Fórum

Téma: JAL v roce 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdravím všechny na stránkách JALky, vyvětrán chorvatským povětřím a slušnou porcí jarních kilometrů, snad mi to do léta bude stačit! Jinak ubytování a podmínky k prvním jarním kilometrům i náročnějším delším vyjížďkám můžu jen doporučit. Děkuji Pavlovi Jelínkovi, že již vložil na stránky termínovku závodů, ať můžete vesele plánovat závodní kalendář, nabité cyklistické sezóny. Ještě doplním, pro případné zájemce termín konání MČR SAC 2018, které se bude konat 14.-15.7. 2018 v Suchdole nad Odrou. Pořadatel je SPAC a pan Tomáš Dohnal. Mistrovské dresy ušije jihočeská firma KALAS, tak doufám, že se některý mistrovský dres opět na jih vrátí. Startovné je garantováno na 300,– předem a 400,– přihlášení na místě. ( 1 osoba/1 závod) Propozice budou vyvěšeny hned po obdržení. Tak hodně sil a sluníčka do posledních dvou měsíců přípravného období JAListů a ať se daří. Karlos.


profilové foto

Dnes bude těch příspěvků více. Tak tedy začneme JALkou v roce 2018. Ať se máte na co těšit a z vesela trénovat a najíždět objemy, né jako já…objemy kolem pasu!Tak tedy…zprávy dobré tohoto roku. MČR SAC 2018 proběhne 14.-15.7. 2018 v Suchdole nad Odrou. Pořadatelem je SPAC ( Tomáš Dohnal) Propozice budou vyvěšeny ihned po dodání. Tyto závody nebudou nebudou zařazeny do seriálu bodování JAL, ale věřím, že Ti nejlepší z Nás se pokusí zabojovat o mistrovské tituly. Samozřejmě v tomto víkendu nebude mít JALka žádný závod. Další skvělá zpráva přišla dnes od Richarda Nového z Kašperek. Tak tedy Kašperky zase letos v JALce budou…23.6. 2018 a po roce opět i s dopolední časovkou a po té odpolední okruhy. Závody budou hodnoceny každý zvlášť. Další skvělý datum do kalendáře JAL zařídil Martin Kříž z Velo klubu Tábor a bude tento závod zastupovat pro JALku. Takže si můžete poznačit datum 21.7. 2018 a místo… Blatná. CK Příbram zde pořádá závod ČP na uzavřeném 18 km okruhu se vším pořadatelským zajištěním a nabídli nám možnost předzávodu ČP. Takže vidíte, že na termínovce závodů se pracuje a že by to mohlo být o něco zajímavější než loni. Tak toliko krátké info meny!


profilové foto

Zdravím všechny amíky a potencionální členy JAL pro příští rok 2018 na těchto stránkách. Předem bych chtěl poděkovat všem stálým a věrným členům, kteří se pravidelně zúčastňovali našich závodů a užívali tak pohodu a kvalitu závodů našich pořadatelů. Letos snad všichni pořadatelé JAL vložili do svého závodu vždy trošku více ze sebe, aby tak ozvláštnili právě ten svůj závod a tím přispěli k více radosti Vás závodníků. Toliko můj pohled a názor. Další poděkování patří všem, kteří dorazili na předání cen za rok 2017 do Volyně. Co trošku zamrzí, když nedorazí mnozí z těch, kteří byli vyhlášeni a oceněni za svou skvělou celoroční účast v závodech. My ostatní jsme si to snad užili a děkuji za kladné ohlasy na fóru. Na příští rok se již sestavuje kalendář závodů, který bude doufám hodně podobný tomu letošnímu, snad vyjdou i nějaké nové vychytávky, které se připravují. V kalendáři by se měli objevit závody z loňského roku a snad přibude i nějaký nový…závodně zajímavý. Co je na 99%, že MJAL proběhne o jednom víkendu v okolí Choustníka. Na sobotní časovku nově, naváže nedělní závod s hromadným startem. Snad to vše pořadatelům klapne stejně jako letos a bude to paráda. Další nový závod, který doufám klapne, bude ve vojenském prostoru Boletice, kde má pořadatel vymyšlené nenáročné okruhy s následným posledním náročným výjezdem do 1200 m/n/m. Tak vysoko JALka ještě asi nebyla a mohla by to být jihočeská výzva po vzoru TdF. Po dvou hoďkách pohody v balíku, úsek pravdy a čisté síly. Další zprávou pro naše členy prestižáky, že pořadatel Jan Mejta z Kleti, pomáhá s přípravami závodu Okolo jižních Čech a v rámci tohoto závodu se pojede v pátek časovka na Kleť, kde se deset členů JAL bude moci poměřit se závodníky UCI na mezinárodní úrovni. Sám jsem zvědav, jestli po náročných etapách padne pomyslně traťový rekord Zbyněk Jordána. A třeba se vrátí po letech na scénu JAL, aby mohl svůj výkon sám obhajovat. Sliboval jsem možná i časovku dvojic v Jistebnici. Nakonec ta v příštím roce ještě nebude. Ale věřím, že až si tým kolem skvělých Rybaříků a Tomečků splní všechny své necyklistické závazky, tak závod opět uspořádají. Vždyť ten Cunkov je tak krátký!!! a ve středu! Tak snad na přes rok. Na zasedání VV v Táboře bylo odsouhlaseno navýšení Základního vstupního poplatku do JAL na rok 2018 na 500,– Kč a pravidelné startovné pro člena JAL na 200,– Kč. Přesto věřím, že Vás to neodradí od našeho seriálu a zůstanete členy i nadále a společně projedeme sezónu 2018. V sobotu jedu na zasedání členů SAC do Velké Bíteše, kde se dozvím další informace, například kde a kdy se snad uskuteční MČR SAC 2018. Zprávy dodám následně. Pokud Vás něco napadá, tak se ptejte a navrhujte, ať můžeme reagovat. Tak zatím zimní lenosti a nadváze 3× zdar a ať se daří předvánoční přípravy!!! Karlos.