Fórum

Téma: Cyklokros "Tuberkulóza" 2016

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Za to jak jsi byl šikovný, by Ti maminka měla upéct hodně velkej dort a pekáč buchet. Nějak ses nám rozjezdil, zhubnul a nebyl k zadržení, tak aby si se vrátil do normálu!

profilové foto

To je,tak příjemný číst své jméno. Jsem to ukázal své Mamince – že tedy můžu jezdit další rok !

PS: TBC bylo opravdu perfektní, jeden závod lepší než druhý. Ted na posledním závodě v Bílsku vedle mě parkovala pani se třema dětma až ze Znojma !!! Tak,že asi dobrý.

profilové foto

Po závodě vcelku hned, chytám rychle druhý…třetí dech!
V hospůdce už jde to snadno, venku nebylo tak chladno.
Dopadlo to dneska skvěle, nemám nový šrouby v těle!
Držel jsem se pořád dole, dnes to byly pěkný kule!
Olda jel jak za mlada, byla dobrá nálada…
Když po půlce slyším…„Tak hoši jedem, už jsem tady!“
Od sprostých slov si nevím rady!
Mě už svíce dohasíná, nohy hlásí konečná,
Olda mizí někde v dáli, oblaka jsou netečná!
Láďa se svým klanem, neopil nás klamem.
Trať připravena pro finále, požehnej nám kardinále.
Tak je konec letos zas, díky Ziky za ten čas.
Uteklo to jako voda, za rok na to vlítnem znova.
Budem zase chytřejší, o jeden rok rychlejší.
Zvedám číši na zdraví a za rok zas na stráních…
Tak na krásu našich koní a rychlost našich žen!

profilové foto

Reakce na Ivo Kovářík (24.11.2016, 19:40)

No ty káámo, pravdu máš, rýmovat teď, to jde snáž!
Cože dech?…Cože záda?!To už znám, to není paráda!
Vždyť kvůli zádům a mému dechu, narovnali v Bílsku startovní štreku!
Juráňovo ostrá levá, silnice je celkem nová.
Vidím to zas, jako dnes, krásné děvče běží ke mě…v očích děs!
Co se stalo, co tě bolí? To že mlčím není pro ní!
Sípám, kroutím se a oči poulím…počítám už s ňákou boulí!
Jak můj metrák letí k zemi, mačká plíce, drtí kosti, pro ten den, už jsem měl dosti!
Na rentgenu dobrá zpráva, plíce OK…prasklá záda!
Vracím se na místo činu, u Roučků si odpočinu.
I když v závodě jsem byl nula, buchta voní…pěkně vykynula.
Od pondělka v lopatce dvě titanové destičky, už zas mydlím lesní cestičky!
Když nevím co se zdravím, na TBC vždy vyrazím!
Je tam parta skvělých lidí, na startu to každý vidí.
Takže zítra ve dvě, sejdeme se pěkně.

profilové foto

Kájo, ty máš očividně hovno co na práci :D

profilové foto

No ty krááso, co to je?
Někdo si tu rýmuje!
Inu, snadno před výkonem
rovnáš slova horem dolem.
Počkáme si však na hospodě,
jak budeš rýmovat po závodě.
Jestli ti nebude chybět dech
a neponesou tě na zádech!
[Věřím však, že ty to dáš,
jelikož teď už trať znáš.] :-))

profilové foto

Balada o Blšeckém vršíčku!!!

Aj ftáky dněs chodili pešo, aká bola hmla a tříštili si zobáky o kolíky značení tratě!!!

Mám ze zaručeného zdroje…zatím vypadá to všechno skvěle! Na sobotu však borcí…nemyjte moc ty svý stroje.......bude všude spousta hnoje!!! Až vyjedem startovní kopeček…poleze nám ze zadků bobeček!Dál doleva a po pěti schodech vzhůru.....kdo nemá dva metry, ten má smůlu!!! Co krok to praská v třísle, hurá na čtyři, je to přísné! Jednou dvakrát nadechnout se, točíš vostrá pravá…co přijde příště?! Blíží se teď úsek roklí, dnes to bylo pěkně zmoklý!!!Za každou tou rokličkou…nepotkáš se s travičkou! Je to řepky širý lán, hezky měkce naorán! Tady kroska se mi boří, v hlavě obavy se noří! Vždy když skočíš zpátky na zelenou louku, hledej pevnou kolej, brouku! Až za třetí roklí…přijde úsek pravdy! Po rovince hore v háj, tady každý pozná sám…na to nemám… na to mám!!!Úsek rychlý, jen o síle, vidím to tak jedna míle?! Jedna, dvě, tři vlásenky v potu tváře na čele vrásenky! Za kolíkem řadíš dole, rozum radí… zvolni…vole! Čtyřicítkou po rovince, kroska hlásí rozpadnu se!!! Založit a rvát to silou, nebo, nadechnout se, dát si loka…sakra čvachtá to tu, snad ještě potkám mloka?! Zas přichází zatáčky, nohy už mám na s…y! Levá, pravá, pro diváky trochu vzruchu a už to zase stoupá rovně vzhůru! Tady beru pěkně za klandry, zadek vzhůru a vyhlížím další meandry. Loňský slalom ten vzal za své, dlouhá levá, pravá…to mi pásne! Oči šejdrem v ústech křeč, rozhodčí Ti hlásí…ještě šest!!! Poznáš tak, žes projel cílem, rozvrhni si síly rovným dílem. Za cílem 180 vostrá levá…co bude dál? Že ti to nedá? Sto metrů rovná a pak pravá mírný kopeček…CO TO PRKNO??? který blbeček!!!(Promiň Láďo, nic osobního)jenom rým!Serpentýnkou pěkně vzhůru, v sobotu dám pěknou tůru! Tak jak loni pěkně dolů, nadávám si do všech v…! Mezičkou kluzmo na asfalt, šmíkáš levá, dál to znáš!!!!2,3,4­,5,6,…kolo! No a až z nás budou pěkný hnědý koule, sejdeme se dole v boudě! V hospodě! V restauraci! To je jedno, bude tam teplo a Ziky platí. 3× Hurá. Zdar v sobotu naviděnou.

profilové foto

Nejde jinak než smeknout bellku (klobouk)… Byla to bomba a objednali i super počas. Takhle to ma vypadat.

profilové foto

No zase jako každý rok pohodová parádička v Hrdějovicích. Pechoušovcům patří velká poklona a dík. Pochybuju, že někdo našel nějakou chybku?! Jak málo… nebo moc stačí ku všeobecné spokojenosti. Teda já nespokojenej vlastně jsem!!! Ale jen na sebe, že jsem byl tak mizernej, že jsem se neumístnil za ten parádní pekáč, ručně malovanej!!! Míra by měl být spolupořadatelem každého závodu v sérii, pak mu to jede jako s větrem! Sedm kol jsem čekal, kdy mu začne docházet a nakonec mi nadělil přes minutu!!!Díky za předčasné vánoce! Jinak nejzajímavější okruh v TBC, prostě zábava. Zdarec.

profilové foto

Tak jsem byl dnes na tajňačku v Hrdějovicích a bude to bomba, Jen mám strach, aby to Míra a celý tým organizátorů neodstonal. Přál bych si, aby zítra přijel Radek Bechyňský a udělal si poznámky, jak vypadá zodpovědný a osobní přístup k přípravě závodu. A to dnešní počasí to ještě násobí!Hrdějičáci, jste borcí, takhle vymetenej les ještě letos nebyl a na to, že celý den leje to bylo parádně sjízdný. Otázka co z toho zítra udělají další a další kola?! Ale vyplatí se určitě přijet, to se musí zažít. Tak zítra na startu.