Fórum

Téma: Letem světem...drby z JALky!!!

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Zdar a sílu cyklisti, cyklistky a cyklistčata, zima je za námi a v neděli to vypukne!!! Nezbývá než Vám všem popřát Šťastnou sezónu s takovými rychlostními průměry jaké si zasloužíte za tvrdou zimní přípravu, pokud možno žádné defekty a karamboly…ať nepotkáte žádnou bláznivou doprovodnou motorku…a myslete na to, že to děláme pro radost a sebeuspokojení, že ještě nejsme poslední a Ti poslední, že nás zase mohou vidět…alespoň zezadu!!!Hlavně ať se všichni sejdem v cíli.Peněz už Vám asi za ty naše výkony nikdo moc nedá, tak si to pořádně užijte a šiřte dobrou náladu. Nezapomeňte, že cyklistika je individuální sport, tak nečekejte,že silnější na Vás počká, stejně silný bude pravidelně střídat pro Vaše dobro a slabší Vám své kolo při defektu nepůjčí a porazí Vás vždy, když se to naskytne!!!Do­držujte pravidla, jak silniční tak závodní…ať nemusíme řešit zranění a protesty.Prostě slušný a férový boj, do poslední kapky energie, či volného watu. Otevřete si aktuality a kdo nejste, nebo víte, že někdo ještě není…tak se koukejte přihlásit, do pátku je to za 400,– Hodně štěstí a vítr ve vlasech!!!teda ten do zad!!!

profilové foto

Vypadá to vypadá…že Lenora bude. Řešíme s Robertem 6. nebo 7.8.Robert je pro 6.8. Pokud jsou tu nedělkáři(7.8.) tak mu naznačte, proč by byla neděle lepší. Tady jsou oba termíny OK. Zatím Vás však zvu, všechny, co jenom nesedí na kole, přijďte se proběhnout v sobotu 27.2. do Vlkova. Změříme Vám, za kolik uběhnete 10km a můžem přeměřit zimní špeky!!!Prezence od 10,00h u Vlkovské hospody, u vlakové zastávky. Start v 11,00h

profilové foto

Chacha, právě jsme vyrovnali stav přihlášených do JAL v kategoriích A a C na 7:7!!! Tak kde se sejde víc závoďáků? Joo Míro, už vím proč máš v D číslo z C!!!Do registrace jsi měl napsat místo čísla jen P…jako…jako pan Pechouš!!! Zdar

profilové foto

Další zprávy, co nikoho nezajímají! Musím tady veřejně pochválit oddíl SBC team Olympia, neb mě pozvali a pohostili na svém předsezónním večírku, jak se sluší a patří na šlapající oddíl. Nóó takhle si představuji skvělou péči o svého ředitele!!!Takže teď můžu potěšit všechny, komu chyběli v kategoriích Pivasové.....jsou zpět z roční stáže v ČP a budou vyučovat amatéry!!! Teda jestli všechno přes zimu nezapomenou!!!Aby team nezevšedněl, chystá nové modely dresů…ale to my Diablovci také, takže normálka!!!Jinak psssst…Michael je ten hustej šlapák, takže dobrá investice!!! Na Prachaticku se nic nerozpadá, jen ŠUTRI… jsou triatlonový oddíl a asi neproplácej startovný v JALce, jinak šlapou náramně! Tak zatím…

profilové foto

Reakce na Karel Juráň (03.02.2016, 17:29)

Chtěl by mne někdo do týmu ???? u nás se to již rozpadá na Prachaticku… Tady už je to téměř mrtvé !!!!! Než se přihlásím do JALky a ostatních ??????? každý bod je ku prospěchu do týmu :-) díky za nabídky......­.......... MichaelV… michaelv@centrum.cz

profilové foto

Zima dlouhá, nudná, pořád fouká, občas sníh a déšť…jednoho to občas s…!Občas jistě někoho napadne, copak asi dělají ostatní, jak trénují, jsou zdraví a drtí kilometry víc než já???Mám tu dvě vlaštovky… jedna je o Madle Kočové, V lednu si střihla svůj první maraton v životě – běžecký…a klobouk dolů a blahopřání k výkonu. Čas 3:38h, to je výzva!!! Co na to oddíl Maratón.cz. Jestli to Madla převede i do kola, tak Pavla Kostková má v ohrožení své kralování?Pak mám ještě jeden zdroj…jeden nejmenovaný JALista na to jde opravdu rafinovaně…jako vzor si vybral toho z nás nejlepšího a pečlivě sleduje jeho tréninkový deník a když vzor ujede například 100km, on odpoví 120ti!!! Tak hádejte, kdo má najeto nejvíc? Sám jsem zvědav, jak dopadne jejich konfrontace v závodě?!Tak jaro…už ať jsi tu!! Zdar Kamarádi…a s úsměvem i zamrzlé km hřejí!!!