Fórum

Téma: JAL 2019

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Jaro je nezadržitelně tady, teploty přes deset stupňů, u Ražic i budějovických loukách přilétly stěhovavé husy, Pivasové brázdí Šumavu v maratónských časech a sníh se jistě vytrácí od krajnic. Už jen dva měsíce do Kájovské časovky…toto letí. Tak hodně suchých jarních kilometrů a málo prachu v plicích z posypaných silnic. Zdar Karlos.


profilové foto

Zdar všichni, sezóna se blíží a jak koukám po těch krásách českých, pěkně z auta, už se nám to rozjíždí!!! Jedu si takhle z Lišova na Volyň, přes Hlubokou a ejhle, Láďa Benhák v háku za Pivasem?!!! To bude formička…Tu a tam už se nám někdo chystá na kilometry v teple exotických destinací…tak pěkně opalujte proužky od kraťas…ať ta naše amatérská skupina stojí za to!!!Dobrá, za týden tedy nasadím zpět šestnáct zubů, oproti devatenáctce, na mém furtšlapu a nějak tu zimu dojedu!!! Pedálům zdar a jarním kilometrům…nazdar. Karlos.


profilové foto

Ahoj, jen krátce k důvodu změny termínu Kašperek. Město bude pořádat 22. června hudební slavnosti, část obce bude uzavřena, budou přesunuty i trasy autobusů. Naše závody pořádáme na uzavřené trati, ale to bychom v tento den nedokázali zajistit. Okamžitě jsme tedy domluvili s městem, na JAL i ŠUACu přesun o týden na 15. června 2019. Dopoledne časovka do vrchu, odpoledne hromaďák. Obojí nezávislé, samostatně bodované i vyhlašované.
A ještě jedna neoficiální zpráva – je možné, že budeme v příštím roce 2020 na našich (lehce pozměněných) tratích pořádat i mistrovství republiky SAC!


profilové foto

Tak Strakonice také o týden posunuté, na 19.5. 2019


profilové foto

No díky, tak už jsme čtyři…pak že nerozdáme sadu medailí. Ale třeba překvapí ticháčci a přijedou i bez ohlášení a bude nás pade?! Tak v sobotu.


profilové foto

Souhlas, běžky jsou super, lepší jezdit po Šumavě na běžkách, než jezdit doma na válcích a čučet na bednu.
V sobotu pořádně proženeme prkénka, tak doufám, že nás tam bude co nejvíce!
Robert


profilové foto

Zdravím všechny a upozorňuji, že kalendář se hýbe, Včera mi potvrdil Kašperky Richard Nový, jako dvojzávod, ale v termínu 15.6.2019, tedy o týden dříve. Kola nechte na háku, slezte z válců a přijeďte na lyže…je tam lepší vzduch. Karlos.


profilové foto

Zdar a hodně sněhu všem, hlavně těm z nížin, aby si taky odpočali od kola a nenajížděli i v lednu a únoru!!! Tak vida, v JALce už víme, kdy budou Kašperky a kluci ze ŠUACU ještě né…a aby jste věděli ještě více, tak MČR SAC 2019 se uskuteční 20.-21.7.2019 v okolí Krnova. Takže jak vidíte, zase Morava, je to dálka, ale Moraváci jsou známí svojí pohostinností a veselím…takže hurá v létě dobít Moravu. V sobotu proběhlo ve Velké Bíteši jednání SACu a můžete se těšit, že v řádu dvou let mají zájem o uspořádání MČR SAC kluci z ŠUACU, no a mezitím vychytá mouchy Robert v Boleticích a třeba to zas budeme mít chvilku za chalupou…Tak ať žijou kopce nad 1100 m/n/m!!! Karlos.


profilové foto

Ahoj, ten termín v Kašperkách může být bez otazníků. Příští týden máme ještě schůzi ŠUACu, ale předpokládám, že k žádným změnám nedojde.
R. Nový


profilové foto

Ahoj,
dopredu bych rad upozornil na jednu terminovou kolizi a dodal drobne vysvetleni.
V nedeli 15.9. je v planu silnicni zavod na Temeline a zaroven se pojede Tour de Bechyne.
Priznavam, ze v uplnych pocatcich priprav jsme na Bechyni zapomneli a nezohlednili jejich tradicni termin 3. nedele v zari.
Kdyz nas na to upozornil Svata Dvorak v ramci domlouvani casomiry, bylo uz z nasi strany obtizne vyrazne termin menit.
Oslovil jsem tedy Ivo Kovarika, jestli by nechtel usporadat Bechyni treba o tyden pozdeji.
Probrali jsme to ze vsech stran a nakonec byl zaver ten, ze Ivovi vlastne konkurence v Temeline vyhovuje, protoze lonskych 150 startujicich na jejich zavode uz bylo az moc a kdyz mu nejaci zavodnici ubydou, zlobit se pry nebude.
Ja za tu kolizi uplne rad nejsem a prijde mi to zbytecne.
Najit ale uplne volny vikend, kde bychom si s nikym nekonkurovali, je temer nemozne.
Jedna varianta by jeste byla posunout Temelin o jeden den drive. Otazka je, zda by zavodnikum nevadila casovka v patek odpoledne (cca od 17 hod), silnice v sobotu a nedele by zbyla volna pro Tour de Bechyne. Kolik lidi by si dalo 3 zavody ve trech dnech, je taky s otaznikem.
Co vy na to?