Fórum

Téma: Tour de Boletice

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Čau Oldo, neboj, příští rok to projedeš celé a když pořádně potrénuješ, tak z toho bude bedna!

profilové foto

Ahoj Roberte
Rád bych se účastnil dalšího ročníku – já se k tomu kopci ani nedostal, ani nevím jak to tam vypadá.

profilové foto

Ahoj Carlosi,
dík za pochvalu, velice potěší, když po všech těch přípravách, slyším skoro samou chválu! Je to nejem pro mne skvělý impulz do přípravy na 2 ročník Tour de Boletice.
Co se týká toho rozšíření závodu, tak neříkám jednoznačně ne, ale pro mne a mojí rodinu to znamená další hodiny a hodiny strávené přípravou dalšího závodu a k tomu časovka, kterou zrovna nemusim.
Budeme to muset doma ještě rozmyslet, než se pustíme do přípravy etapového závodu.
Pokud se do toho pustíme, tak bych určitě uvítal nějakou pomoc od závoďáků z JALKY, aby všechna ta příprava nevisela na dvou lidech, kteří k tomu všemu mají doma dvě malé blechy, které jsou k neutahání.

Robert

profilové foto

Zdar JAListi a amíci odevšad…Tak jsme letos konečně ochutnali, jak chutná tvrdá cyklistika v marastu, mlze, dešti…ale bylo tam krásně, Aby né, přešpurtil jsem Pechynu a byl třetí v Céčku!!!Ten nahoře zaspal, jak nás kropil!!!Celá Ploneroic famili a grupa pořadatelů předvedli skvělý a nadšený výkon při pořádání akce. Zatím co jsem slyšel ohlasy, tak nejpřipravenější závod sezóny včetně všeho kolem. To, že je třeba vyladit možné mrzutosti s vlakem, už jsme si s Robertem vysvětlili, příště tam bude stát rozhodčí a ten řekne…STůJ a JEĎ…stál si tolik a tolik minut a budou ti odečteny v cíli…!!! Ten parádní areál je škoda nevyužít více a tak lanařím Roberta, aby, když už s tím má tolik lítání, to příští rok uspořádali jako dvoudenní závod. Napadá mě sobotně odpolední časovka, večerní kulturní prográmek…nohec, volejbal, koupačka… a nedělní již tradiční závod. A když vyjde i počasí, tak to bude závod roku! Ještě chválím závodnickou účast a děkuji všem na startu stojícím…Parádní účast i na předposledním závodě JAL, to potěší dvojnásob.To video je parádní, asi tam byl kopec, nebo co? Na kompiutru 7–8 km/h, Petr Švadlena neustále ze sedla a Lucka zakousnutá do řidítek…pod kopcem Baťkyn se vrací z lesa…asi byl i s kolem na borůvkách, Karel Schwarcík marně stopuje a vyhlíží týmový mechaničák, Horkáč se vrací… volnou… z odpoledního švihu a nereaguje na předjíždění ostatních borců…a na závěr bratrovražedný boj na pásku Diablo sportu… Vlacha s Hanzem Vopatů…! Co mě ale překvapilo nejvíce, byl ten výkon kameramana, naprosto v klidu, bez zadýchání…je slyšet jen přesné řazení páček a hukot galusek. Nikde jsem nezaznamenal ani jedno sprosté slovo?!Nějaký komentář, kletbu…nic…prostě si jedu…pohoda…klí­dek…a je mi dobře!!! A tak je to správné ne??? Díky a v neděli na Kleti…Karlos.

profilové foto

Ahoj,no hlavně že jsi celej!
Je mi jasné, že všechny ty odřeniny a naraženiny pěkně bolí, ale pevně věřím a doufám, že se do páteční časovky dáš dohromady.
Každému kdo ochutnal Boletický asfalt, přeji brzké uzdravení.

profilové foto

ahoj
trat byla vybrana pekne. jen ten sjezd z prvniho stoupani ve spatnem stavu. jinak super.
Defekt na predni pneu a neplanovany vylet do lesa z namenal stratu kolem 20 minut.
k autu sem to vzladnul prehodil predni rafek a vyrazil zpet na trat. zavody se proste dojizdi so konce.
Tak na Kleti

profilové foto

Objednávku jsem už poslal, sice pozdě, ale poslal, tak snad nás někdo na hoře uslyší.
Trať je označená, uklizená a připravená na závod, teda pokud přes noc zase někdo nahoře nebude vylejvat kýble s vodou na silnice, jak tomu evidentně bylo z pátka na sobotu.
Tak čus zítra!

Robert

profilové foto

Noo jistě chlapi!!!! To je přístup…toho se držte všichni!!! Zdar zítra. V poledne se ve Volyni stavil Robert a slíbil, že na závod zajistí počasí bez deště!!! Proto to dělá ve vojenském prostoru…prostě to vyjde v rozkazu a je to!!!Kázeň musí byť, to je základ…

profilové foto

snad nám vše vyjde. počasí neřeším.

profilové foto

Zdar amíci a hlavně pořadatelé Boletic, klobouk dolů, jak píše Lucka…hračičky jste tedy náramně, tohle tu ještě nepamatuji a popřeji Vám, ať vše klapne na výbornou a tahle akce bude mít mnohaleté pokračování. JALkoví amíci, nenechte se ovlivnit předpovědí počasí, uvědomte si, že cyklistika je i voda, bláto, sra…!!!Letos jsme tohle počasí ještě neměli, tak ukažte jak jste odolní a soudržní. Robert s Helčou si zaslouží poděkování, vaší účastí, za více jak půlroční běhání po úřadech a zařizování všeho možného. Zdar a zítra na viděnou a snad i ten nahoře pochopí..a otevře mraky slunci a né dešti?!