Fórum

Téma: Hezké svátky

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Budu se snažit dát to přes víkend dohromady.


profilové foto

Ahoj Karle, das sem pak prosim nejake blizsi informace k tem bezkam 27.1.? Diky, Mity


profilové foto

Zdravím všechny amíky z JALky a duše zpřízněné na prahu roku 2018 a přeji Vám obligátní zdraví, štěstí, dlouhá…odpoledne v sedle Vašich dvoustopých miláčků v honbě za vytrvalostními kilometry a JALce popřeji Vaši věrnost a přízeň po celý rok. Věřím a doufám,že v tomto roce si sobě i Vám naši skvělí pořadatelé připraví opět pestrý koktejl závodů a bude potěšením všech se pravidelně vídat. Kdo si ještě nevšiml, tak bezchybný Pavel, strážce stránek, již otevřel registraci na novou sezonu 2018, takže věřte, že něco se dít bude. Aby jste měli o čem přemýšlet, tak Míra Pechyna už se 1.1.2018 doma trošku nudí a tak navrhl zorganizovat jarní soustředění JALky v Chorvatsku. Já už s ním na soustředění byl, moc se za něj neschovám a pak vám v každém kopci poděkuje nástupem za to, že jste ho pod kopec přivezli!!! Ale vvvvo tom to je!!!! Takže skvělý nápad a pokud máte někdo zájem zajezdit si a potrénovat ve veselém a vícehlavém balíku, tak si napište termín 24.2. – 3.3.2018, místo konání Poreč a pak už jen začněte vystupovat zde na fóru a můžou se takto poskládávat skupinky do aut. Takže třeba Pechyna hlásí tři volná místa v autě na společné náklady na cestu. Jinak v tomto termínu už je tam minimálně šest JAListů nahlášených, ale takové grupetko o dvaceti hlavách a nebo dva balíčky po deseti dle výkonnosti, to by stálo za zvážení?! Dále si do letošních kalendáříků vepište datum 27.1. 2018. Zamluvil jsem si v tento den areál na Vodníku, ano tam, co jsme jezdili v létě kritérium a vyhlašuji tímto nultý ročník přeboru JAL v zimním běhu na lyžích. Ten samý okruh, který jsme kroužili v létě, v zimě zasněžují a upravují, jak na klasiku, tak na bruslení a tak si to zkusíme pro veselou mysl i v zimě na běžkách. Předpokládám,že při našich lyžařských dovednostech bude veselo a zároveň to může i zajímavě zamíchat jmenný seznam výsledkovky?! Na poprvé nic velkého, jen pokus zpestřit si dlouhou zimní přípravu a pokusit se vytvoření přijatelných pravidel pro naši nemohoucnost! A jeden pravdivý vtip na závěr…S novým rokem jsem překročil i váhovou kategorii a naměřil si po ránu 91 kg. Mám to ale obrovskou výzvu na další tři měsíce!!! Má snad někdo víc? Ještě jednou Vám všem jen to nejlepší, mějte se jen krásně v novém roce a zachovejte nám přízeň. S pozdravem a úsměvem… Karlos Juráň.


profilové foto

Rok se s rokem sešel a já Vám opět chci popřát všem to obligátní zdravíčko a štěstíčko, potřebu a touhu potkávat se na našich závodech i v roce 2017 a nechť si každý splní své předsevzetí a přání, nejen ty cyklistické, ale i životní. JALce popřeji jen ty povedené závody s plnou startovní listinou a dobrou náladou v cíli. Mějte se krásně, hezké svátky a šťastný nový rok. Karlos.


profilové foto

Veselé vánoce, hodně dárků a spousty dobrot, ať nám mají profíci co závidět!!!V novém roce hlavně to zdraví, štěstí, silné nohy v kopcích a rychlost po rovinách…nejen po větru!!!Na jaře nechť se v dobré náladě opět potkáme. Zdar a spoustu šťastných kilometrů v roce 2016.