Fórum

Téma: Okolo jižních Čech...časovka na Kleť

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Za celou JALku bych chtěl poděkovat především Honzovi Hájkovi, že umožnil ve svém špičkovém závodě, mezinárodní úrovně, poměřit síly absolutním amatérům s vrcholovým sportem. Dá se tak krásně porovnat úroveň a rozřešit mnohé otazníky…co by bylo, kdyby bylo…a na co asi tak má ten či onen???Kdo to vše, pro nás, osobně zařídil, byl Honza Mejta z Krumlova, hlavní pořadatel dlouholeté a jedinečné časovky na Kleť.Honzo, ještě jednou děkuji za všechny a všechno. Dnešní Kleť byla zase parádní, včetně luxusního počasí. Trošku zamrzí, že při tak časově dlouhé časovce mnozí nevydrží do vyhlášení a odjíždějí obratem z kopce dolů, domů!!!Po závodě, opět na startu, jsme vyzkoušeli tamní cukrárnu. Napadla mě drzá myšlenka, zda by nebylo k zamyšlení, zkusit udělat vyhlášení až tam? Za poslední roky se z Kleti stává takový Václavák!!!Lidí fakt hodně a občo tam pak ve frontě docela vázne?!Navíc ti prvně startující, většinou z blízkého okolí, už nechtějí čekat na ty poslední, takhle by měli šanci se na vyhlášení třeba ještě vrátit? Je to jen má myšlenka, mám rád a ctím Kleť tak, jaká je doposud a vyhlášení jsem snad nikdy nevynechal, ale každý jiný jsme!!! A pozor, ve zdraví jsme přežili další rok našeho parádního seriálu, za což patří hold a poděkování všem, kteří jste se svým jménem podíleli na fungování, pořádání, soupeření na našich závodech v roce 2018. Díky Karlos.


profilové foto

Díky za možnost poměřit se s „profíky“. Je to fajn.
Kéž by se z toho stala tradice, že se výběr JAL bude účastnit i přespolních akcí…
Byla to docela škola. Oni jsou opravdu někde jinde. První 3 závodníci pod 23 minut!
Tady jsou jejich výsledky:
http://www.okolojiznichcech.cz/…ov-klet.html

Je třeba říct, že trať nebyla zcela identická s tou naší. Start byl posunut o trochu níž blíže ke kolejím. Cíl byl už u vysílače. Odhaduji, že celkově to bylo o 20 – 30 vteřin rychlejší, než jezdíme my.


profilové foto

Díky za info. dovolenou jsem dostal. už se tesim.


profilové foto

Zdar a informace všem a především nominovaným JAListům. V pátek 7.9.2018 proběhne start ve 14,00 hodin. Je třeba, aby jste byli v Č. Krumlově v prostoru prezence a startu…což je v areálu firmy AGROZET, což je nakonec skoro stejně v místech prezence naší nedělní časovky. Je zapotřebí, aby jste byli na místě dvě hodiny předem, tedy do 12,00 hodin. Naši borcí budou startovat jako první…a teď co stojí za zmínku…pokud se některému podaří zajet výsledek, bude i vyhlášen a vystoupí na bednu s profíky z etapáku!!!Dů­ležitá informace, číslo si vemte své přidělené z JALky, pod ním budete přihlášení a i s ním startovat.Ostatní co by jste měli čas, mohli by jsme, je, ty kluky povzbudit po trati a dotlačit k pěknému výsledku.