Fórum

Téma: Časovka družstev

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak ještě poslední příspěvek – a pak už vzhůru (tělem i myšlenkami) na další závody…
Díky všem za pochvaly! Každý, kdo pořádá a organizuje jakoukoliv věc, ať už sportovní (v jakémkoliv sportu) či třeba kulturní akci apod. ví, že to opravdu zabere spoustu času a starostí. Na druhou stranu – konkrétně u takovéhle časovky družstev je např. jednodušší měření časů, než u hromaďáku, kde je to (bez čipů) mnohem komplikovanější. Stejně tak i trať byla celkem jednoduchá a i další věci nebyly tak složité, jako na jiných závodech. Navíc vyšlo počasí, ketré nijak neovlivníme, ale které se na úspěchu akce podílí významnou měrou. Neúčast spřízněných Weberovců mě samozřejmě nejdříve zamrzela (dobře je ale zastoupili Táborský spítfajři, kteří vyhráli v kategorii příchozích), ale pak byla bohatě vyvážena početností týmů a závodníků. Doufám, že jste si to užili jako zase jiný typ závodu, než klasický hromaďák, jako takové zábavné zpestření toho amatérského cyklistického chlebíčku.
Byl jsem se ovšem podívat (někde dokonce i jako ‚závodník‘) na víc závodech JALky, a musím zkonstatovat, že jsem (se všemi pořadateli, samozřejmě) jen jeden z mnoha; že všechny závody jsou príma, každý má svou atmosféru a všichni to dělají, jak nejlépe umí. (A pokud se někdy něco nepovede – vím, že samotné pořadatele to mrzí ještě víc, než závodníky.) Takže čest a sláva stejnou měrou všem pořadatelům závodů JALky!!! Uvidíte, že každý závod bude zase lepší – a závodníci uctí pořadatele nejlíp tím, že se dostaví v hojném počtu.
Tož tak. Mějte se fajně, a ať vám to šlape. Kovki. ;-)

profilové foto

Tak to byla paráda. Bechyně a Ivoš zaslouží zatím letošní absolutorium a laťku pozvedl hodně vysoko. Znovuobnovená časovka družstev klapla na 99,9% a doufám, že tento závod pevně zakotví v termínové listině JAL. Ivoš nám opět ukázal, že je PAN Pořadatel s letitými zkušenostmi, překypující nápady, dobrou náladou a srdečným přátelstvím. Ozdobou závodu bylo sedmnáct týmů na startu, rychlé výsledky, neb já co by poslední startující jsem měl co dělat, abych stihl vyhlášení!!! Počásko nejlepší za celý víkend, Občerstvení a zázemí luxusní. Díky Ivoši a zůstaňte JALce nakloněni i do dalších let.David Švadlena a jeho turbofotoservis, to se jen tak nevidí!!! Než jsem dojel 60km domů autem, fotky byly na stránkách. Trošku pokárat zaslouží tým Velo Tábor, neb se nám tři borcí roztrhli do dvou týmů a tím nereprezentovali svoji příslušnost. No dobrá, převládly jiné priority! I naše skvělé dámy jednoho nejmenovaného týmu jistě potěšily stoprocentním servisem svých lídrů na startu, některé bezejmenné závistivce, kteří to jistě ocení a brzy okomentují…nejlépe bez podpisu, vždyť co by to bylo za život, bez chudáků!!! A co že je to 0,1% neúspěchu a smutku? To je pro mne neúčast v časovce Kovkiho dětí z CTW. Vždyť koho vždy Kovki oslavoval na svých předchozích závodech a kdo nás přivedl do Bechyně na nezapomenutelné zážitky. No právě oni a teď tu nebyli. Škoda pro závod, smutek pro Kovkiho, lépe pro soupeře. Jelen s Béďou nezklamali a ukázali nám jak vypadá přechod mezi kolem a motorkou. Olda Míků předvedl, že i hlavou, odhodláním a zkušenostmi se dají jezdit velké výkony, tohle družstvo bych chtěl vidět na živo! To musel být koncert…totální metal…! Tak amíci, díky za Bechyň a na viděnou v neděli ve Strakonicích, kde už to dáme každý za své.

profilové foto

Za cyklotým Kohout vyjadřuji velké uznání pořadatelům za uspořádání časovky družstev v Bechyni.Mělo to velice přátelskou a kamarádskou atmosféru,zázemí skvělé(hospoda)vyz­dvihli se nejen vítězové tak i poražení za předvedený výkon,nikdo prostě neprohrál a tak to má mezi námi hobby cyklisty být.„Kovki“ prostě nezklamal.Dík.

profilové foto

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI!
Právě jsem se vrátil (z hradu) z hospody, a znovu tu chci VŠEM účastníkům vyseknout poklonu a vyjádřit úctu! Skvělá parta a vynikající výkony – klobouk dolů!! S ostatními pořadateli jsme se (předběžně) shodli na tom, že je radost pro vás něco uspořádat, takže myslím, že by se to zase za rok mohlo ve stejném duchu uskutečnit… Kovki.

P.S.: a speciální uznání patří partě z Jistebnice, kteří s námi poseděli nejdýl, a to ták dlooouuhooo, že se domů vraceli (po svých, tedy na kole) prakticky až skoro za tmy. A a ta ta ta tak to m má být! :-)

profilové foto

Ani jsem nečekal, že tolik lidí zareaguje! Já vím už asi o sedmi ‚nejalkařích‘, kteří mi řekli, že by jeli, ale nikoho k sobě nesehnali, tak nejedou. Co k tomu říct? Snad jen: přijeďte i sami, a tým utvoříte na místě! Možná nebudete mít šanci na vítězství, ale i tak stojí zato zkusit si něco jiného, než hromaďák. Navíc se projedete s někým jiným, než se stálými sparingpartnery, takže šance na nová seznámení. (A příště snad založíme fórum, kde se spolu lidi domluvěj…) ;-)
Ale hlavně jsem sem chtěl napsat, že jsem nechal udělat 50 jídel (30 těstovin s kuřecím masem a smetanovou omáčkou a 20 „kaťáků“ – ale fakt luxusních – s chlebem), takže na doplnění kalorií po závodě – kromě piva, samozřejmě – je myšleno. Cena za talíř (obého) lidová: 60,– Kč! Kovki.

P.S.: nikdo neparkujte na místě startu – tam budou rozhodčí! U nádraží a okolo kulťasu je míst dost…

profilové foto

Reakce na Lukáš Mitas (05.05.2017, 10:18)

Pepa Vlášek mě po telefonu také prosil o sehnání nějakého týmu, kam by se vrtnul, tak snad tam něco poskládáte.

profilové foto

Má ještě někdo místo v týmu? Díky (lukasmitas@seznam.cz / 777207233)

profilové foto

Reakce na Pavel Jelínek (02.05.2017, 06:49)

Pavle před patnácti lety bych do toho šel. Jooo to byly na Hluboký boje… Co Jířo? Šlapky z Jistebnice, ďáblové z Loučovic… Ale když tak vám můžu dělat dobrý doprovod. Pokud bude povolenný… :-)

profilové foto

Reakce na Pavel Jelínek (02.05.2017, 06:49)

Tak to je velká výzva pro čisté oddílové týmy. Ty dvě jména budí respekt a 150 bodů mají opravdu hodně blízko. Ten kdo se k nim připojí z volných jezdců, má pouze za úkol to důstojně odhákovat a moc nezaostávat za těmahle stihačkama!!! Teď se ukáže hrdost a soudržnost ostatních týmů?! Dostává to pěkný náboj. Jó výsledky z Kájova už jsou doladěny, inspektor Colombo již poskládal všechny střípky z dostupných materiálů, takže to ucelíme a pošlem Jelenovi k zařazení. Díky za trpělivost všem.

profilové foto

Hledáme s Bedřichem Průchou další 1–2 schopné časovkáře do Bechyně do našeho mixtýmu.

Zájemci nechť se prosím hlásí mailem: pavel.jelinek@kcslaviapraha.cz

PS: 150 bodů to jistí :-)