Fórum

Téma: Závody JAL 2017

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdravím všechny amíky a děkuji za hojnou účast v Nahořanech, doufám, že jste nelitovali? Tento víkend by se dal nazvat víkendem zlomených klíčních kostí!!! Dnes je pondělí a já už vím o pěti!!! Že by datum třináctého? Za dvě můžou i naše Nahořany a utvrdilo mě to v myšlence, že závod z Nahořan z kopce, by se nemusel vyplatit! Chlapci se nám rozvášnili i při vyjíždění po závodě a tak si teď trošku odpočinou! Za další dva úrazy můžou bezohlední řidiči plechovek, ten jeden prý ani nezastavil!!! Tak bacha na ně! To jen tak v rychlosti, dnes nestíhám, další komentář přidám snad zítra.

profilové foto

Ok, Vlaďku mám spojenou s Vladěnou, kterou máme v rodině, tak jsem si nedovolil zdrobněliny. Tak někdy na kolech. Karlos.

profilové foto

Zdravím všechny. Neukázala jsem se proto, protože mám i jiné aktivity a nevycházelo mi dostat se na místa závodů. Jinak mi pořád neříkej Vladimíra, jsem prostě Vlaďka :-). Díky a určitě se ještě ukážu. Zdar :-)

profilové foto

Zdravím a dodávám ještě něco k nedělním Nahořanům. Všiml jsem si, že jsme letos nezapracovali do propozic variantu s dobrovolným startovným, pokud se někdo rozhodne přichystat něco dobrého, či zdravého k snědku na společný pozávodní švédský stůl pro všechny. V této cílové hospůdce se nevaří, takže ve startovném budete mít 2× pití…pivo, limo do půllitru. Ještě mě napadá co oddíl Jezdím sama za sebe? Vladimíra už se nám dlouho neobjevila na žádném závodě? Tak dej vědět, jestli se nenaplnily Tvé představy o JALce a končíš a nebo se ještě někde ukážeš? Jeden JALkový sponzor Tě chtěl podpořit ve Tvé týmové samotě a snaze se dále zlepšovat. Tak v neděli po dvanácté se začněte shlukovat v Nahořanech. Ve tři start. Zdar…Karlos.

profilové foto

Zdar závoďáci, malá omluva i za Jardu, ředitele píseckého kritéria. Na pořádání závodu si odskočil z dovolené a po závodě v ní opět pokračuje. Je na chaloupce, bez vymožeností moderní doby…tedy jen částečně, takže bez internetu a počítače, ale s mobilem!!! Takže mi dnes volal, že výsledky už má zpracované a snad zítra, či pozítří, až dorazí na síť, tak mi to přepošle ke kontrole, no a pak už to poletí k Pavlovi a do tabulky. Ještě jednou díky všem, kteří dorazili do Písku i přes hrozbu deštěm a doufám, že se Vám líbilo a trochu jste se vyřádili.

profilové foto

Zdar amíci, mám tady takovou zprávičku od Karla Švece na chystaný závod na Hradišti. Mají v plánu uspořádat vložený závod koloběžek pro děti a snad pro všechny zájemce co by si tento pohyb z mládí chtěli připomenout. Budou tam mít několik testovacích kolobrnd na půjčení, takže vemte děti, vnoučata, známé a přijeďte na Hradiště za zábavou. Karlos.

profilové foto

Zdar JALoví amíci. Famílie Tomečkojc to moc neventiluje, koho se to týká, tak už to ví a je připraven, ale Ti, což žijeme jen JALkou, tak možná nevíme, že zítra na Cunkově je to zároveň mládežnický mistrák do vrchu s puncem ČP. Jak si pamatuji z loňska, tak nám tam v Cunkově caparti náramně zafandili, tak co jim to letos oplatit? Startují v pět, tak jestli to stíháte, tak přijeďte dříve, stoupněte někde v kopci, zafanděte nahlas a tiše záviďte, jak to ty klucí v tom kopci točí!!! Já jak sundám velkou, tak jsem v h.....! No a my se sejdem v 18,15 hodin v Sedleci na startu. Zdar Karlos.

profilové foto

Zdravím všechny na netu i za řidítky v tréninku, startovka se nám pěkně plní, za což Vám děkuji a přeji hodně úspěchů a zářezů za pokoření svých cílů a soupeřů. Kategorie žen nám atakuje číslo deset, což je velmi potěšitelné a jestli dosáhne čísla dvacet, ta jim snad uděláme i věkovky?!Takhle bude balík S2 zas o mnoho hezčí a atraktivnější než S1, což třeba náš Pepa Vlášek v kategorii A nikdy nezjistí!!! O Velikonocích má být hnusně, tak se chystám přidělit čísla novým a přestoupivším členům, tak se registrujte ať mám méně práce později a můžem se těšit všichni do Kájova.

profilové foto

Jedna rychlá, krátká…pro všechny co plánují dlouho dopředu…včera mi ředitel ŠUAC, Tomáš Bauer potvrdil, že zařazují naše závody v Bílsku a ve Volyni do svého poháru a tak i my na oplátku zařazujeme, jako v loňském roce jejich dva závody ve Strakonicích a Kašperkách. Jak jsem již minule upozorňoval, v Kašperkách se pojede pouze o jedny body v silničním hromadném závodě. Časovka do vrchu letos neproběhne. Zdar a sílu do tréninku, od příštího týdne zas můžem sedět na kole o hodinu déle…tak se nám to jaro přiblížilo!!!

profilové foto

Zdar amíci, Děkuji Vencovi za rychlou informaci Vás všech, přeposlal to přesně v ten den, co to mailově dal na vědomí ředitel SAC. Škoda jen, že také nepřispěje svojí účastí v závodech JAL. Trénuje prý jako ďas a tak by mohl vnést do našich poklidných vod čerstvý vítr. To, že nebude letos MČR SAC je určitě škoda, možná je to vůbec poprvé za demokratické éry…, ale možná mě někdo opraví? Každopádně doufám, že je to věc ojedinělá, či jedinečná a už se nikdy opakovat nebude. Smutné je, když člověk ví kolik toho ten pořadatel musel absolvovat a obětovat a pak narazil na partu úředníčků, kterým sportovci smrdí a přinášejí jim jen starosti a práci navíc, i když ji od nich nikdo nepožaduje?! Dál bych Vám rád upřesnil co se děje s kalendáři a popř. znal názory Vás, kteří k tomu máte co říct, hlavně závoďáci. Termínovku berte trošku s rezervou, ještě se s ní bude pracovat. Když si otevřete závody ŠUAC, tak v nich nejsou zařazeny žádné závody od Nás. Tomáš Bauer slíbil, že s tím ještě zkusí něco udělat a teď, když padlo MČR SAC, které měli v poháru, tak by to mohlo klapnout, tak uvidíme. My v JAL máme zatím zařazeny jejich závody ve Strakonicích a v Kašperkách. pro letošní rok jsou Kašperky vypsány jen jako silniční závod na okruzích, Vyřadili tu populární a vymazlenou časovku do vrchu, pro kterou měl tento závod svůj zvuk. Kritéria ve Vimperku jsem do kalendáře zařadil zatím jen předběžně, pro případ, že by nedošlo k dohodě se ŠUAC na závodech. Ve Vimperku na uzavřeném okruhu v areálu Vodník, by nás rádi uvítali a rozšířili tak sportovní aktivity, pro které je tento areál určený. Napadlo mě, kdyby jsme o prázdninách zkusili takové závodně rekreační, přátelské víkendy? V sobotu kriťáček, přespání v chatkách a nedělní společná vyjížďka po Šumavě. Více výkonnostních skupin, každá může jet jinou variantu s nějakým styčným bodem. Jinak areál je vhodný pro celé rodiny i s dětmi, takže proč to nespojit. Což by přineslo i tak vyzdvihované dětské závody?! V areálu je také luxusní hospůdka, kde se dá spousta věcí probrat pěkně u piva a ionťáku…pro závoďáky!!! Na to bych rád zde četl Vaše názory a ohlasy a podle toho konal dále? Já vím, už je to zas dlouhé, tak hurá do sedel…Karlos.