Fórum

Téma: Závody JAL 2016

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Petr Ziky učinil oprávněný dotaz na Tour de Brdy. Ptal se mě osobně mailem, ale myslím, že tato otázka napadá i další z Vás. Takže proč tak daleko mimo jih, proč za 350,– a proč tedy v JAL. Když jsem na jaře zkoušel různé nové sponzory a dobrodince, kteří by podpořili JALku, tak Karel Švec byl jedním z mála nových, kteří byli ochotni do JALky vložit cosi ze svého. Na oplátku si přál, aby jsme jako členové JAL absoluvovali jeden závod v jeho GALAXY serii. Takže silniční Brdy, jako patnáctý závod JAL. Startovné 350,–…Karel slibuje za tu cenu bohatý doprovodný program, zajištěná strava a výběr z několika jídel a další vychytávky, které se můžete jistě dočíst na stránkách GALAXY serie. Konzultoval jsem to i s ředitelem ŠUAC, ti už to mají v poháru znovu a problém s tím nemají. Chápu, že je to trochu z ruky a ještě za větší peníz než JALka, ale je to pokus okusit atmosféru jiného kraje a mravu. Až závod a naše účast s následnými ohlasy ukáže, zda je to dobře, či špatně. Ale mohlo by tam být hezky, tak proč si to neužít?

profilové foto

Zdar, zjišťoval jsem jak s propozicema na Tour de Brdy, tak kdo hledá, ať kouká na GALAXY sérii, nebo na stránky cyklistické Sparty. Díky Karlos.

profilové foto

Zdar amíci. Tak jsem nedodržel slovo a propozice ještě nemám úplné, zítra budu řešit, kde proběhne prezence. Aby jste mohli plánovat, tak start proběhne ve 14h. Délka závodu, počítám 30 – 60 minut. V 16,00h vyhlášení. Na Kleti se mě ptali už někteří cyklodojížďáci, tak Tábor – 80km = 3h, Budějovice – 55km = 2h, Vodňany – 25km = 1h, Krumlov – 60km = 2,30h. Pokud by se našlo něco kolem deseti a více zájemců, že by jste chtěli přespat ze soboty na neděli již ve Volyni, můžu zajistit ubytování na intru – postel, teplá sprcha, kuchyňka – 160,–/noc a osoba.

profilové foto

Zdar Jalisti, tak závod ve Volyni je od policie povolen, hurá! Takže již pilně pracuji na propozicích a pro informace předem, půjde o takový prodloužený Cunkov. Start ve Volyni hromadný, směrem na Vacov, zhruba po dvanácti kilometrech odbočka z hlavní na Vacovice, Krušlov a Nahořany, kde bude cíl. Trať cca 18km. Kazeta s 28 zuby výhodou, kompakt = tutovka dojezdu do cíle!!! Zikymu se to líbit nebude! Zamluvena hospoda se sálem v Nahořanech. Nejlépe dojet autem tam a poté na start kolmo, nejkratší cestou – 7km.

profilové foto

Reakce na Pavel Zástava (03.09.2016, 20:52)

Zdar, já vím…omlouvám se všem, i já netrpělivě očekávám vyjádření PČR, tento týden bych měl mít jasno. Jinak silnice jsou zatím sjízdné, hospoda objednaná a listí už žloutne. Do Kletě dám vědět. Díky Karlos. Trať Ti tu popisovat nebudu, ještě bys chtěl přijet trénovat a zas bys mě proháněl jak v Temelíně!

profilové foto

Zdarec, koukám do kalendáře JAL a blíží se závod ve Volyni. Může mi prosím někdo napsat o jaký závod vlastně půjde? Nejsou propozice, tak se ptám. Pavel

profilové foto

Zdar závoďáci, ještě se vrátím k sobotnímu závodění. Zeptám se Vás jak jste to viděli vy, když jsme startovali oba balíky pohromadě? Napíšu li svůj názor, tak se mi to líbilo a bylo to oživující. Najednou nás kroužilo v okruzích tak nějak víc a i ti, kteří v balíku S2 záhy odpadávají, tak tam byli a vůbec se nešetřili. I s S1 kluci, kteří z fotek předešlých závodů poměrně záhy vycouvávají, v sobotu v kopcích válčili a snažili se držet se čelních pozic.Třicet závoďáků v hlavní skupině…už jsem dlouho nezažil.Nejvíce to vyděsilo asi mé přední kolo?! Neb při závodě ušlo během jediného okruhu a teď když jsem ho nafoukl a hledám defekt, tak drží dva dny!!! Zajímavé bylo také sledovat, jak se zapomíná na souboje týmů a v tom nám můžou být Wébři příkladem. Odjedou ve čtyřech, všichni z S1, takže karty rozdány. Úleva pro S2…už necháme tahat jen mladý a hlídáme si své borce z balíku, tempo se zklidní a všichni přežívají. Když jsem viděl odjíždět tu skupinku, říkám si…tam není nikdo kdo by držel vysoké tempo až do konce, ve druhém kole se mladý v balíku poskládaj a za půl kola je máme. No a ono se to nestalo, za což smekám a blahopřeji chlapcům z čelní skupiny jak vzorně spolupracovali a udělali si krásný závod. Sice jsme zřejmě nebyli prý dostatečně kvalitní a početně obsazení…prostě amatéři z jihu, ale já to viděl jako normální letní účast, spíše jsem to čekal horší, vzhledem k RIU a dalším závodům po Čechách. Takže díky za účast a bojovnost všech zúčastněných a v Temelíně…repeté! Mějte se. Karlos.

profilové foto

Reakce na Michal Gromovský (29.05.2016, 21:25)

V případě zájmu o výsledky MJAL před obodovanim po zaslání email.adr. na tel.c.724801070 z­ašlu obratem.

profilové foto

Ještě jsem chtěl poděkovat za JALku pořadatelům jak na Hradišti, tak na Cunkově, neb tyto dva závody ač tradiční, buď změnily pořadatele, nebo zkoušely nový termín. Za sebe řeknu, že pořadatelsky proběhly parádně a poděkuji i všem závoďákům, kteří přijeli a závodili. Od Nich očekávám názory, jak to viděli z jejich pohledů?! Kriťáků je pomálu a tak je to většinou o strach o svůj materiál a taktéž o svoji pokožku! Ale za mne, je to hodinka dobré školy, kde si každý vyzkouší a posune své hranice například průjezdů zatáček, či jízdy v háku s taktikou ve skupině. Cunkov ve středu odpoledne, zásadní problém nevidím, jen třeba já dojel domů až za tmy, jinak nevidím rozdíl s víkendem?! Tak zatím zdar všem. Karlos.

profilové foto

Cunkov se jede za týden, tak by nebylo špatné, dát sem propozice. Takže aspoň takhle: https://sites.google.com/…ice/cunkovak