Fórum

Téma: MILEVSKÉ OKRUHY 2016

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Myslím že Jirka Kříž závod nedojel, říkal něco o prasklém drátu v druhém kole.

profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (18.05.2016, 10:20)

Omlouvám se, podívám se na to a pokusím se sjednat nápravu. U nás byl totiž největší průšvih se zdvojenými čísly (stejná ŠUAC i JAL, a ani barevně nebyla rozlišena).

profilové foto

Tak ani ve Strakonicích se nedařilo :) Tentokrát jsem podle výsledků nedojel já, a to jsem si říkal, že mi to celkem jelo :D Prosím o opravu a zařazení za Matouše Grambličku. Ještě mám pocit, že Jirka Kříž závod taky dojel. Dík

profilové foto

Reakce na Miroslav Jiřička (12.05.2016, 21:01)

Pavel Kos byl 9. Poslední oprava a finální verze pro správné obodování je na světě.

profilové foto

Reakce na Petr Koblic (11.05.2016, 13:36)

11th – ze by 254 Pavel Kos?

profilové foto

Reakce na Petr Zikmund (11.05.2016, 13:23)

Byl to opravdu hodně náročný den, ovšem to neomlouvá „drobné“ nedostatky… Nicméně: Bedna byla vyhlášena dobře a ostatní úpravy dle natočeného videa jsem zaslal Karlovi a Pavlovi. Pátral jsem po nějaké další dokumentaci. Fotografie Davida neřekli úplně vše. Včera jsem dostal záběry od člověka, který byl (bohužel) minulý týden mimo ČR. Snad všichni postižení prominou. Body se opraví a vězte, že když nejde o život tak jde o …
Jalce zdar!

profilové foto

Reakce na Petr Koblic (11.05.2016, 13:36)

dále: bílá přilba, červené tretry, na zadku nápis FOCUS…
číslo bylo spadlé a neidentifikova­telné…

profilové foto

WANTED!
V Milevsku doje na 11. místě, šlapací wehicl FUJI,

profilové foto

Asi mluvím za všechny, protože se to týká nejen těch, kteří jsou špatně zařazeni v pořadí – dojde k opravení výsledků z Milevska? Podobné chyby se prostě stávají a po náročném dni plném závodů, průjezdů, různých kategorií atp., je to více než pochopitelné – nicméně po tolika připomínkách by mělo dojít k rychlé nápravě.

Dík a na viděnou ve Strakonicích.

profilové foto

Ta DNF mi taky nesedí, nemyslím, že by tolik lidí zabalili a také vím o některých z DNF, kteří tam byli s námi až do konce. Možná by jsme mohli dát hlavy dohromady, jestli vůbec někdo vzdal, nebo slezl z kola a řekl končím? Doufám, že Petr někde dohledá papír, kde bude mít ty jezdce správně poskládané, jinak jak už někdo podotkl, z fotek našich fotografů by se ten cílový dojezd dal poskládat?