Fórum

Téma: Strategie a taktika

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Musel jsem po kolizi se soupeřem zastavit. A já sám-samotinký s mou výkoností bez jízdy v háku přes jedno kolo jsem jel a jel – nedojel.

profilové foto

Já se ptal Oldo, co se ti přihodilo v neděli, viděl jsem výsledky, že si sobotu nezopakoval?Místo kol mi budeš muset poradit jak trénovat a jak vypadaj ty bobulky!!!

profilové foto

Nazdárek. To se tak hezky čte, když mě někdo vychvaluje.
Karle – ty chceš ještě jeden pár kol, co ? Pokračuj – uvidíme ?

profilové foto

Zdar, Monínec zas nesklamal, parádní, ten kopec snad zalejvaj, jak roste a já se ho jezdit nenaučím!Korči až dospěje…tak bůh s námi!!!Jeho nástup v kopci byl pekelnej a mě lezly oči z důlků a dech byl čtyři kroky za mnou…musel jsem na něj počkat…a když jsem ho znovu popadl a nadýchl se asi třikrát, uvědomil jsem si, že z taktického hlediska pro mne, se to už nesmí opakovat!!! Tak promiň Korči, že jsem ti to v zápětí oplatil a možná tě trošku odpojil!Olda tě však brzy vystřídal a pěkně nás vyškolil! Co se dělo v neděli, že Olda taktiku nezopakoval?

profilové foto

Já na to navážu a přimluvím se za to, aby se tak krásný závod s perfektním pořadatelským zajištěním nekonal dvakrát o jednom víkendu (sobota JAL, neděle Masters) – všichni bychom rádi startovali v obou, ale takhle to bylo jen pro ty nejlepší.

profilové foto

S kamarady tak jednou za mesic vyrazime do mistni putyky na marias. Radost ze hry mnohonasobne prevysuje uspokojeni z pripadnych vyher, v halerovem mariasi to ani jinak byt nemuze. Kazda povedena partie pak byva podrobena patricnemu rozboru, s komentari jednotlivych akteru, kteri ospravednuji sve spatne ci dobre vynosy, vzajeme se popichujeme za chyby, vetsinou zapricinene pokrocilou hodinou vecerni. Alkohol je, priznavam, dalsi z motivu techto akci.
Mezi mariasem a amaterskou cyklistikou vnimam urcitou paralelu. Taky soutezime o „halere“, kazdy zavod ma trochu napeti z nejisteho vysledku, na ktery ma kazdy ze zucastnenych vliv a misto alkoholu si ze zavodu odvazime zizen a vyplavene endorfiny (to je mozna vetsi droga :) ), tak mi prislo skoda se o to vsechno s ostatnimi nepodelit. Take pro to jsem toto tema zakladal, a to, ze se tu narozdil od mariase da probrat situace pred samotnym zavodem, vnimam jako bonus.
K sobotnimu Moninci, sve strategii jsem dostal, ale uz na startu padla jedna tratovka, neb jsem strachy z nastoupanych metru, ci kilometru, nejak osidil papu. A taky jsem zjistil, ze osvedcene testoviny maji vic energie nez vlocky, kteryma jsem na sobotu vybavil sve nitro. Po svem avizovanem nastupu, ve kterem jsem „dotravil“ ten banan, byl zavod z hlediska vysledku v prachu. Nezmacknul jsem se asi uplne na dno, chtel jsem to jet i v nedeli a nekde ve skrytu duse jsem si to vezl sebou. Omouvam se poradatelum, ze jsem nevystoupal na pasku a znevazil tak poradatelske usili, hlad jsem mel tak strasnej, ze vrtule z talire jsem na kase v restauraci tahal z obeda holyma rukama. Jsem jeste mladej a nezkusenej.

profilové foto

Nazdar zavodnici, prozrazuji svou taktiku na zitrejsi Moninec, jestli uvisim v prvnim kopci, nastupuju v takovym tom tahlym klesani (jako vzdycky) a jedu doraz do konce zavodu. Stridam a taham jako pes, v triclenne skupine mi staci treti misto, v dvouclenne druhy, ve ctyrech a vice nestridam a nastupuju na kazdym lehkym horizontu :)
Po utrzeni z hlavniho pole, pokud za mnou nekdo bude, ocekavam pravidelnou spolupraci po 150ti metrech, dokud budeme videt, vse nadoraz, nejsme tady na boruvkach. Pokud me urvete hned v prvnim kopci, zbytek zavodu zasadne nestridam – jedu porad na spici :) Je prece treba poradne potrenovat casovky :))))

profilové foto

Ondro, nechtěl bys alespoň založit svůj blog? Třeba jako nástupce bohužel již zemřelého legendárního Michala Kolesy (třeba někdo odtud ví o koho jde), možná by takový projekt sklidil úspěch. :-)

profilové foto

Raději si ode mě kup tretry :)… jak jsem řekl závodit už nebudu

profilové foto

no vždyť říkám…proti tobě jsme jen béčka!!!Ale budou li tě motivovat vítěztví nade mnou, tak přijeď a sprav si náladu. Vítěztví nademnou, však není vstupenka k profíkum.Musíš si dát vyššší cíle!