Fórum

Téma: Vimperk 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Ahoj. Mohu se zeptat kdy budou vysledky na strankah jal?


profilové foto

Přesně jak píšeš…dva malé závody za dvoje body. Myslím, že závodit celý den a pak třeba ve druhé rozjížďce defektit, nebo hůře padnout a jet domů za nula!!! To snad nechce nikdo?! S pozdravem.


profilové foto

Ahoj, jen prosim o upresneni: Proc dva zavody a jaky je system hodnoceni? Scita se umisteni nebo body z obou zavodu? Diky!


profilové foto

Zdar amíci, všechno to zdržování s propozicema jde za mnou, nějak se nemůžu dokopat si k tomu sednout a dát do mailu pár řádek. Tak v rychlosti a zkráceně pro ty co se chystají, než to pošlu Pavlovi do propozic. Kritérium Vimperk Vodník – 26.8.2018 Budou to dva závody!!! Prezence 9,45 – 10,45 h v areálu Vodník v prostoru startu a cíle závodu.Startovné na oba závody 300,– JAL / 400,– příchozí. Startovat budou dva balíky S1 a S2 v jakém pořadí se rozhodne až na místě závodu, podle počtu účastníků?! první dva starty proběhnou mezi 11 – 13 hod max.Druhé dva starty mezi 15 – 17 hodinou max. vyhlášení závodů proběhne do 15 min. po dojezdu poslední rozjížďky. Během polední pauzy , bude otevřen tradiční rautík se špekáčky, klobáskami a jinými pochutinami od nás i Vás. Takže pokud budete někdo ochoten přispět nějakou dobrotou do společného menu, vaše startovné je pak dobrovolné… Vše ostatní co se týče organizace , zůstává stejné, jako v loňském roce. Díky a na viděnou v neděli. Karlos.