Fórum

Téma: JAL v roce 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tady není co dodat, Láďa a jeho tým už jsou profíci. Jediná rozmrzelost… že už Láďa nejezdí s námi. Díky všem za účast a kvituji, že většina poseděla a pokecala a spousta využila krásné počasí k odjezdu dom kolmo. Generálka na Choustník luxusní, mě zbývá už jen sundat šest kilo a můžu na start. Taky díky a s pozdravem Karlos.

profilové foto

Rouči,bezva den. Skvělý závod,rychlé výsledky,super počasí,dobrá klobása a pivo. Prostě parádní neděle,díky.

profilové foto

Ahoj cyklisti, pro všechny, kteří se chystají v neděli do Bílska, mám jednu drobnou informaci. Most na hlavní silnici, která prochází těsně kolem obce Bílsko je v současné době v demolici a objížďka, pro místní a okolní obce, vede středem obce. Z tohoto důvodu jsou z obou směrů k nám, jak od Bavorova tak i od Drahonic, pouze pro průjezdy, nainstalovány značky „Zákaz vjezdu“. Toho nedbejte, vjezd je povolen, konání a průběh závodu to neohrozí!
V neděli se na vás těší všichni pořadatelé.Láďa R.

profilové foto

Ahoj všichni, tak časovkové jaro máme za sebou a v neděli nás čeká konečně dospělý závod se vším všudy v Bílsku. Láďa Roučka chystá obviklou dávku kilometrů a výškových metrů k oblíbené borovici!!!Vypadá to dokonce na jarní počasí, po letních dnech předchozích závodů. Tak snad nám popřeje suché počasí?!Ve Strakonicích se ozvalo cyklo Kohout k dopřihlášení jednoho závodníka, tak pokud máte možnost ještě někoho zlákat, tak ho vemte do Bílska. V neděli zdar a na viděnou. Karlos.

profilové foto

Ahoj všichni, nějak zapomínám na jednu zajímavou zprávu, především pro výkonnostně silnější časovkáře naší JAL, ale i jako info pro ostatní. Informoval mě Honza Mejta, který nám tradičně pořádá časovku na Kleť, že v letošním roce pomáhá s organizací závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH. Jednou z etap bude též časovka na Kleť, pouze se startem od pivovaru z centra. Honza u pořadatelů vyjednal možnost konfrontace výkonnosti profíků a našich borců z JALky. Mám nanominovat šest závoďáků, kteří si to střihnou v ostrém závodě jako předjezdci. Napadá mě sestavit skupinu podle umístění v našich časovkách, popřípadě pokud někdo z nominovaných nebude mít zájem, doplníme tým elitními vrchaři. Ještě mě napadá, pokud je stále cyklisticky aktivní a čte naše články a měl by zájem, tak Zbyněk Jordán. Sice již není členem JAL, ale v dobách svého působení v našich závodech zde zajel dosud platný traťový rekord o kterém se bude diskutovat ještě dlouho a jsou i názory o jeho nepřekonatelnosti. Hnedle jak Jarmila!!!Takže pokud na Zbyňka máte někdo kontakt, tak se ho zeptejte, nebo ať on sám se zde vyjádří. Tato časovka se jede, teď se snad nespletu… v pátek 7.9.2018. V neděli pak máme naší časovku do JALky. Podrobnosti ještě budou upřesňovány a pokud Vás něco zajímá, tak se ptejte.V neděli ve Strakonicích zdar a sílu, ať to tomu ŠUACU trošku osladíme. Karlos.

profilové foto

Kájov – ahoj, nějak nám odpadávají členové na nedělní závod, už jsme zbyly jen dvě. Takže pokud by chtěl někdo např. z Tábora a okolí svézt, máme 2 místa v autě a nebo naopak, pokud by si chtěl někdo do auta nasadit dvě veselé spolujezdkyně, tak máte jedinečnou příležitost :-)

profilové foto

Zdravím všechny přihlášené, děláte mi radost, jak to teď přibývá. V neděli to vypukne, slibujou pěkné počasí, tak snad to klapne a odrazí se to na účasti i na časech?!Ivoš nám v příspěvku vyhrožuje ukončením pořadatelství, tak doufám, že i tam nás bude hodně a každý mu věnujeme nějaký dobrý důvod, proč pořádat i roky další!!! V pořádání závodů se obracím na aktivní borce z ČíBí, jestli nemají zájem uspořádat závod na Hlincově Hoře. Včera jsem tam byl na nějakém jednání a objevil jsem tam náramnej okruh na kriterium…tedy z dálky vypadá, Olda Míka už se tam byl podívat a myslí, že je dost technicky náročný, ale ještě jsme nemluvili o tom proč. Mluvil jsem i se zástupci zastupitelstva a ty by takovou aktivitu přivítali. Měli by jste to bez povolení, na uzavřené trati, parádní zázemí v místní hospůdce, okruh je fungl nový asfalt, šíře 6m. Trošku bych to přirovnal ke kriteriu v Lenoře, jen bez těch domů a aut! V neděli jsme v pěti lidech objeli trať závodu v Boletickém prostoru a jestli to Robert a jeho parta dotáhnou až na start, bude to luxusní kultovka…nic pro rovináře, ale 70km snad dá každý, s tím že ty slabší mají šanci, že dostanou kolo a pak je čeká tedy jen 50km. Balík poletí a odpadlíci se můžou kochat náramnou krajinou. Já už se moc těším. Zázemí je opět nadstandartní a vhodné vyvézt vyjímečně i ostatní členy rodiny. Parádní dětské hřiště na břehu Olšiny, kde by to mohlo být ještě i na koupání.

profilové foto

Ahoj závoďáci,
jen k tomu ještě doplním, že ta hospoda kde se máme sejít, se jmenuje u Kohoutů a né u Kohouta, jak napsal Carlos.
Níže zasílám adresu a odkaz na web, pokud by to někdo nemohl najít.
No, ale jak to tak pozoruji, tak nedělní vyjižďky se stejně zůčastníme asi jenom ve dvou.

Penzion U Kohoutů
Náměstí 16, Horní Planá

https://penzion-u-kohoutu.hotel.cz

profilové foto

Zdar a sílu všem šlapákům. Tak další víkend vhodný na dolaďování svalových vláken máme za sebou a Kájov je zas o něco blíže!!! Potěšující je jak se nám zaplnila startovka zlatým jádrem JALky, ještě mi tam ke spokojenosti chybí parta od Jistebnice a Tábora.Pak bych přivítal nějakou nadstavbu v nových členech, ale nevidím to dobře, u televize je ta cyklistika asi jednodušší?!Ka­tegorie A je na seznamu ohrožených druhů…ještě že máme Pepču Vlacha. Zatím tam moc soupeřů nemá?! Na sobotním švihu jsem zjistil, že pán bůh měl buď málo kopíráku, nebo nám Olda Míka tají syna…?! Takže až pojede Týnem nad Vltavou stavte se na Schellce pro traťovku a možná tam bude mít službu Olda v padesátikilové podobě!!! Ta podoba je neskutečná.Pokud někoho oslovila vyjížďka do Boletic, tak se tu na fóru přiznejte ať na sebe můžeme počkat, pokud by se někdo zpozdil.

profilové foto

Zdar amíci z JALky, krásné jarní počasí mě nutí vyhlížet první závody, tak snad to vydrží a nebude to jako loni v Kájově na sněhu?!Dobré zprávy přišly od našich pořadatelů, takže již víme, že oba mistrovské závody v Choustníku jsou povoleny a posvěceny na úřadech a teď už je to jen na pořadatelích a nás, jaké ty závody letos budou. Též další nový závod už má na 99% vyhráno a pro to také píšu. Robert Ploner už má většinu koleček po úřadech za sebou a trať takřka vymezenou a tak jsme se telefonicky domluvili a zároveň Vás zájemce chceme pozvat na prohlídku tratě v Boletickém vojenském prostoru v rámci přátelské vyjížďky, či švihu za pěkného počasí a to v neděli 22.4. 2018 tedy týden před Kájovskou časovkou. Sraz jsme stanovili na 13,00 hodinu do Horní Plané, před restaurací Kohout…nebo U kohouta??? Kde se dá po i před posedět, popít a pojíst. Odpolední čas proto, aby případní polykači kilometrů měli šanci na sraz došlapat!!! Tak zatím zadírejte šlapky a tužte lýtka!!! Karlos.