Fórum

Téma: Milevské okruhy 2015

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Tak dnes byla radost jezdit v Milevsku po okruhu. Návrat na starý okruh je parádní. Pořadatelé stáli a regulovali úplně ukázkově, okruh prostý silničního provozu byl maximálně bezpečný a dalo se jezdit bez stesu, kde co vyrazí?Je vidět, že pořádání tohoto závodu sedí a vypiplal si zde vzorový závod. To, že to někde neklapne k úplné dokonalosti, pochopí a omluví každý, kdo někdy něco pořádal.Spolu s chladnějším počasím to v celku nemělo chybu.Kostky pod radnicí snad nikomu nečinily závažnější problém a měly několik variant průjezdu, alespoň se chvíli jelo hlavou. Zdar.


profilové foto

Reakce na Milevsko. Je to nádherný okruh, kde se vyskytují všechny profily, jak už několik pasáží v kopcích, tak i po dlouhých rovinách. Myslím si, že zde bude i velká podpora diváku v den závodu, jak to bylo i v minulých letech a obnovení tohoto závodu jen a jen prospěje z hlediska historie.
Sám za sebe jsem každopádně 100% pro tento závod.


profilové foto

Reakce na Petr Koblic (21.03.2015, 19:55)

Čau Petře, jestli se jedná o starý dobrý okruh(cca 12km), kde byl mnohokrát situován mistrák republiky ČR v silniční cyklistice, tak jsem pro!!!
Průjezd městem Milevsko a projíždění kolem radnice je nejlepší propagace cyklistiky. Jestli se tam vejde jeden cyklista, tak se tam vejdou všichni, od toho máme na kolech brzdy a řidítka, abych přizpůsobili dané situaci rychlost a průjezd:-)


profilové foto

Milevsko, nebo Přeštěnice? Loni to byl nový, krátký, ale dosti náročný okruh. V letošním roce nebudou v Milevsku probíhat žádné rekonstrukce komunikací a závody se zde mohou v letošním roce po delší pauze opět uskutečnit. Problém ovšem pro závodníky bude úprava prostorů před radnicí, které doznaly zásadních změn. V těchto místech byla položena dlažba a inkriminovaný úsek je o několik metrů užší. Nicméně průjezdné to je. Kdo bude chtít, může se k tomuto vyjádřit. Začátkem dubna zvážím pro a proti. No a začnu řešit birokracii úřadů…