Fórum

Téma: Časovka družstev

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Reakce na Karel Juráň (08.05.2018, 00:34)

Jede se s čísly, která jsou vydána ŠUAC a JAL, takže přivez včas ještě nevydaná čísla.

profilové foto

Á zdravím kamaráda ze ŠUAC. Abych to stihl…udělám pro to vše, ale to víš mám to k tobě trochu z ruky!!!Pročetl jsem si Tvé propozice a tak Tě poprosím o upřesnění Tvých pravidel, je to tedy tak, že každý pojede se svým číslem z JAL a z ŠUAC, nebo nám vydáš svá čísla? Bylo nás tam loni dost, ale jistě né všichni a my starší už zapomínáme! Tvé startovné potěší nejednoho JAListu, tak v neděli navi a zdar. Karlos.

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (07.05.2018, 09:01)

Karle, prosím Tě, hlavně k nám do Strakonic přijeď tentokrát včas, abys ta nevyzvednutá startovní čísla mohl vydat. Děkuji. Franta M.

profilové foto

Zdravím všechny JALkaře a informuji, že na chybách a nedostatcích v pořadích už se pracuje a startovka je stále ještě v pracovní verzi. Takže věřte, že Martin Kříž nás sice dlouho napínal, ale přihlášený je, že Andrea Růžičková je ve skutečnosti Míla MACH a další změny … Pokud ještě víte o někom, kdo by se rád do JAL 2018 přihlásil a posílil tak Váš tým, tak poslední možnost uděláme v Bílsku za zvýšené startovné a poté startovku uzavřeme a zkompletujeme. Než pochválím Ivoše Kovkiho za sobotu, tak Vám musím nahlásit, že nakonec pořadatelé z Písku odřekli závod na Hradišti, tak si ho prosím vyškrtněte ze svých nabitých kalendářů a nebo se organizace někdo ujměte za ně. A už k sobotě…Kdo byl, tak viděl a zažil zase parádní představení party lidí od Kovkiho. Skloubit hasiče, Křivonosku a ještě amíky z JALky. Slušné město…ta Bechyně. Zase tolik veteránů na jednom místě bylo příznačné, pro naše kategorie C,D,E. Jako by se vrátil čas o 30–40–50 let zpět, kdy těch vozítek bývalo více a my byli (ml.)…méně zkušení!!!Závod parádní, účast více než slušná a výkony od všech náramné. Pokud by už tento závod v JAlce neměl být, byla by to jistě škoda. Jde tu stranou často i týmová soutěživost a týmy se poskládají i napříč startovkou, což přináší i další zajímavou komunikaci mezi závodníky. Bylo by fajn, kdyby někdo Ivošovi odlehčil jeho pořadatelskou činnost, převzal vedení závodu od něj, nechal si ho v týmu pořadatelů jako poradce a zdroj kontaktů a závod mohl navázat dalšími ročníky. Ještě mám v krabici spoustu nevyzvednutých čísel přihlášených závodníků, tak doufám, že ve Strakonicích, nejpozději v Bílsku, bude už účast 100% a mě ubude další zavazadlo ve voze. Tak zatím zdar a vítr v zádech…Karlos.

profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (05.05.2018, 21:57)

Velký dík pořadatelům za opět skvělý závod!

profilové foto

Zdravím všechny JALkaře – a ovšem i neJalkaře!
Musím vám všem poděkovat za skvělý závod, který jste v Bechyni svými výkony vytvořili! Vítěznej čas 26,2 minuty (¤ cca 45,5 km/h), to je prostě bomba! A další týmy za tím vítězným nijak nezaostaly. Účast vynikající, zranění žádná (navíc Jistebnický team se mnou tradičně vydržel dloouuuho v hospůdce). Dvě drobné nesrovnalosti v čase jsme vyřešili se závodníky hned po dojezdu, takže i výsledky jsou přesné. Já i ostatní pořadatelé jsme takovými závodníky (výkonnostně i povahově) nadšeni!!
Ještě jednou díky za vaši účast – a na podzim na TdB ahoj! ;-) Kovki.

profilové foto

Ahoj, JALkaří!
Píšu sem jen pro zajímavost, že kdyby se někdo chtěl podívat na soutěž mladých hasičů, tak probíhá ten samý den, co je časovka družstev (5.5., propozice jsou tady na webu), dopoledne v prostoru ‚stadionu‘. A odpoledne, mezi cca 13:00 – 15:00 hod, budou na bechyňském náměstí vystavený různí pěkní veteráni, coby součást Veteran Rallye Křivonoska!
Jinak časovka družstev proběhne prakticky stejně jako vloni, tak si jí přijeďte užít! (Já jí pořádám naposledy, tak pokud se toho neujme někdo jinej, už si podobným způsobem nezazávodíte.) Nejdůležitější věc, přesná časomíra, je zajištěna od firmy Marathon.cz, tak snad všechno klapne. Zápis jako minule (v hospodě „Kulturák“; protože si ale minule dalo jídlo jen několik jedinců, tak tentokráte bez něj), trať taky stejná jako minule, takže už jen, aby nám – jako minule – vyšlo pěkné počasí! ;-) (Jo, start jsme ještě o půl hodinky pošoupli, aby se sem v klidu dostali i ti, kdo ještě dopoledne makají…) Tak v sobotu odpoledne zdar! Kovki.

profilové foto

Tak ještě poslední příspěvek – a pak už vzhůru (tělem i myšlenkami) na další závody…
Díky všem za pochvaly! Každý, kdo pořádá a organizuje jakoukoliv věc, ať už sportovní (v jakémkoliv sportu) či třeba kulturní akci apod. ví, že to opravdu zabere spoustu času a starostí. Na druhou stranu – konkrétně u takovéhle časovky družstev je např. jednodušší měření časů, než u hromaďáku, kde je to (bez čipů) mnohem komplikovanější. Stejně tak i trať byla celkem jednoduchá a i další věci nebyly tak složité, jako na jiných závodech. Navíc vyšlo počasí, ketré nijak neovlivníme, ale které se na úspěchu akce podílí významnou měrou. Neúčast spřízněných Weberovců mě samozřejmě nejdříve zamrzela (dobře je ale zastoupili Táborský spítfajři, kteří vyhráli v kategorii příchozích), ale pak byla bohatě vyvážena početností týmů a závodníků. Doufám, že jste si to užili jako zase jiný typ závodu, než klasický hromaďák, jako takové zábavné zpestření toho amatérského cyklistického chlebíčku.
Byl jsem se ovšem podívat (někde dokonce i jako ‚závodník‘) na víc závodech JALky, a musím zkonstatovat, že jsem (se všemi pořadateli, samozřejmě) jen jeden z mnoha; že všechny závody jsou príma, každý má svou atmosféru a všichni to dělají, jak nejlépe umí. (A pokud se někdy něco nepovede – vím, že samotné pořadatele to mrzí ještě víc, než závodníky.) Takže čest a sláva stejnou měrou všem pořadatelům závodů JALky!!! Uvidíte, že každý závod bude zase lepší – a závodníci uctí pořadatele nejlíp tím, že se dostaví v hojném počtu.
Tož tak. Mějte se fajně, a ať vám to šlape. Kovki. ;-)

profilové foto

Tak to byla paráda. Bechyně a Ivoš zaslouží zatím letošní absolutorium a laťku pozvedl hodně vysoko. Znovuobnovená časovka družstev klapla na 99,9% a doufám, že tento závod pevně zakotví v termínové listině JAL. Ivoš nám opět ukázal, že je PAN Pořadatel s letitými zkušenostmi, překypující nápady, dobrou náladou a srdečným přátelstvím. Ozdobou závodu bylo sedmnáct týmů na startu, rychlé výsledky, neb já co by poslední startující jsem měl co dělat, abych stihl vyhlášení!!! Počásko nejlepší za celý víkend, Občerstvení a zázemí luxusní. Díky Ivoši a zůstaňte JALce nakloněni i do dalších let.David Švadlena a jeho turbofotoservis, to se jen tak nevidí!!! Než jsem dojel 60km domů autem, fotky byly na stránkách. Trošku pokárat zaslouží tým Velo Tábor, neb se nám tři borcí roztrhli do dvou týmů a tím nereprezentovali svoji příslušnost. No dobrá, převládly jiné priority! I naše skvělé dámy jednoho nejmenovaného týmu jistě potěšily stoprocentním servisem svých lídrů na startu, některé bezejmenné závistivce, kteří to jistě ocení a brzy okomentují…nejlépe bez podpisu, vždyť co by to bylo za život, bez chudáků!!! A co že je to 0,1% neúspěchu a smutku? To je pro mne neúčast v časovce Kovkiho dětí z CTW. Vždyť koho vždy Kovki oslavoval na svých předchozích závodech a kdo nás přivedl do Bechyně na nezapomenutelné zážitky. No právě oni a teď tu nebyli. Škoda pro závod, smutek pro Kovkiho, lépe pro soupeře. Jelen s Béďou nezklamali a ukázali nám jak vypadá přechod mezi kolem a motorkou. Olda Míků předvedl, že i hlavou, odhodláním a zkušenostmi se dají jezdit velké výkony, tohle družstvo bych chtěl vidět na živo! To musel být koncert…totální metal…! Tak amíci, díky za Bechyň a na viděnou v neděli ve Strakonicích, kde už to dáme každý za své.

profilové foto

Za cyklotým Kohout vyjadřuji velké uznání pořadatelům za uspořádání časovky družstev v Bechyni.Mělo to velice přátelskou a kamarádskou atmosféru,zázemí skvělé(hospoda)vyz­dvihli se nejen vítězové tak i poražení za předvedený výkon,nikdo prostě neprohrál a tak to má mezi námi hobby cyklisty být.„Kovki“ prostě nezklamal.Dík.