Fórum

Téma: MČR SAC 2016

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak výsledky již dorazily, takže kdo jste ještě nepátral sám, tak vězte, že pan… Míra Pechouš je pro letošní rok amatérským mistrem ČR v časovce jednotlivců. Je to borec a já mu tímto gratuluji. Nutno podotknout, že trať časovky prolétl rychlostí 43 km/h a jen těsně mu unikla první desítka v absolutním pořadí. Vlastně všichni co se z JALky zúčastnili předvedli parádní výkony co stojí za obdiv. Za zmínku stojí výkon Fandy Feferleho též v časovce, kdy na Martina Beneše z Wébrů ztratil pouhé tři vteřiny!!!Všem JAListům zúčastněným děkuji za reprezentaci JALky a k výsledkům do desítky v kategoriích gratuluji a obdivuji.Zdar Karlos.


profilové foto

Zdar závoďáci, kdo jste byl na mistráku, popište výkony a organizační atmosféru? Pořadatel reklamoval 200 000,– v nákladech na přípravu celého podniku?!Díky.


profilové foto

Zdravím všechny mé JALové ovečky a dravce a těm kteří se rozhodli změřit síly s amatérskou republikou přeji hodně štěstí, jak říkají profíci…dobré nohy, trochu toho štěstíčka a nejrychlejší tah ze všech směrem k cíli. Ať Vám klapne počásko i organizace a Vy si to náramně užijete. Držím palce a těším se na výsledky. Zdar Karlos.