Fórum

Téma: Souboj Titánů ve vojenském prostoru

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Jel jsem Brdy poprvé a závod je to super. Jel jsem na CX kole, což bylo jistější ohledně defektu, ale oproti silničce lenivější. Nejlepší by byla asi silnice s nějakýma 28kama.
Počasí vyšlo krásně a koneckonců není to tak daleko.


profilové foto

Další historická událost se stala na závodech v Brdech. Bike team Vodňany poprvé ovládl soutěž družstev v tomto závodě. Kdo to může říci? Blahopřeji.


profilové foto

Reakce na Radek Plechata (04.10.2016, 09:20)

Už jsem na to dnes přišel, díky za veřejnou opravu, vykonal jsi to za mě a Zikymu…kyškyš 4!!! No a já o jeden bod 5!!! Bléé! Jak je vidět z tvého příspěvku, bojovalo se i na poli zákulisním, dohodou. Pak nás má být více na startu. Příští rok ti bude chybět zkušenost.:-)


profilové foto

Ahoj Karle, máš to opačně :-) a já si to samozřejmě pohlídal ;-) Měl jsem připraveného bajka na krosových kolech a čekal jsem na konečné rozhodnutí Zikyho o účasti,které nakonec férově přišlo. Když už o nic nešlo, tak jsem raději věnován poslední pěkný den rodině :-)


profilové foto

Reakce na Pavel Zástava (03.10.2016, 11:49)

Zdar, jsem rád, že jsi dokončil a ještě z toho máš i dobré vzpomínky. Letos máš parádní formu, tak jsem stále čekal, kdy se přiřítíš zezadu a přešpurtíš mě! Dobrá defektík ti to překazil, tak si ten souboj necháme na příští rok jo? Jinak zájem JAListů byl předpokládaný a nijak mě to nepřekvapilo, přijeli vlastně jen srdcaři a pak my, kteří jsme doufali ve zvrat ve výsledcích. To si však pohlídali naši soupeři a změnu nepřipustili. I to je fajn sledovat, jak se hlídáme navzájem. Takže jedinej kdo zariskoval byl Ziky, no a tomu to vyšlo, neb Radek Plechata se nedostavil. Stačilo jen dokončit bez defektu a byl by celkově třetí. Navíc by zde měla startovat i tvoje Lenka a vyšperkovat závod vítěztvím. Letos druhá, tak gratuluji. To zavazuje. Omluvou je pouze mateřská! Vítěztví Míry Pechyny a třetí místo Jíři, k tomu ještě Láďa Benhák na biku druhý v Éčkařích a celkově v té lepší polovině, to je skvělá reklama JALky a výzva pro ostatní.


profilové foto

Kájo co napsat,byl to opravdu masakr…cca 10 km před cílem když už má být sjezd po lepším to zamrzí… Děr bylo dost a tu jednu jsem bohužel neuhlídal.Přesto jsem rád že jsem jel. Čas oproti loňsku i s defektem vylepšen o deset minut :-) TBC mám v plánu, ale až listopad. Máme dost práce na baráčku a Říjen je jediný měsíc v roce, kdy máme trochu volna na stavbu. Můj názor na závod je pořád stejný a podle účasti jalistů se ukázalo jak to s Tour de Brdy myslí oni. Popravdě když příští rok v kalendáři nebude, určitě se zlobit nebudu. No a když jo, tak se možná zase hecnu :-) :-) :-) Zatím ahoj


profilové foto

Zdar Jalisti, tak to máme letos za sebou. Musím Vám všem vyseknout poklonu za letošní sezónu, že se nic vážného a nebezpečného nevyskytlo a že se nás na všech závodech sešlo tak nějak pěkný počet na příjemné závodění. Letos jsem byl v závodech stoprocentní, tak to mám pěkně v hlavě. Gratuluji všem, kteří vybojovali pódiová umístnění ve svých kategoriích a vlastně gratuluji všem, kteří mají ze svých výkonů radost a potěšení a mohou sami sobě říci, že jejich výkon byl konkurenceschopný a odpovídal úsilí, které věnovali tréninku. Poděkuji i rodinám, které to tréninkové opouštění s námi vydrží. Teď nás zase do Vánoc budete mít doma o něco více! Tak si to užijte! Po Novém roce až vlezem na váhu, to začne nanovo! Teď bych se rád vrátil k sobotnímu závodu v Brdech. Nebylo to vůbec špatné. Děkuji všem z JALky, kteří to absoluvovali. Byl to masakr!!! Tolik děr v asfaltu jsem v životě neviděl!!! Některé úseky na lesních cestách už neměli se silniční cyklistikou opravdu nic společného!!! Ale jetitelné to bylo. Zvládl jsem to i já se svým VENGE a bez úhony, ani ráfky jsem nerozcentroval a dojel bez defektu. Chce to úplně jinou taktiku boje a trošku vyježděnosti v náročnějším terénu se zkušeností předvídat a řešit situaci na silnici padesát metrů předem! Krásně se ukázalo, že zkušení matadoři co mají odježdíno jak na silnici, tak v terénu, v cyklokrosu na různých kolech, mají výhodu a závod si fakt užijí. Pechyna, Jířa, Olda, kluci ze ŠUACU, ti jeli jak o život a fakt to byl mazec! Když pak míjíte ty mladíčky ze SPARTY, DUKLY, Příbrami a podobně, kteří mají mládí, milion kilometrů za rok a cíle ty nejvyšší, jak postávají u krajnice a válčí s defekty a svojí nešikovností, přiznám se, že to docela potěší duši amatéra, který k výkonu přidá i hlavu. Nemůžu nevzpomenout na našeho Pavlíka Zástavů, který byl od začátku odpůrcem tohoto závodu, po předchozích zkušenostech! Přesto přijel závodit a poprat se o umístnění v poháru. Opět defektil, ale dokončil…tak jsem zvědavý, jestli to stačilo. Jinak co mu tak poradit?! Říká se, že defekt je chyba jezdce z 90%. Možná, že by měl potrénovat na TBC sérii a za rok to dá s prstem v nose.Já bych ti to přál Pavle. Parádně však zajeli i ostatní, jako Lenka Brehovská (2. místo), Láďa Benhák, Jarda Zlámalík a mnozí další.Možnost zvolit v posledním závodě i typ kola podle své výkonnosti a schopností je také super a silničky od „29“ nejsou žádnou velkou výhodou a tak nás bikeři pěkně školili! Tak zatím…Karlos.