Fórum

Téma: JAL 2019

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdar a hodně sněhu všem, hlavně těm z nížin, aby si taky odpočali od kola a nenajížděli i v lednu a únoru!!! Tak vida, v JALce už víme, kdy budou Kašperky a kluci ze ŠUACU ještě né…a aby jste věděli ještě více, tak MČR SAC 2019 se uskuteční 20.-21.7.2019 v okolí Krnova. Takže jak vidíte, zase Morava, je to dálka, ale Moraváci jsou známí svojí pohostinností a veselím…takže hurá v létě dobít Moravu. V sobotu proběhlo ve Velké Bíteši jednání SACu a můžete se těšit, že v řádu dvou let mají zájem o uspořádání MČR SAC kluci z ŠUACU, no a mezitím vychytá mouchy Robert v Boleticích a třeba to zas budeme mít chvilku za chalupou…Tak ať žijou kopce nad 1100 m/n/m!!! Karlos.


profilové foto

Ahoj, ten termín v Kašperkách může být bez otazníků. Příští týden máme ještě schůzi ŠUACu, ale předpokládám, že k žádným změnám nedojde.
R. Nový


profilové foto

Ahoj,
dopredu bych rad upozornil na jednu terminovou kolizi a dodal drobne vysvetleni.
V nedeli 15.9. je v planu silnicni zavod na Temeline a zaroven se pojede Tour de Bechyne.
Priznavam, ze v uplnych pocatcich priprav jsme na Bechyni zapomneli a nezohlednili jejich tradicni termin 3. nedele v zari.
Kdyz nas na to upozornil Svata Dvorak v ramci domlouvani casomiry, bylo uz z nasi strany obtizne vyrazne termin menit.
Oslovil jsem tedy Ivo Kovarika, jestli by nechtel usporadat Bechyni treba o tyden pozdeji.
Probrali jsme to ze vsech stran a nakonec byl zaver ten, ze Ivovi vlastne konkurence v Temeline vyhovuje, protoze lonskych 150 startujicich na jejich zavode uz bylo az moc a kdyz mu nejaci zavodnici ubydou, zlobit se pry nebude.
Ja za tu kolizi uplne rad nejsem a prijde mi to zbytecne.
Najit ale uplne volny vikend, kde bychom si s nikym nekonkurovali, je temer nemozne.
Jedna varianta by jeste byla posunout Temelin o jeden den drive. Otazka je, zda by zavodnikum nevadila casovka v patek odpoledne (cca od 17 hod), silnice v sobotu a nedele by zbyla volna pro Tour de Bechyne. Kolik lidi by si dalo 3 zavody ve trech dnech, je taky s otaznikem.
Co vy na to?


profilové foto

Tak tedy…pracovní verze termínovky 2019

  1. Kájov – 28.4. – neděle – časovka j. – M.Baťka
  2. Jistebnice – 4.5. – sobota – č. dvojic – Z. Tomeček
  3. Monínec – 8.5.- středa – silnice – M. Šustr
  4. Strakonice – 12.5.- neděle – č.j. – F. Macner (ŠUAC)
  5. Bílsko – 26.5. – neděle – silnice – L. Roučka

6.-7. Choustník – 8.-9.6. – so/ne – č.j./silnice – MJAL
8.-9. Kašperské Hory – 22.6.???? – sobota – č.j./ silnice – R. Nový (ŠUAC)
10. Tálín – 6.7. – sobota – č.j. – D. Adámková
11. Cunkov – 24.7. – středa – silnice, vrch – L. Tomečková,P. Rybařík
12. Blatná – 10.8. – sobota -silnice – M. Kříž – (ČP)
13. Nahořany – 11.8. – neděle – silnice,vrch – K. Juráň
14.-15. Vimperk – 25.8. – neděle – kritérium – K. Juráň
16.-17. Boletice – 31.8.-1.9. – so/ne – č.j./silnice – R. Ploner
18. Kleť – 8.9. – neděle – č.j. – J. Mejta
19.-20. Temelín – 14.-15.9. – so/ne – č.j./s. P. Jelínek
21. Brdy – 5.10. – sobota – silnice/mtb – K. Švec

Ještě jsou v jednání kriterium ve Strakonicích a možná Třístoličník na bavorské straně?

Tak zdar a sílu, hezky trénujte a šířte slávu JAL i v zimě. Karlos.


profilové foto

Zdar amíci a všichni, kdož už nedočkavě vyhlížíte nabídku závodů JAL v roce 2019. Mám z toho hlavu zamotanou, neb posuďte sami, kdy se stalo, aby v lednu bylo na soupisce kalendáře 21 závodů v našem seriálu?! A to ještě nějaké možná přibydou!!! Doufám, že trošku rozpoutáte diskuzi, jak by to mělo být, aby bylo nejlíp?! Že mi to tak dlouho trvá s termíny, má několik důvodů, vesměs pozitivních. Náš kamarád, soupeř a časoměřič…Sváťa Dvořák se rozhodl, že se pokusí pro JALku vydolovat nějaké penízky z evropských fondů a proto jsme byli včera na jednání v Horním Rakousku o možné spolupráci, která je podmínkou pro získání těchto financí. Kromě Sváti a mě tam byl ještě Robert Ploner, který se na celém projektu bude případně též podílet a projevilo by se to především v jeho boletickém závodě?!Včera tedy došlo k setkání všech důležitých osob a vše potřebné pro podání žádosti jsme snad zajistili a jednání proběhlo ku naší spokojenosti. Z počátku byla z rakouské strany znát nejistota a pochybnosti, co to vlastně po nich chceme, ale postupem času tří hodin se jednání neslo stále více v přátelském duchu a doufám, že se nám podařilo takto nastartovat něco nového a přínosného pro všechny???Seznam závodů, který Vám dále posílám, je stále ještě pracovní verzí, kde se ještě možná objeví i závod v Rakousku, či Německu, na druhé straně Šumavy.