hlavně klobása

profilové foto

Ahoj a díky všem, kteří dnes dorazili do Strakonic na společnou časovku s ŠUAC a vytvořili tak parádní závod, kde odstartovalo 98 borců. Že to nebyla stovka, za to si můžou domácí sami, byli tam min. dva borcí, které znám a ještě by nám zatopili, ale na start se nepostavili!!! Konečně zas i to počasí klaplo a vítr z boku z toho udělal pořádnou dřinu a poctivou práci!!! Tedy pokud se někdo nesvezl v háku, ale nikdo…že ne?!Já jsem si nevzal ponaučení od Jožka Regece, toho když se ptali, jak to dokázal, že vyhrál etapu na závodu Míru, tak odpověděl…Ále čo…tož odmontoval som brzdy… To já je namontoval, ale nedotáhl a tak ze mě wattíky lítaly jak z bouchlé duše a po obrátce baterky došly…jak mi špalek zadní brzdy drhnul o ráfek!!! Ale domů to pak na silničce letělo samo!!!Gratulace ještě jednou všem, kterým se dnes tleskalo, zas jsme to tam slušně vyzobali, jen tak dál… Hezký týden a v neděli zdar na Bílsku. Láďa Roučka už se na nás těší, až tak moc, že mění směry okruhů, jak kdyby míchal kašičku…vtipnou­!!!Tak nechť nám zavaří co nejlépe a Vám ať v Bílsku CHUTNÁ…!!! Karlos.

profilové foto

Tak snad má Honza koleno v cajku a v neděli bude moci nastoupit v plné síle?! Pro ty z Vás, kteří se poženou za každou vteřinkou, užitečná rada…!!! Jezdím po trase časovky od února autem do lesa na dřevo a tak vím, že se po zimě objevily nové díry, které jsou mnohdy neočekávané a ve sjezdu, byť je asfalt poměrně slušný, takže se vyplatí přijet dříve a trať si trošku načíst, ať si neničíme naleštěné karbony…Zdar všem a spoustu wattů v pedálech. Bez baterky!!! Karlos.

profilové foto

Ahoj. Monínec fantastická věc. Já který nesnáším kopce. Ve druhem okruhu se ozval divny zvuk.lekl jsem se co to bylo. Prozradím. Mé levé koleno přední zkřížený vaz. Jen jsem se chtěl pochlubit jelikož jsem na sebe pyšný se slzami v očích a jazykem na vestě byť poslení z posledních jsem do cíle dojel. A i přes bolest jsem to nezabalil. Toť můj pocit z Monínce. Doufám že mě v práci dají do kupy a už ve Strakonicích budubopět na startu.

profilové foto

Hezký večer všem,
pro nedočkavce do doby zveřejnění of.výsledků 3.závodu JAL z Monínce nabízím jejích zaslání. Požadavek prosím zaslat na e-mail spsvd.jistebnice@tiscali.cz
Michal

profilové foto

Super, díky za info k Petrovi a přeji mu, ať mu to brzy se závody klapne. Další důležité info pro ostatní. Ve středu 8.5. je další závod na Monínci, první hromaďák a k tomu směřuje důležitá informace. Do středy si všichni rozmyslete, v jaké kategorii budete letos závodit? Tak jak se zaregistrujete na Monínci, tak už to poběží celý rok. Je to informace hlavně pro naše policisty, neb Martin Kříž byl letos pověřen nominačními závody PČR na mezinárodní závody v zahraničí a tak budou tři naše závody pod větším policejním dohledem, ale hlavně v S1. Takže Křižák letos díky své kvalitní zimní přípravě a pozdnímu přihlášení…startuje v kategorii A. Očekávám tedy ještě změnu kategorie v letošním roce minimálně u Honzy Viktory a Marka Vávry. Též mají na výběr z A nebo B.Pokud tedy ještě někdo tedy cítí potřebu a výkonnost na omlazení své kategorie, tak na Monínci máte poslední šanci. Já na Monínci bohužel nebudu z časových a pracovně organizačních důvodů na jiném místě! Tak nechť Vám to šlape, do kopce vítr v zádech a dobrou kadenci šlapání… Karlos.

profilové foto

Ahoj, kamarád Petr Mareš (momentálně práce i sportu neschopen) vzkazuje, že dorazí na některý z příštích závodů. Je rok výroby 66, takže kategorie D. Tým nemá. Díky předem za registraci.

profilové foto

Zdar amíci, tak co Jistebnice? Za mě dobrý. Zdenda to připravil parádně a odvážným štěstí a počasí přeje. Takže sobota se podařila. Ten okruh je zajímavý, tak doufám, že za rok se bude opakovat, třeba se změnou povětrnostních podmínek?!Se Sváťou a jeho čipy to jde s časy a výsledky jako po drátkách a tak se člověk pomalu nestihne ani převléknout a už aby letěl na vyhlášení…Buďte nyní trošku trpěliví,s fak­tickým stavem výsledkovky, musím ještě Pavlovi přeposlat nově přihlášené závodníky, kteří se ještě neobjevili ve startovce. Třeba dnes dorazil Smolda s Tomem Kudlákem…další áčkař…Pak je tu Marek Vávra a Martin Kříž, naši kámoši, co už mají zaplaceno, ale nějak to nedotáhli s registrací. Od Bílska už to poběží, jako loni,jak jste zvyklí. Díky za trpělivost a ať Vám to jezdí. Zdravím, Karlos.

profilové foto

Na účtu JALky se mi 30.4. objevila platba od závodníka P. Mareše. Nestihl se však asi včas již zaregistrovat do startovky JAL tady na stránkách. Díky a tak dej alespoň vědět, kde tě můžeme čekat, ať můžeme doladit kategorii, tým, číslo a podobně. Zdar, sílu všem a zítra u sněhuláka v Jistebnici.

profilové foto

Tak nám to v Kájově opět začalo, díky všem, kteří v chladném a větrném počasí dorazili, byť to letos nebylo na rekordní časy. Pokud se ještě někdo nestihl přihlásit a najednou by po tom ještě zatoužil, nechť mi pošle své údaje telefonicky, či mailem, nebo to vyřídíme na dalších závodech, kde se potkáme, nejpozději však v Bílsku u Ládi Roučky. Karlos.