Fórum

Téma: Pocta Pacovské vrchovině obnovena

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak již třetí závod se chystám napsat " Reportáž psanou na gumě"!!!Po Choustníku ale už musím. Byl to pěkný závod, nový místem, se zkušenými pořadateli a skvělým zázemím. Jak je vidět…Táborsko…cy­klistice země zaslíbená. Z posledních tří závodů si však pomatuji vždy jen čísi zadní kolo, které magnetizuji pohledem, aby mi neodjelo. V neděli průměr 38 km/h v naší třetí skupině…to byl mazec!!! Krásný, poctivý profil trati s bezchybným asfaltem, sehraná parta pořadatelů, organizace bez zaváhání, myslím, že je to dobrý adept na mistrovský závod pro příští rok a když by pořadatelé ještě zvládli v sobotu časovku, tak by jsme smázli mistrák v jednom víkendu?! Tak ještě jednou velké díky do Choustníku všem pořadatelům a v sobotu na mistráku na Monínci. Zdar a sílu! Karlos.


profilové foto

Zdravíme všechny silničáře! Výsledky závodu na http://vysledky.irontime.cz/vysledky1153/
Jirka Bulan, IronTime


profilové foto

Tak v neděli na Choustníku. Jak závodili jsme za brambůrky!!! To bude vůně! Slibují 29 stupňů, tak to bude peklo jak má být?! Kdo dá se ctí Choustník, pro toho bude za týden mistrák na Monínci hračkou. Bohužel Míla oznámil, že s technických důvodů nebude letos toliko oblíbený dojezd k hotelu, vrchaři zapláčí a já zavzpomínám, jak jsem loni tři sta metrů před cílem přišel o nadějný únik, když kolem mě prolétly tři Gripeny… Beny, Jířa, Křižák!!! Jinak pokud někdo řeší, proč jsou dva závody na jihu v jeden den, tak už jsem o tom psal již dříve, Termín Choustníku byl daný již loni v létě, to si to pořadatelé napevno zablokovali. To že to koliduje s Petrovo Milevskem je možná škoda, možná ne, to ať si každý rozhodne sám. V Milevsku se chystá opravdu mega cyklo akce, tak popřejme Petrovi hodně zdaru a mnoho závodních zážitků a ať vše klapne, tak jak má.


profilové foto

Pocta Pacovské vrchovině obnovena! Přijeďte 11.6.2017 tentokrát do Choustníku na 5. závod letošní JAL. Putovní pohár už čeká na tabulku se jménem 7.vítěze PPV. Bohužel o největší atrakci závodu jsme přišli – kostky v Hrobech nahradil asfalt. No, možná toho někdo zase až tak moc litovat nebude:) Propozice jsou již připraveny:POCTA PACOVSKÉ VRCHOVINĚ – 7. ročník silniční cyklojízdy

DATUM: Neděle 11.6.2017
PREZENCE: Choustník náměstí 8.30 – 10.30
START: Předboř – všechny kategorie v 10.55
CÍL: Choustník náměstí
TRASA: 2× okruh Předboř-Choustník-Krtov-Radenín-Nuzbely-Hroby-Křeč-Černovice-Mlýny-Předboř plus dojezd do cíle do Choustníku, celkem 63 km. Profil zvlněný až kopcovitý.
KATEGORIE: M4, A, B, C, D, E, Ž
DŮLEŽITÉ: Jede se za plného provozu, nutno dodržovat zákon 361/2000 Sb.O provozu na pozemních komunikacích. Každý se účastní jízdy na vlastní nebezpečí. Je nutno setrvávat v pravé polovině vozovky, zvláště v zatáčkách. Dbejte pokynů pořadatelů a sledujte značení. Přilba je povinná.
NEBEZPEČNÉ ÚSEKY!!!: 1) Sjezd z Radenína do Nuzbel 8. – 10. km. 2) Sjezd do Černovic 19.-20. km. 3) Ostrá pravá v Černovicích – 20. km. 4) Průjezd obcí Mlýny 27. – 28 km.
STARTOVNÉ: Dle regulí JAL 150 Kč pro členy JAL, 200 Kč pro příchozí
VYHLÁŠENÍ: Začátek cca 14.00 – 14.20
CENY: Trofejní a věcné
POŘADATEL: Velo Club Tábor Luděk Šmejkal, tel. 603 509 860
ZABEZPEČENÍ TRASY: Jaroslav Švadlena, tel. 774 978 420
ZDRAVOTNÍ ZABEZPEČENÍ: ZZS Tábor, 155
RŮZNÉ: Časomíra zajištěna čipovou technologií fi Iron Time.