Fórum

Téma: Balík JAL a Galaxy NAHOŘANY 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Propozice na balík budou…Ještě upřesním, ale počítejte, že tak od 17,00h se začneme scházet, aby v 18h bylo jasné, kolik jídel k večeři (Řízek, salát)a přípitek.S plnými žaludky se pak pustíme do vyhlašování a veškeré zábavy. Divadlo je stále v jednání, ale moc to letos nevidím?! Muzika stejná jako poslední dva roky, takže jistota. Pokud chcete někdo ubytování, tak platí internát ve Volyni…155,– Kč/noc/osoba. Odvoz z Nahořan zajistíme.Pokud tedy bude mít někdo zájem, tak se mi nahlaste, stejně jako Míla Šustr, nebo Vladan Krátký. Kdo nesleduje TBC sérii, tak od dopoledne je též ve Volyni cyklokros, včetně dětských kategorií, takže to můžete pojmout i jako rodinný výlet.


profilové foto

10.11.super jen poprosim cas?


profilové foto

První upřesňující informace, letos bude balík bez vyhlášení Galaxy serie, neb to zařídí pan Rubáš v Brdech, ihned po posledním závodě v Brdech, což je info i pro Vás JAListy, kteří se na tento závod chystáte, že můžete zůstat, zatleskat a porovnat vyhlášení s tím naším. Muzika a občerstvení je prý zajištěno i tam, takže i dobrá nálada a pár známých závoďáků se tam taky jistě najde?!


profilové foto

Zdravím všechny JAListy, amíky, a kamarády naší JALky. Sál je… muzika může…poháry budou…a s Vámi i dobrá nálada.A kdy že? Tak si pište datum…10.11. 2018 v sále v Nahořanech, tam kde proběhl v létě náš závod. Volyň letos neklapla, pro obsazenost sálu, tak zkusíme jinou variantu. Je to v sobotu, v den, kdy proběhne ve Volyni závod TBC série v cyklokrosu, takže slavnostní den budete moci prožít i aktivně, závoděním či fanděním… Ještě objednáme počasí a pár drobností… Dotazy zde zodpovídám obratem!!! Zdar a sílu do Brd a podzimu… Karlos.