Fórum

Téma: MJAL

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Po mých jistých počátečních obavách nakonec velmi dobrý závod, jak organizačně, tak i po závodní stránce, snad jen ta distance mohla být alespoň 24 km. :-) Tak snad příště, rád se vrátím!
Ještě díky skvělému startérovi Láďovi Roučkovi!


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (02.07.2017, 19:06)

Ahoj,
já myslím, že časovka byla absolutně v pořádku, po skvělé nové silnici a s ideální vzdáleností. Hlasování mě překvapilo. Přiznám se, že kdyby byla 8km a nebyla mistrovská, tak bych měl asi velký problém vstát v sobotu v 6 hodin a jet na desetiminutový závod ;-)
R.


profilové foto

Zdravím a ještě se vrátím ke včerejší časovce. Nebyl čas poptat se Vás na bezprostřední dojmy ze závodu a průběh časovky, tak pokud někdo máte nějaké postřehy, jakékoli, tak je uveďte, ať s nimi můžeme pracovat. Z ohlasů těch se kterými jsem mluvil, bylo vše v pořádku. Měl někdo pocit, že časovka byla podřadným závodem odpoledního triatlonu? Dále bych chtěl říci, že děkuji za to, jak jste dokázali, že to jde i na dva okruhy a výsledky byly zajímavě těsné a někdy překvapující. Hlasování o délce závodu závodu mezi Vámi, ukázalo, že netřeba používat silná slova o nevhodnosti či zajímavosti závodu. Je vidět, že mezi námi jsou i takoví, kteří si přijedou zazávodit a odpočinout na to co jim pořadatel připraví a netouží po profi distancích. Ještě jednou díky za Vaši hojnou účast a pěknou atmosféru. Karlos.


profilové foto

Tak hlasování pomalu končí, chtěl bych poděkovat všem, kteří projevili svou účast a sounáležitost s naším seriálem. Moc mě potěšilo, kolik voličů se zapojilo do hlasování a udělali tak tři dny zábavnější a napínavější. Už jsem se chystal na remízu…pak by převážil hlas ředitele!!! To už asi nedopadne, takže výsledek ráno uvidíte sami. Doufám, že poražení nezahořknou a přijedou se poprat i se sobě nevyhovující tratí. Časomíru zajistí Michal Gromovský, role hlavního startéra připadla na velezkušeného Láďu Roučku, obrátku a trať zajišťuje SDH Tálín. Komu bude časovka málo, vyzvěte mě ještě na odpolední triatlon, který začíná ve 14,00 hodin. Pokud chcete utahat i své děti, těm začínají závody v 10,30 hodin. Připraven je skákací hrad od ČEZ, živá hudba a spousta jídla. Zdar a sílu a ráno na viděnou. Karlos.


profilové foto

Reakce na Robert Ploner (27.06.2017, 13:35)

Vstupovat do diskuze může každý, nejlépe člen JAL, skvělé je, když přizná svoji identitu a je jedno jak dlouho v JALce závodí. Alespoň ho netíží vzpomínky a myšlenky na to, co už všechno v JALce zažil. Dresy budou ušité, takže Tálín…a 8 nebo 16 navrhl Karel a Michal Gromovský a rozhodne Vaše hlasování, které si bude moci každý přečíst v sobotu ráno v pět…až vstane. Rozhodnou vaše hlasy! Pavel vytvořil pěknou veřejnou hlasovačku, kde každý má jeden hlas, jen ho ještě poprosím, nechť nechá hlasování třeba až do páteční půlnoci. Předpokládám, že né všichni sledují dění po celý týden a závody řeší až v pátek odpo, tak ať mají také šanci. Díky a s pozdravem.


profilové foto

Ahoj chlapci, poměrně dlouhou dobu jsem přemýšlel, jestli do této diskuze mohu vstoupit, jelikož osobně závodím teprve druhou sezónu, takže moje závodnická kariéra začala v podstatě ve 40 letech a mé závodnické zkušenosti jsou oproti ostatním mizerné.
Nicméně, nakonec mi to nedalo a můj osobní názor je takový, že ta časovka na 8 km, je opravdu velmi krátká, takže osobně jsem pro časovku na 30 km (společný závod JAL a ŠUAC), ale chápu, že teďka cokoliv měnit je opravdu velký problém.
Takže nejlepší nápad asi je, prodloužit tu Tálínskou časovku na 16 km, teda jestli to ještě Karel dokáže změnit.


profilové foto

Jak píše Pavel, informace byly zveřejněny poměrně pozdě, z propozic jsem se toho zatím mnoho nedověděl(regis­trace hodinu před startem je nedostačující) a 8 km(profil asi rovinatý)je pro mistrovský závod dehonestující.
Ale i tak, díky pořadatelům, že do toho v dnešní době jdou!


profilové foto

Jsem proti zařadit jako mistrovskou na 8 km.


profilové foto

Na Karlův pokyn jsem zprovoznil anketu s otázkou, jak dlouhá trať se má v Tálíně jet.
Hlasování je možné po přihlášení. Každý má jeden hlas.

Jinak musím uznat, že diskuze tady zatím ukazuje, že pro většinu závodníků asi krátká časovka před triatlonem až takový problém není. Můj dojem z Kašperek byl tedy mylný.

S argumenty Jíři a Radka se dalo počítat. A jsou i správné. Měnit něco, co již jednou bylo rozhodnuté a zveřejněné, nedělá dobrotu. Na druhou stranu, já jsem se dozvěděl o plánované podobě mistrovské časovky až na Monínci (14 dní předem) a propozice byly zveřejněny cca 10 dní pře závodem. Takže na nějakou dřívější diskuzi prostor nebyl.

Ale jak píši výše, slabá účast v této diskuzi a vyrovnaný stav příspěvků pro a proti znamená, že většinu závoďáků toto téma nepálí. A za takové situace je nejlepší se přidržet toho, co již bylo vyhlášeno a moc do toho pořadateli nekecat.

To, že Karel uvažuje o prodloužení na 16 km, mi přijde jako vstřícný krok, který by snad nikoho neměl urazit…


profilové foto

Ahoj,
přidám také trochu jiný úhel pohledu: v mistrovské časovce jde o více bodů, tudíž když už plánuji dovolený, tak se pokud možno snažím vyhnout termínům MJAL…(nový navrhovaný termín mi nevyhovuje…) A k těm 8km – ano, je to na pohled málo, ale sám nic lepšího neumím, tak mlčím…