Fórum

Téma: Časovka družstev

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (13.06.2018, 08:50)

Výsledky Bechyňské časovky www.maraton.cz/…_bechyne.pdf

profilové foto

Tak to jsem rád, že to bereš takhle a přeji, ať se to vyprší…Karlos.

profilové foto

Čau, Kájo. Radkovi (teď jsem viděl nějakej film s Clivem Owenem, a jak je trochu pohublej, tak má úplně stejně ostře řezaný rysy, jak Radek – takže nová přezdívka) :-) to asi vadit nebude, to je uznalej sportovec. Ale jinak je to jen malá časovka, původně myšlená jen pro lidi z okolí a kamarády; ale vy, JAListi, už mí kamarádi jste, takže vás samozřejmě rád přivítám. Startovný platí těch třicet, víc ne (je to jen na šampáňo a pro časoměřiče). Ale jinak to není nijak zabezpečený a nejsou žádný ceny, tak abyste s tím takhle počítali a nebyli případně zklamaní… Tak zítra. ;-)

profilové foto

Zdar JAListi, Kovki mě nepochválí a Ráďa Plecháč taky ne, ale kdo nečte Bechyňské stránky, tak možná neví, že tento čtvrtek od 17,00 startuje v Bechyni časovka jednotlivců na stejné trati, jako jsme jeli družstva. Sraz je v 16,30 nejlépe, připuštěn k závodu bude prý i pozdější příchod, jen lehce nas..... pořadatele. Startovné prý symbolické 30,–…slušný JALista tam nechá 50,– jako poděkování za snahu a časomíru… Myslím, že si Kovki zaslouží, aby nás tam pár přijelo, i jako revanš za družstva. No a Plechy by to rád vyhrál pětkrát za sebou, k čemuž má slušně našlápnuto, tak ať se snaží…!!!Také to vidím tak, že časovka ve čtvrtek je slušné nakopnutí před Moníncem.

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (08.05.2018, 00:34)

Jede se s čísly, která jsou vydána ŠUAC a JAL, takže přivez včas ještě nevydaná čísla.

profilové foto

Á zdravím kamaráda ze ŠUAC. Abych to stihl…udělám pro to vše, ale to víš mám to k tobě trochu z ruky!!!Pročetl jsem si Tvé propozice a tak Tě poprosím o upřesnění Tvých pravidel, je to tedy tak, že každý pojede se svým číslem z JAL a z ŠUAC, nebo nám vydáš svá čísla? Bylo nás tam loni dost, ale jistě né všichni a my starší už zapomínáme! Tvé startovné potěší nejednoho JAListu, tak v neděli navi a zdar. Karlos.

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (07.05.2018, 09:01)

Karle, prosím Tě, hlavně k nám do Strakonic přijeď tentokrát včas, abys ta nevyzvednutá startovní čísla mohl vydat. Děkuji. Franta M.

profilové foto

Zdravím všechny JALkaře a informuji, že na chybách a nedostatcích v pořadích už se pracuje a startovka je stále ještě v pracovní verzi. Takže věřte, že Martin Kříž nás sice dlouho napínal, ale přihlášený je, že Andrea Růžičková je ve skutečnosti Míla MACH a další změny … Pokud ještě víte o někom, kdo by se rád do JAL 2018 přihlásil a posílil tak Váš tým, tak poslední možnost uděláme v Bílsku za zvýšené startovné a poté startovku uzavřeme a zkompletujeme. Než pochválím Ivoše Kovkiho za sobotu, tak Vám musím nahlásit, že nakonec pořadatelé z Písku odřekli závod na Hradišti, tak si ho prosím vyškrtněte ze svých nabitých kalendářů a nebo se organizace někdo ujměte za ně. A už k sobotě…Kdo byl, tak viděl a zažil zase parádní představení party lidí od Kovkiho. Skloubit hasiče, Křivonosku a ještě amíky z JALky. Slušné město…ta Bechyně. Zase tolik veteránů na jednom místě bylo příznačné, pro naše kategorie C,D,E. Jako by se vrátil čas o 30–40–50 let zpět, kdy těch vozítek bývalo více a my byli (ml.)…méně zkušení!!!Závod parádní, účast více než slušná a výkony od všech náramné. Pokud by už tento závod v JAlce neměl být, byla by to jistě škoda. Jde tu stranou často i týmová soutěživost a týmy se poskládají i napříč startovkou, což přináší i další zajímavou komunikaci mezi závodníky. Bylo by fajn, kdyby někdo Ivošovi odlehčil jeho pořadatelskou činnost, převzal vedení závodu od něj, nechal si ho v týmu pořadatelů jako poradce a zdroj kontaktů a závod mohl navázat dalšími ročníky. Ještě mám v krabici spoustu nevyzvednutých čísel přihlášených závodníků, tak doufám, že ve Strakonicích, nejpozději v Bílsku, bude už účast 100% a mě ubude další zavazadlo ve voze. Tak zatím zdar a vítr v zádech…Karlos.

profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (05.05.2018, 21:57)

Velký dík pořadatelům za opět skvělý závod!

profilové foto

Zdravím všechny JALkaře – a ovšem i neJalkaře!
Musím vám všem poděkovat za skvělý závod, který jste v Bechyni svými výkony vytvořili! Vítěznej čas 26,2 minuty (¤ cca 45,5 km/h), to je prostě bomba! A další týmy za tím vítězným nijak nezaostaly. Účast vynikající, zranění žádná (navíc Jistebnický team se mnou tradičně vydržel dloouuuho v hospůdce). Dvě drobné nesrovnalosti v čase jsme vyřešili se závodníky hned po dojezdu, takže i výsledky jsou přesné. Já i ostatní pořadatelé jsme takovými závodníky (výkonnostně i povahově) nadšeni!!
Ještě jednou díky za vaši účast – a na podzim na TdB ahoj! ;-) Kovki.