Fórum

Téma: JAL v roce 2018

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Dnes dodáme a omlouváme se za prodlevu!!! Mám to na papíře doma už od pátku a nedokázal jsem to překlopit do propozic.

profilové foto

ahoj Karlosi
v kolik planujes Start Vimperk?

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (14.08.2018, 16:01)

Ahoj Karle. Díky za nabídku, ale jsem na tom stejně jako Olda. Pátek ne a v neděli se uvidíme. Jinak moc jsem nechodím, takže díky Oldovi, který mě upozornil, mohu reagovat. Jinak bych to asi přehlédl. Zatím MB

profilové foto

Ještě jednou dík za Nahořany, jsem rád, že se mi podařilo dorazit (když už nic jinýho). Ale můj dotaz je něco jiného: Je k dispozici video ze závodu, bylo natočeno? Díky.

profilové foto

Ok, a už je Vás pět, tak ještě jedno volné místo a je to. Co ten Benýto z Wébru?! Nejvyšvihanější béčkař v JALce !!!

profilové foto

ahoj Karlosi
nabidku na Klet 7.9. prijimam.
diky za zavod v Nahoranech.
D.H

profilové foto

Já Oldu předjel, takže u mě taky dobrý…Ale to hlavní, co jsem chtěl říci, je,že mockráte děkuji všem, kteří v neděli dorazili a odměnili tak naší snahu, zpříjemnit Vám den trochou cyklistiky a trochou té pohody na Šumavě ve vrcholném létě.61 lidiček na startu o prázdninách, pro mne moc slušná účast. Počásko jak z katalogu a negativa jsem nezaslechl, tak snad dobrý. Možná jen ti Áčkaři by mohli startovat ve větším počtu. Opět dorazilo mládí z Příbrami, tak z naší vyjížďky udělali i slušný závod a jsem rád, že je vídáme na závodech JAL docela pravidelně, takže vědí o našem kalendáři.Děkuji všem, kteří nelenili a doma připravili něco dobrého pro ostatní a z celé akce byl takový malý cyklo fesťáček s dobrou náladou a s kamarády běžci. V ženách i mužích padly všechny traťové rekordy, tak věřím, že toto se bude s každým rokem posouvat.Osobně musím poděkovat všem mým pořadatelům, kteří odvedli skvělou práci a udělali to rádi i pro Vás.Doufám, že všichni co se zdrželi déle, pak v pořádku dojeli až domů a uvidíme se opět za čtrnáct dní na kritériu ve Vimperku. Zdar a sílu ku září… Karlos.

profilové foto

Nahořany – u mne dobrý. Najedl,popil a s plnejma kapsama šišek tlačenky jsem jel domů.
Jo a závody taky dobrý.

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (07.08.2018, 19:41)

Zdar, já se taky musím omluvit, avšak z trochu smutnějšího důvodu – v pracovní den to bohužel nedám, už jsem takřka bez dovolené, takže svůj flek přenechám šťastnějším, co ještě nějaké volno mají nebo nemusí makat vůbec ;-) Ale každopádně dík za nominaci a zdar

profilové foto

Reakce na Jan Viktora (07.08.2018, 12:17)

Díky za zprávu, gratuluji a přeji co možná nejlepší výsledek. Koukej nabít vostrejma a pěkně je tam rozmašírujte. Medaile pak sebou na vyhlášení JAL, jo a fotky, za neúčast na časovce, kam si byl nominován, za trest budeš mít přednášku o Belgii!!! Píšu si do programu!!!Jinak pro ostatní, účast mi potvrdil Béďa Průcha, Pavel Jelínek, Lukáš Smola a Radek Plechata, tak ještě dvě místa čekají. S pozdravem a zdar…Karlos.