Fórum

Téma: Cyklokros Hrdějovice

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.

zůstat přihlášen(a)
profilové foto

No a máme to letos za sebou… v Bílsku parádní tečka za sezónou 2015, zase cyklokros se vším všudy, trať náramná, počasí nabídlo všechny varianty včetně bílého nesmyslu!!!Láďa si opět vyhrál, jen by si za svou snahu zasloužil větší účast. Tak doufám, že TuBeráCi budou v další sezóně dominovat i v JALce a tak přesvědčí další borce k účasti v podzimním terénu na jihu Čech.

profilové foto

Připojuji se k pochvalám, byla to švanda. Trať byla připravena náramně a ten déšť s kaolínem z toho udělal náramnou citovku smyků, lepších než na ledě! Jen to kolo to odskákalo, rozebral jsem a vyčistil vše co šlo!!!No a jak se zdá, tak pro velký úspěch si to v Bílsku zopakujeme, na Javoru už sněží a slibují, že v noci spadnou vločky i v nížinách.

profilové foto

Přesně tak :) Parádní závod a letos poprvé cyklokrosové podmínky. Špekoun Ziky je připraven na finále.

profilové foto

Ahojky. Pěkný záznam. Konečně nám zapršelo. Už jsem nažhavenej na další závod. Se těšte tlusťoši.

profilové foto

https://www.youtube.com/watch?…
Ještě jednou cyklokros v Hrdějovicích

profilové foto

Tak jsem chvátal až jsem udělal několik chyb ve filmu ,které musím opravit.Dík za pochopení

profilové foto

Chvátal jsem se záznamem cyklokrosu v Hrdějovicích ,aby jste si ho mohli vychutnat ještě jednou doma a v suchu . Vokál

profilové foto

Já se přidávám ke chvále, kterou jsem už šířil na FB. Venco, nápadem o CX etapáku jsme se už s Havranem zabývali – narážíme ale na problémy, které mohou nastat při závodě – zejména selhání techniky. Někteří pořadatelé třeba asi nemají možnost časy zaznamenávat a zapisovat – i když je to relativně jednoduchý úkol, je to v našich podmínkách pochopitelné. Letos jsme například přišli s návrhem hodnocení nejlepších spurterů (průjezd druhým kolem) – ten také zapadl do šuplíku, protože je to opět jen komplikace pro pořadatele, která zatím nepřidává žádný očekávaný efekt. Ale příští rok budeme zase o něco dál, nejen díky velké propagaci seriálu, ale také díky výborným výkonům pořadatelů.