Fórum

Téma: Vimperské zimní mistrování na Vodníku

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Ahoj Karle,
super nápad, pokud jak říkáš, se zima umoudří a bude ve Vimperku sníh, tak se této akce určitě rád zúčastním a doufám, že se sejdeme v hojném počtu a pořádně potrápíme obtloustlá tělíčka!

Robert

profilové foto

Jak jsem psal a slíbil, mám info k lyžařské výzvě na Vodníku ve Vimperku. Takže zatím věřím, že zima se umoudří a nadělí nám mráz i sníh a závody tak budou moci proběhnout. 15.1. mám zavolat správci areálu a rozhodnout o možnosti sněhových podmínek! Pokud tedy závody proběhnou, tak tedy v sobotu 27.1. Prezence od 9,00 hodin do 10,30 hodin. Start prvního závodníka v 11,00 hodin. Pokud tedy bude sníh, tak se otestujeme v časovce na jeden okruh. Tím se ukáže, kdo je jaký lyžař?! Tím si stanovíme pořadí a napodruhé si zajedeme vyřazovák o ceny, ať se ukáží bojovníci. Podle počtu startujících v den závodu, se určí počet kol a jak se bude odvolávat. Samozřejmě půjde o to, aby každýodkroužil se ctí tolik, na co mají a dále mohli v klidu tréninkového tempa potrénovat, nebo zafandit svým lepším kamarádům. Časově to vidím tak od 11,00 do 13,00 hodin. Po té poobědváme v místní hospůdce a vyhlásíme výsledky. Pak ještěmůžou nadšenci odjet za sněhem výše na Zadov, Modravu, Kvildu…na prima trénink na čerstvém vzduchu. Toliko prvotní info k zimnímu pokusu k pohybu. Zdar Karlos.