Fórum

Téma: Velká cena Temelína

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

První fotky od našeho oddílového fotografa Honzy Kučery jsou k mání na FB profilu KC Slavia Praha


profilové foto

Mě to jako vysvětlení stačí a věřím mu a po té co jsem Radka viděl, jak se za hrází při nájezdu do cílového kopce svíjí v křečích u cesty, je obdivuhodné, že se ještě zberchal vůbec dojet do cíle po svých. Jinak bych chtěl poděkovat všem JAListům, kteří přijeli ať již na sobotu či neděli za to, jak přišli prodat svoji kůži na tento nelehký závod do tak nabité konkurence. Ještě rok, dva podobné podmínky u Temelína a závod bude přejmenován na Jihočeské peklo!!!Trať sama o sobě extrémně těžká není, vždyť na Monínci, či v Lenoře jsou ty kopce ještě delší…ale to počasí si tu již podruhé za sebou vybíralo svoji daň. Napadá mě, Pokud by se Pavel rozhodl uskutečnit zde MČR SAC a já osobně bych to podporoval, neboť vytvořil parádní zázemí a podmínky pro takový závod a hlavička MČR mu sluší, pak by startovaly kategorie zvlášť a závod by byl zase o něčem jiném? Časovka byla technicky tak akorát a vyžaduje si nastudování a projetí před závodem a po té chytré rozložení sil do všech kol. Luxus v podobě výběru ze dvou jídel a občerstvení v prostoru centra závodu jak při časovce tak při hromaďáku, to byl skvělý nadstandart, kterým někteří pořadatelé opovrhují a vůbec se tím nezabývají. Prostě akce na dva dny, kde si nikdo nemůže připadat, že je ten poslední. Pavlovi se všemi pořadateli skládám velký obdiv, Petr Koblic to náramně odkomentoval, takže nevznikala hluchá místa a vyhlašování bylo obdivuhodně rychlé a odsejpalo. Toť mé postřehy, prozatím.


profilové foto

Ahoj Martine, diskuze bude asi o mně. S Karlem jsme si to vysvětlili a aby nevzniklo snad nějaké podezření, že jsem se půl kola držel či co, tak mám veřejný profil na Stravě, kde je krásně vidět tepovka, kadence a rychlost. Sám jsem jel poslední kolo, jinak vždy s někým. Je tam vidět, že k žádným výkyvům nedošlo. Poprvé v životě jsem si bral podporu z auta, takže jsem se přidržel abych nespadl, ale jinak jsem u toho naplno šlapal.
Radek


profilové foto

Ahoj Karle, řekl jsem si, že se raději nebudu k ničemu moc vyjadřovat, protože na to máme kompetentnějšího Ředitele. Ale nějak se mi rozležel náš rozhovor po závodě a prostě mi to nedá.V poslední době, jako by se roztrhl pytel s nesportovním chováním, které se týká využívání doprovodných vozidel a není to jen v JAL nebo ŠUAC, setkával jsem se s tím i na maratonech. Ale aby se někdo držel auta a nechal se vézt, to ne. Myslím, že to už je opravdu moc. Horší je už jen motor v rámu. A říkáš, " bylo to jen chvilku" ty jsi to viděl jen chvilku, co se dělo celou dobu, když Vás třeba neviděli ve zpětném zrcádku? No prostě chvilka nechvilka, za co jiného, už by se mělo trestat diskvalifikací, mě nenapadá. Teda až na ten zmiňovaný motůrek. A dobře víš, že chvilinka dokáže někdy hodně pomoc. To je vše co jsem měl na srdci a více se k tomu nebudu vyjadřovat.

Ať to všem šlape i bez držení se auta.


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (23.08.2016, 15:09)

Kájo, na závod se těším, ale MČR SAC snad bude na rovinatější trati – to, co bylo pár let zpátky – vrchařská sauna Šumavské Hoštice, výjezd na Lysou horu a letošních pět kol u Poličky…no, zas bych dal tak tři roky nějakou pohodovku :D Což mě opět přivádí k něčemu, co částečně souvisí s tvým textem a nízkou účastí – bavil jsem se v poslední době s řadou kamarádů a přátel, co jezdí na kole jen tak a o víkendu prestižej na tréninku a ženou se do špurtu jak pomatený…a já se jich pokaždé ptám…„proč nepřijedete na závody?“…odpověď jsem dostal pokaždé stejnou a to bez výjimky: „Závody v JAL jsou hodně těžké, nepojedu 60km časovku jednotlivců.“ Zajímavý postřeh byl i od mladých kluků, co jezdí s licencí (ČEZ, Cycling Academy…) – podle jejich slov se takto těžké závody (konkrétně šlo myslím o Strakonice a Monínec) nejezdí ani na poháru. Dalším faktorem je krátká délka závodů – závodní úrovni JAListů to moc neprospívá – na mistráku a delších závodech nechápeme, co se po nějakém 70. km děje. Na jednu stranu to lze vnímat jako ústupek starším, či méně trénovaným jedincům a poslední dobou značně propíraným nezávodícím jezdcům „na pohodu, pro zábavu a radost z cyklistiky“…na druhou stranu se jim do cesty staví překážky v podobě náročných stoupání – Tak si myslím, že to jde proti sobě. Delší závod s mírnějším profilem ocení všichni…pohodář si je projede v klidu se svou skupinou a závodník si obtížnost vytvoří svým pojetím.

Tak zdar na Temelíně – Pavel to dělá parádně, profesionálně a podobná akce snad nemá široko daleko obdobu.
Ziky


profilové foto

Haló… JAListi!!! 33ks přihlášených, není to na TOP závod JAL 2016 trochu málo? Doufám, že Ti kteří se nepřihlásili do závodu předem, pouze nechtějí samolepku na rám a napínají své soupeře svojí účastí?! Kam pak se nám poděla Pavla a její stín Sváťa? Několik sezon 100% účastníci nám nějak stagnují? Koukejte si přijet do Temelína dobít baterky a rozsvítit velomateriál!!!Na­víc, když Pavla podpoříme svojí účastí v závodě, třeba ho to nepřestane bavit a příští rok bude chtít udělat v Temelíně MČR SAC a to by pak mohlo být v poháru JAL.Startujících už má Pavel také dost, takže se nemusíme bát o ceny, teda jestli nám je študáci nevyžerou! Tak zdar v sobotu a v neděli, na časovce opět o mistrovské dresy. Karlos.


profilové foto

Počet předem přihlášených na VC Temelína právě překonal stovku!

Dnes naposled je možné si zajistit originální samolepku na kolo s vlastním jménem a taky 150 korunové startovné pro členy JAL. Tak kdo toho chcete využít, neváhejte a vyplňte prosím přihlášku na http://kcslaviapraha.cz/…ovni-listina

Kromě výše zmíněných výhod se díky přihlášení (a platbě) předem také urychlí prezentace v den závodu. Budeme tedy rádi, pokud toho využijete a ulehčíte nám tím práci.

Za spolupráci děkují
pořadatelé z KC Slavia Praha


profilové foto

Bylo to dobrý. A jestli je to možné poděkovat těm dvoum hadicím s vodou na trati !
S Hasičema na parkovišti. Tak snad příští rok.


profilové foto

Velká pochvala pořadatelům!!! Dobře zvladnutý závod. Díky


profilové foto

Super trať, organizace a vše okolo.. Velká pochvala… moc díky