Fórum

Téma: Závody JAL 2017

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdravím všechny, tak máme závodní sezónu za sebou, tak se sluší Vám všem poděkovat za každou startovní účast na závodech. Do balíku to nějak posčítám, co z toho vyleze. Především reaguji na parádní účast na posledním závodě v Brdech, kde jsme se pěkně zviditelnili. Co chválím je 27 startujících z JALky, k tomu několik lidiček z TBC a na co jsem pyšný je, že z těch 27 bylo 7 borců z Diablo ČK. Čímž jsme potvrdili, který že tým je letos nejlepší!!! Počasí bylo sice hnus, ale co bylo super, že pořadatel vymyslel zase jinou trať než loni a celkové zabezpečení bylo luxusní. Vše klapalo jak má a tak nálada byla skvělá. A loterie silničky nebo bike??? Asi to bude vždy loterie, zda volit pomalejší jistotu „29“ a nebo risknout vydrncanou rychlejší silničku s hrozbou defektů?! Obojí má své + i -!!! Radek Plechata se poučil z loňska, dorazil a vyplatilo se…super, gratuluji. Co stojí za zmínku je číslo sedm…tolik totiž se postavilo na start našich žen z JAL. Lucce Tomečkové se z toho točí hlava ještě teď!!! A nebo je to z toho kotrmelcování po lese? No prostě to vzala na houby trošku rychleji… přes řidítka!!! Takovejch však bylo víc, takže já vzadu už žádný houby neviděl! Bohatá tombola v cíli při vyhlášení mě také dost pobavila. Po zvolání…každý si vezme co ráčí… se ukázalo, jak jsou někteří nenasytní a brali a brali a brali, co jim tělo uneslo!!! Z JALky nikdo,díky, o to to bylo úsměvnější!!! Tak 25.11. ve Volyni na viděnou i s dobrou náladou. Karlos.


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (18.08.2017, 00:24)

Velké poděkování za nápad BĚH ve Volyni…


profilové foto

Zdar amíci. Tak to máte za sebou, druhý Vimperk a poslední závod JAL, do kterého jsem se montoval pořadatelsky! Díky těm, kteří včera dorazili a roztočily své pedály na tomhle okruhu. Daly se zajet hodně dobré průměry. Jediná stížnost padla od Martina Boubala, že jste nedorazili vy mladí špurteři, aby jste ho donutili trošku si zazávodit. Takhle z toho udělal v S1 představení jednoho muže. Ostatní borcí, ale drželi pohromadě a pěkně si to rozdávali na pásce a my měli na co koukat. V S2 to bylo tradičně nabitější a tady jsem to měl v přímém přenosu. Takže můžu říci, že se zde blýskla Zuzka Zemanová, když nás dvě kola povodila po okruhu a srdnatě diktovala tempo. Zřejmě ji to trošku ubralo sil a tak se posléze zařadila do skupiny svých soupeřek, kde holky parádně točily a nic si nedarovaly a na konec dostaly od prvního Jíři a Křižáka pouhé kolo a jejich průměrná rychlost překročila 36 km/h. Křižák s Jířou si z toho udělali nedělní tréninčíček, někde trošku na vyšších tepech, za nimi potrénoval časovku David Horký, no a my v hlavní skupině jsme to sledovali pěkně z odstupu a jednou za tři kola si to střihli o bodík na prémii.Zde se blýskl Pepa Dvořák a prokázal chytrost a bojovného ducha, kdy několikráte využil mé nepozornosti a zaváhání a pěkně na férovku mě převálcoval. Jednou mě tam pěkně zavřel, takže se můj přední ráfek otřel o jeho šaltr, ale dobrý…ustál jsem to a emoce vyprchaly již při závodě. Rozhodně mě to Pepo nenaštvalo, jak se Ti možná zdálo…naopak smekám před Tvojí bojovností a nasazením nic nevypustit. Petr Zobal tam včera byl s námi a staral se o tempo naší skupiny, tak snad si to užil více nežli v Písku, kde to takticky nezvládl. Kdo mě překvapil svou výkonností, byl Vladan. Hodně si šel nahoru a na rovinách nebylo snadné Ti uhákovat! Co by Tě mohl Jířa, jako leadr týmu trošku proškolit, je jízda do zatáček a trošku té taktiky ve skupině. Párkráte jsi měl blizoučko k bodům, ale po půl kole na špici a dlouhém špurtu si byl snadnou kořistí pro několik z nás. Tak snad jsme Tě moc neotrávili. Věčně mladý a lačný po skalpech svých soupeřů…závoďák Láďa Benhák, několikráte, myslím, že třikráte, spojil kriterium s cyklokrosem a vyjel mimo trať na vysečený trávník, ale nikdy ho to moc nerozhodilo a pokračoval vesele dále. Takže na TBC sérii by se určitě neztratil?! Na výsledcích se pracuje, tak zatím zdar bez nehod. Karlos.


profilové foto

Zdravím, tak ještě jednou bych se rád vrátil k nedělním Nahořanům. Moc bych chtěl poděkovat a vyzdvihnout všechny, kteří svou nezištnou pomocí přispěli k celkovému obrazu celého dne. Objednaným pořadatelům jsem již poděkoval osobně, ale teď a tady bych chtěl poděkovat všem, kteří přivezli něco dobrého a naplnili náš společný stůl. Někteří dokonce tvrdili, že to nešlo sníst!!! Tak to vyčiňte těm, kteří nezůstali a odjeli ihned po závodě. Pak bych rád poděkoval velké části SB cyklo Olympia v zastoupení rodiny Roučků a také Vlaďky Pechoušů. Láďa s manželkou skvěle nahradili vypadlé organizátory a zajistili Vaši bezpečnost na jediném kruháči a Vlaďka ochotně spoluodstartovala hromadný start s běžci. Bez ní by tam stáli dodnes! Jak je skvělé a bezchybné vyhlašování nám opět potvrdil Michal Gromovský a musím říct, že lepšího a vynalézavějšího časoměřiče a zpracovatele výsledků neznám. Jeho pomoc je vlastně dokonalý servis, za který se vyplatí si připlatit. Díky Michale a zůstaň JALce věrný.Bylo pár nápadů a námětů od Vás, aby byl závod delší, na okruhy, z kopce, v sobotu a jiné varianty. Upřímně říkám, že na víc nemám! Je to otázka dalších pořadatelů, větší zabezpečení a ty sjezdy si také jako organizátor nelajznu a utvrdily mě v tom i pády kluků po závodě, kdy možná přecenili své schopnosti a to ještě pořád o nic nešlo. A navíc pro a proti je podle ohlasů tak 50/50. Mně se na tom závodě líbí, že dá přičichnout i těm, co méně trénují, a byť třeba odpadnou jako vždy, v cíli ta ztráta vypadá lépe. Navíc se prosadí svojí bojovností a v cíli je mi odměnou jejich dobrá nálada z toho, že byli vidět vepředu. Jako třeba Tomáš Kudlák, který mi to pěkně ve špurtu nandal!!! A těch příkladů by se tam našlo více. Toť ode mne vše k závodu a jdu chystat další neděli!!! Kdo má dlouhé plánování volna, tak si poznamenejte a zarezervujte datum 25.11. 2017 jako datum výročního balíku ve Volyni. Nechte si ušít společenské šaty a aktivujte své partnery…půjdeme do divadla za kultůrou!!! S pozdravem a neděste se…vše jako vždy při starém, jen veseleji. Karlos.


profilové foto

Zdravím všechny amíky a děkuji za hojnou účast v Nahořanech, doufám, že jste nelitovali? Tento víkend by se dal nazvat víkendem zlomených klíčních kostí!!! Dnes je pondělí a já už vím o pěti!!! Že by datum třináctého? Za dvě můžou i naše Nahořany a utvrdilo mě to v myšlence, že závod z Nahořan z kopce, by se nemusel vyplatit! Chlapci se nám rozvášnili i při vyjíždění po závodě a tak si teď trošku odpočinou! Za další dva úrazy můžou bezohlední řidiči plechovek, ten jeden prý ani nezastavil!!! Tak bacha na ně! To jen tak v rychlosti, dnes nestíhám, další komentář přidám snad zítra.


profilové foto

Ok, Vlaďku mám spojenou s Vladěnou, kterou máme v rodině, tak jsem si nedovolil zdrobněliny. Tak někdy na kolech. Karlos.


profilové foto

Zdravím všechny. Neukázala jsem se proto, protože mám i jiné aktivity a nevycházelo mi dostat se na místa závodů. Jinak mi pořád neříkej Vladimíra, jsem prostě Vlaďka :-). Díky a určitě se ještě ukážu. Zdar :-)


profilové foto

Zdravím a dodávám ještě něco k nedělním Nahořanům. Všiml jsem si, že jsme letos nezapracovali do propozic variantu s dobrovolným startovným, pokud se někdo rozhodne přichystat něco dobrého, či zdravého k snědku na společný pozávodní švédský stůl pro všechny. V této cílové hospůdce se nevaří, takže ve startovném budete mít 2× pití…pivo, limo do půllitru. Ještě mě napadá co oddíl Jezdím sama za sebe? Vladimíra už se nám dlouho neobjevila na žádném závodě? Tak dej vědět, jestli se nenaplnily Tvé představy o JALce a končíš a nebo se ještě někde ukážeš? Jeden JALkový sponzor Tě chtěl podpořit ve Tvé týmové samotě a snaze se dále zlepšovat. Tak v neděli po dvanácté se začněte shlukovat v Nahořanech. Ve tři start. Zdar…Karlos.


profilové foto

Zdar závoďáci, malá omluva i za Jardu, ředitele píseckého kritéria. Na pořádání závodu si odskočil z dovolené a po závodě v ní opět pokračuje. Je na chaloupce, bez vymožeností moderní doby…tedy jen částečně, takže bez internetu a počítače, ale s mobilem!!! Takže mi dnes volal, že výsledky už má zpracované a snad zítra, či pozítří, až dorazí na síť, tak mi to přepošle ke kontrole, no a pak už to poletí k Pavlovi a do tabulky. Ještě jednou díky všem, kteří dorazili do Písku i přes hrozbu deštěm a doufám, že se Vám líbilo a trochu jste se vyřádili.


profilové foto

Zdar amíci, mám tady takovou zprávičku od Karla Švece na chystaný závod na Hradišti. Mají v plánu uspořádat vložený závod koloběžek pro děti a snad pro všechny zájemce co by si tento pohyb z mládí chtěli připomenout. Budou tam mít několik testovacích kolobrnd na půjčení, takže vemte děti, vnoučata, známé a přijeďte na Hradiště za zábavou. Karlos.