Fórum

Téma: Strakonice

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Můžu poprosit o doplnění bodů do JAL ze Strakonic? ŠUAC číslo 310, JAL 326. Číslo JAL jsem si ještě nevyzvednul, napravím v Bílsku. Díky, K.


profilové foto

Aha??? Tak schválně? Hodně pěkné kolo – černočervená MERIDA, modrofialový dres, světle modré tenisky a na všech fotkách sama??? Je to Vladimíra? Tak to byla asi trochu mrzutá premiéra, doufám, že Tě neodradila od dalších startů?! Abych nepsal jen samé negativa, musím vyseknout poklonu naší JALkový babičce Janě!!!! Zas to natřela všem mladejm holkám, pobrala ceny a už se těšila domů na vnouče. Takže gratuluji a jen tak dále. Další kdo zaslouží obrovský aplaus je Láďa Benhák, ten bude ležet v žaludku mnoha mladším soupeřům a můžeme jen spekulovat, kam to ten borec ještě vyšroubuje?!Kdo si nevšiml a nepoznal Láďu, tak jel v kombinéze a cyklistické…přilbě. Né že mu někdo půjčíte kapku…to už by předjel i mě! V Bílsku už roztál sníh, ještě odklidí posypový materiál a zavřou slepice do zahrad a za dva týdny můžem startovat. Dnes jsme si to projeli a už se těším. Ve sjezdu z cíle jsem měl srnku na tři metry před kolem a dole nám hospodář pustil ohradníkové lanko asi tak pět vteřin před naším průjezdem!!! Vzpomněl jsem si na HIGHLANDERA, jak tam těm poletuchám ufik hlavy!!!Hodně zdaru všem a s pozdravem Karlos.


profilové foto

Zdravím amíky a Vladimíru zvlášť. Velká omluva, že až z výsledků jsem zjistil, žes byla na časovce. Ani se nikdo nepochlubil, že Tě dovezl?! Tak dodatečně gratuluji k úspěšnému dokončení závodu a možná napiš pár řádek zde do fóra, jak to vypadalo z Tvého pohledu, tedy jak sis to užila? Tím, že to byl společný závod se ŠUAC, tak jsem ani neřešil neznámé tváře a kdo se nepřihlásil osobně, tak toho jsem bral za člena druhé party. Tak ještě jednou omluva, že stále ředitel neví, komu píše. Tak snad v Bílsku to napravíme. Karlos.


profilové foto

Nemáte náhodou někdo volný místo v autě na závod do Strakonic? Nemám se jak přepravit s kolem. Kdyžtak pište na v.schmiedova@email.cz. Díky.