Fórum

Téma: Co by kdyby?

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Karel Juráň (26.04.2017, 23:22)

Za mě – souhlasím s Karlosem a i já se jednoznačně přikláním za body pro všechny! Přece jen, nejsme žádní profíci a naším cílem je – mimo dobrých výsledků, samozřejmě :-) – dobrá parta lidí společného zájmu. A kdyby se výrazně oddělili vítězové od ostatních, mohlo by to vypadat moc odděleně až elitářsky, jakože vítězové a pak nic; proto jsem pro body všem, kdo se v tom kterém závodě umístí, od prvního až po posledního. Navíc – pokud se kouknu do výsledkové listiny, pohled na mnou získané body je přece fajn, ne? (Možná se dá pouvažovat o větším rozdílu přidělovaných bodů, nebo i trochu jiném systému bodování, ale tady je třeba více různých podnětů především od samotných závodníků!!)
Počet započítávaných závodů se mi zdá v pořádku (2/3 je akorát. Není to málo, a i můžu onemocnět, jet na dovolenou atp.).
K systému bodování – ono je to nakonec vždycky podobné… (Změnilo se bodování ve fotbale, hokeji, volejbalu, squashi, prostě všude, a nakonec to ve finále zase funguje podobně, jako dřív. Viz ‚Závěrem‘.)
Co na to ostatní??


profilové foto

Nó Pavle paráda, klobouk dolů. Už ti to šlape zas na kole i za kompem. To vypadá velmi zajímavě a doufám že to přinese i ohlasy od závodníků. Nějaká varianta by se mohla zkusit. Potěšilo mě, že i varianta S1, S2, S3, připadá v úvahu. Jako ředitel JAL a podporovatel všech pořadatelů zastávám názor, že bodování JAL by mělo zvýhodnit ty věrné s největší účastí. Od toho je to pohár. To kdo má nejlepší výkonnost můžeme vidět na jednotlivých závodech na stupních vítězů. Ale pohár touží po 100% účasti. Zase chápu, že amatér když má špičkovou sezónu podloženou tvrdou přípravou, tak chce svou dřinu prodat i jinde a tím tříští své starty na více podniků. Tím že je jeden z nás, tak ostatní sledují jeho počínání a vlastně mu fandí a jeho neúčastí v našem poháru přejímají jeho výsostné postavení a třeba je to dovede i k myšlence v budoucnu se prosadit podobně jako ten, kterého zrovna výkonnostně sledují. A bodíky pro každého se mi zdají přijatelnější, než myšlenka, dnes to nevyšlo, mám za nula a odjíždím s prázdnou. To znamená, nutně musím na dalších deset závodů se stejnou obavou prázdnoty. Takhle s bodíky už mám své jisté a jestli se mi to nelíbí a chci ještě poskočit, tak musím zabodovat po jedenácté lépe a tak dále…Toť má prvotní úvaha bez delšího přemýšlení a předchozí diskuze. Zdar amíci. Karlos.