Fórum

Téma: Balík JAL a Galaxy NAHOŘANY 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

take bych timto chtel podekovat za vecer usporadany pro nas at Jalkare nebo jejich rodiny pribuzne ci zname. ceny paradni vecere klasika.

od
22.12.2018– 6.1.2019
zimni trenink na silnickach.
vyjizdet se bude od
cyklo Svec v 10:30
3–5 hodin jizdy.

vetsi ucast zadana.

s pozdravem
D. Horky


profilové foto

Zdravím všechny a Honzu zvlášť, tak komu asi poděkovat?! Poděkuj sám sobě,že jsi si toto ocenění vybojoval sám, tvojí pravidelnou účastí v našich závodech a za to JALka chtěla poděkovat tobě a zároveň tě motivovat, že za 4,3,2,1,místo jsou větší a větší poháry a větší vzpomínky z dosažených úspěchů, více pokořených soupeřů a větší obdiv kamarádů v sedle.Doufám, že tvoji týmoví kolegové ti povyprávěli o co jsi při vyhlášení přišel a uvidíme zda příští rok se polepšíš. I když záchrana lidských životů je ušlechtilá a dobrá omluvenka pro neúčast. Já děkuji za první fórovou reakci od závodníka. Karlos.


profilové foto

Ahoj nevim presne komu podekovat za krasne oceneni za 5. misto v JAL kat.B. ale opravdu mne moc a moc potesilo je to moc krasne oceneni. takze dekuji moooooc a mooooc. a jeste se omlouvam ze ksem nemohl dorazit osobne. Musel jsem zachranovat lidske zivoty v praci. diky za pochopeni.


profilové foto

Tak jsem Vypotil předběžný časový plán sobotního vyhlášení JAL. Obec Nahořany jak se zdá je všem zájemcům o účast jasná, což je perfektní a je vidět, že správný cyklista se neztratí.
Tento rok bude střídmější, bez divadla, GALAXY série a v novém prostředí, tak jsem sám zvědav, co nás čeká?!Jinak obligátní věci zůstávají…proslov, dekorace vítězů, malá pozornost, tombola, večeře, přípitek, hudba jako loni, půlnoční rautík a dorty pro ředitolovo oblíbence!!!! Špatně řečeno…správně je pro ty, kteří se v letošním roce něčím zviditelnili a JALku drželi kvalitativně vysoko a stojí za to je vzpomenout. Což jste vlastně vy všichni, kteří jste se alespoň jednou objevili na našich závodech a byli spokojení.U zá­vodníků JAL a jejich drahých poloviček a někdy i dětiček je účast povinná, to dá rozum, ale pokud víte o někom, koho by jsme naší zábavou možná přitáhli do našeho kolektivu, tak ho vemte s sebou. Kapacita 200 míst nabízí slušně prostoru.Pokud někteří z Vás opět vyšperkují náš rautík nějakou vlastní dobrotou, my budeme rádi a ostatní to jistě též ocení a útěchou Vám budou prázdné, vybílené talíře a tácy! tradiční tlačenka, saláty, Ševcovský mls, něco bezlepkového, řízečky a jiné, tak to mohu slíbit již dnes. A teď již ty časy…(od 18,00 nejsou dogma!!!)

10.11. 2018 Nahořany u Volyně…(cca 6km)

17 – 18 hod. Prezence veselých myslí v místním sále
18 – 19 hod. Budu si plácat játra s finálním přípitkem a příprava na večeři!
19 – 20 hod. Sníme co nám připraví. s plným břichem je svět veselejší!!!
20 – 22 hod. Vyhlášení výsledků JAL 2018
22 – 24 hod. Volná zábava, tanec a vyhladovění před …
24 – ???( po dobu dobré a kvalitní zábavy) Tombola, raut, tanec, odtajňování metod zimní přípravy na sezónu 2019!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu v případě nečekaných změn, například uspíšení rautu o jednu hodinu v případě hromadného hladovění hostů !!! Nebo zrušení celé akce, pokud by přišla nenadálá povodeň!!! Do Nahořan!!!.

S pozdravem a přáním setkání s Vámi všemi…ahoj v sobotu. Karlos.


profilové foto

Krátké info pro všechny, kteří dorazíte za sobotní zábavou, takže věřím, že pro Vás 99% přihlášených. To jedno % bude mít jen vážné rodinné důvody a předem se s pláčem omluví!!! Pokud je ještě někdo, kdo uvažuje o přespání ve Volyni, tak aby jste si mohli užít celý večer, tak se ještě dejte vědět do středy, ať máte vše v sobotu nachystané. Platí, že z Nahořan máte zajištěn odvoz i svoz. Dětské závody TBC série začínají v sobotu již od 10,00 hod. Holky a chlapáci…také z JALky startují ve 14,00 hod. Tak přijďte se pobavit a zafandit. Kdo by chtěl v neděli vystřízlivět sportem, je naplánovaná MTB vyjížďka na prachatický Libín. Takže kola s sebou. Karlos.


profilové foto

Propozice na balík budou…Ještě upřesním, ale počítejte, že tak od 17,00h se začneme scházet, aby v 18h bylo jasné, kolik jídel k večeři (Řízek, salát)a přípitek.S plnými žaludky se pak pustíme do vyhlašování a veškeré zábavy. Divadlo je stále v jednání, ale moc to letos nevidím?! Muzika stejná jako poslední dva roky, takže jistota. Pokud chcete někdo ubytování, tak platí internát ve Volyni…155,– Kč/noc/osoba. Odvoz z Nahořan zajistíme.Pokud tedy bude mít někdo zájem, tak se mi nahlaste, stejně jako Míla Šustr, nebo Vladan Krátký. Kdo nesleduje TBC sérii, tak od dopoledne je též ve Volyni cyklokros, včetně dětských kategorií, takže to můžete pojmout i jako rodinný výlet.


profilové foto

10.11.super jen poprosim cas?


profilové foto

První upřesňující informace, letos bude balík bez vyhlášení Galaxy serie, neb to zařídí pan Rubáš v Brdech, ihned po posledním závodě v Brdech, což je info i pro Vás JAListy, kteří se na tento závod chystáte, že můžete zůstat, zatleskat a porovnat vyhlášení s tím naším. Muzika a občerstvení je prý zajištěno i tam, takže i dobrá nálada a pár známých závoďáků se tam taky jistě najde?!


profilové foto

Zdravím všechny JAListy, amíky, a kamarády naší JALky. Sál je… muzika může…poháry budou…a s Vámi i dobrá nálada.A kdy že? Tak si pište datum…10.11. 2018 v sále v Nahořanech, tam kde proběhl v létě náš závod. Volyň letos neklapla, pro obsazenost sálu, tak zkusíme jinou variantu. Je to v sobotu, v den, kdy proběhne ve Volyni závod TBC série v cyklokrosu, takže slavnostní den budete moci prožít i aktivně, závoděním či fanděním… Ještě objednáme počasí a pár drobností… Dotazy zde zodpovídám obratem!!! Zdar a sílu do Brd a podzimu… Karlos.