Fórum

Téma: MILEVSKÉ OKRUHY 2017

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak do Milevska nakonec dorazilo 277 startujících – mladého českého silničářského „potěru“ a žen. Bylo to oproti přihláškám cca o stovku méně. Ovšem i tak na silnicích v okolí Milevska kroužili dost velké balíky. Reportáže, výsledky a luxusní fotografie naleznete na následujících odkazech:

http://www.jcted.cz/…-cyklistice/

http://cycling-photo.cz/…-v-milevsku/

https://www.facebook.com/…otos/photos/?…

http://vladiiii.rajce.idnes.cz/…y_11.6.2017/

http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/…a-sve-viteze

http://new.cyklovysledky.cz/…ar/race/6041


profilové foto

Na start Českého poháru mládeže v Milevsku se do této chvíle přihlásilo 374 cyklistů!!! Nejvíce početné kategorie budou kadeti a junioři (70+67), dále žáci starší a žáci mladší (61+58). V kategorii žen by se na start mělo postavit 22 závodnic. Téměř 40 silničářů dorazí ze Slovenska. Paradoxní je, že mizivé zastoupení co do počtu účastníků v této republikové akci budou mít Jižní Čechy. Měli by se nad tím zamyslet všichni Ti, co berou cyklistiku alespoň trochu vážně. A tím nemířím pouze na Jihočeský svaz cyklistiky… Je možné, nebo není možné s tím něco udělat??


profilové foto

Čau Petře, z mé strany nejde o ego. Avizoval jsem aktivity s mládeží. Vedení JAL se od tohoto kroku distancuje. To se taky odmávalo na „jednání“ VV JAL. To je jedna věc. Ta druhá strana mince je, že JAL nchce ČSC a ČSC nechce JAL. A za třetí doplním, že ten loňský pořadatelský maratón byl fakt masakr… No a jako organizátor v této chvíli dám přednost republikové mládežnické akci.
Díky. Měj se.


profilové foto

Reakce na Petr Koblic (30.05.2017, 23:25)

Je to krásný, ale zároveň dost smutný. Nerad bych tu vyvolával další výměny názorů, ale je mi fakt smutno, když se ve stejný den pořádají dva tak pěkné závody pár kilometrů od Tábora…jen na jeden ale můžou amatéři z JAL, jejichž kalendář obsahuje CELÝCH PĚT silničních závodů. Proč tomu tak je? Každý z Vás (Petře, Karle) má svůj názor a zcela jistě svou pravdu. Já Vás za celý tým CTW a snad i za kluky a holky z JAL prosím, zakopejte válečnou sekeru, vyserte se na ego – stačí, že jsou proti nám zákony a úřady. Příští rok se snad potkáme i v Milevsku na dalším ročníku silničního závodu JAL. Peťo, ať to vyjde na výbornou, držím pěsti.


profilové foto

14. ročník silniční „klasiky“ na jihu Čech se bude konat 11. června 2017. Na start se postaví mladší žáci, starší žáci, kadeti, junioři, a ženy. 3. závod Českého poháru opět přinese souboje těch nejlepších českých cyklistů. Účast potvrdili i mladí žilinští cyklisté z Akadémie Petera Sagana ze Slovenska! Bude opravdu na co se dívat! Doprovodným programem akce bude závod dětí do vrchu. Kategorie: Odrážedla, U6, U8, U10, U12 a U14. Start vloženého závodu ve 14:30 hodin.
Více na www.juniorcycling.cz


profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (09.12.2016, 14:37)

Ne Petře, bohužel. Poprvé v historii Milevských okruhů to nebude pro dospělé a JAL – tedy samozřejmě bude, ale jen a pouze pro kategorii žen bodujících v Českém poháru v roce 2017. Dále upřesním: Termín jsem si nezažádal, termín nám byl přidělen vzhledem k dalším akcím na republikové úrovni (viz. kalendářní kongres ČSC). Jalka, bohužel, v tomto ohledu nikoho nezajímá… Ale neboj boy – Bernartice příští rok zase o něco vyšperkujeme! Už se na tom maká…


profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (09.12.2016, 14:37)

Ziky, Petr tím chtěl jen říci, že si zažádal na ČSC o uspořádání ČP mládeže v tomto termínu a jelikož JALka už má v tomto termínu zařazený od léta Tvůj oblíbený závod ve Skopytcích, tak to je to co znamená…nevešel. Děkuji. Připomíná mi to cyklokros ve Veselí?!


profilové foto

Petře, bude to to tedy také amatérský hromadný závod pro všechny věkové kategorie?


profilové foto

14. ročník silničních závodů v Milevsku s podtitulem MILEVSKÉ OKRUHY 2017 se uskuteční 11. června 2017.

Tato „klasika“ se od roku 1998 po třináct let spojovala s Jihočekou amatérskou ligou a v době největší slávy JAL zde startovalo téměř dvě stovky závodníků jak v mládežnických, tak v dospělých kategoriích. Závodili zde cyklisté z téměř celé České republiky – amatéři i pozdější profesionálové. Je to kus sportovní historie.

Další ročník Milevských okruhů se již ovšem do kalendáře JAL 2017 nevešel. Každá sranda jednou končí. Milevské okruhy ale budou (stejně tak jako v loňském roce) jedním ze závodů Českého poháru mládeže a žen.

Jak se říká „Nikdy neříkej nikdy“ a třeba za nějaký čas, až bude lepší konstalace hvězd, se Milevské okruhy v kalendáři JAL opět objeví…