Fórum

Téma: Loučovice

Pokud chceš vložit příspěvek do diskuze, musíš se přihlásit.


zůstat přihlášen(a)
profilové foto

Karle, dík! A snad si to do příštího roku s pořádáním ještě rozmyslíš. :-)


profilové foto

Tak to máme, snad úspěšně za sebou, děkuji všem, kteří se Loučovických klání zúčastnili a přežili ve zdraví.Před pěti lety jsem si něco vymyslel a spousta lidí mi to pomohla zrealizovat. Těm patří vaše díky závodníků. Všichni ti regulovčíci, kteří se snažili Vás ochránit, před nervózními motoristy, všichni ti kteří pro Vás napekli a připravili občerstvení, letos Madla s Michalem Gromovským neskutečně sehraně vše časově a výsledkově zkoordinovali a kdybych jim to nenarušoval pozdními starty, tak jste byli o hodinu dříve doma. Odvedli obrovský kus práce a bez nich by jsme tam byli ještě teď!Moc děkuji.Kdo nám to vše umožnil po dobu pěti let a poskytl nám veškeré zázemí a komfort hotelu Kilián a ještě musí snášet nejapné narážky a poznámky v podobě anonymů od ubožáka, který není schopen ani vystoupit ze svého stínu a být sám sebou! Takže mé díky patří patří i panu Zbytkovi v zastoupení Míli Šustra.Letos se vylepšilo, alespoň z mého pohledu výrazně i jednání na úřadech, což je příslibem pro další pořadatele.Velmi ochotné a vstřícné bylo i jednání se všemi tradičními sponzory, jako byl pan Kalaš, Karel Švec a jeho GALAXY,DAJ Sport v zastoupení Michala Zrnéčka, sportovní cyklo obchody Pavla Skály a Mildy Bečváře ve Strakonicích,sport Romana Kahudy v Prachaticích, tady všude a vždy jako závoďáci dostanete vřelého přijetí, rady a nějaké milé slevičky při nákupu.Firmu Karcher jste také zaregistrovali, takže se teď má ten, kdo mohl doma zahodit hadr, leštěnku a gumové rukavice. Díky Míro.Díky všem, kteří jste u nás závodili a šířili o nás zvěsti a tak jsme to letos dotáhli na číslo 101 na startu.Za sebe musím poděkovat i členů svého oddílu, které jsem též zatížil starostmi s tímto závodem.A vlastně díky všem, kteří vždy počkali a já mohl též startovat.Za ostatní pořadatele, bych malinko apeloval na závodníky a teď hovořím za ty regulovčíky, aby si vždy včas uvědomili, že to jezdíme většinou za provozu a být roztaženi po celé šíři vozovky vzbuzuje strach a hrůzu a nepřiměřené reakce řidičů. Chápejte je a buďte ohleduplní. Oni neví, jak moc máte najeto a že to máme pod kontrolou!!! Tak přeji ať to máte vždy pod kontrolou! Na všechny hodné a obětavé tatínky a rodiné příslušníky, kteří rozumějí cyklistice více než mi a neváhají mezi nás přijet a stát se součástí závodu…buďte slušní a ohleduplní k našim chybám a když vás něčím v zápalu boje vytočíme, je dobré přijít, vychladnout a malinko to narovnat! Díky.Každý chybujem!Pět ročníků za námi, HURÁ…3×. Já a moje parta končíme. Pokud se vám to někomu líbí tak, že by jste to chtěli znovu…můžete si to zkusit sami.Rozjeté to je a lidi už o tom ví. Já klíďo přijedu…jako závodník.To mě napadá, že na KILIÁNu zůstala startovací rampa, tak máli někdo zájem, je k dispozici.A nep­řepřemluvíte mě, ani kdyby jste to přejmenovali na JuAL!!!Zdar.


profilové foto

Tak co je jisté? Přijede již odpočatý Petr Cirkl, Rakušáky už jsem potkal včera trénovat až na Tomáši, Něco napečíno už taky máme, letos to bude slabší, některé vymazlené pochoutky neklaply! Ovoce objednáno, rozdá se 30 sad medailí, nebo pohárů, minimálně čtyřicet závodníků v absolutním pořadí za oba dny si odveze nějakou tu věcnou cenu, kdo byl na všech pěti ročnících, může si odvézt pohár jako vzpomínku.Vína jsou zatím v jednání, tak uvidíme.Jediné co se mi rozpadá jsou pořadatelé, tak pokud máte někdo ochotné příbuzné a kamarády, kteří přijedou a budou ochotni přiložit ruku k dílu, budu rád. Díky a počasí ať nám klapne.


profilové foto

Reakce na Karel Juráň (22.06.2015, 18:49)

Změna je život, ale některým závodníkům jsi to udělal spíše obtížnější. Tak hlavně, aby iniciátoři změn dorazili v hojném počtu na start, tak teplo jako loni asi nebude.


profilové foto

Další informace ke změně k typu závodění. Z organizačních důvodů a s ohledem na soupeře, kteří tvrdili,že dvě časovky je moc, jsme první horskou časovku změnili na model CUNKOV!!! Čili hromadný start…11km pod kopec v balíku a pak 6km ať každý ukáže co umí. Je to sice dál…ale za to horší cesta!!! Zdar.Jo a pro peníze nejezděte, děláme to pro radost a proto, že je to už popáté!!!


profilové foto

Pokud někdo přemýšlí o ubytování na etapák, stále jsou v nabídce hotel Kilián v Loučovicích, penzion Hejrov v Přední Výtoni, hotel Svatý Tomáš, (1000 m.n.m)


profilové foto

Včera jsem odeslal stejné propozice jako v tištěné podobě Pavlovi, takže snad ode dneška budou na stránkách. Jen upřesňuji a omlouvám se za chyby. Kdo byl loni- je to úplně stejné, páč se to osvědčilo, dva dny- So,Ne/čtyři závody. V pátek krom koupačky se nic nekoná. Čipy zase letos zkusíme oželet, bylo s nimy více starostí než radostí, motorkáři jsou v jednání???Ostatní dotazy rád zodpovím. Zdar


profilové foto

Reakce na Svatopluk Dvořák (09.06.2014, 08:51)

tTo je parádní,stačí.
Díky.
Venca C.


profilové foto

Reakce na Václav Cinkl (09.06.2014, 07:56)

škoda, že nejdou editovat příspěvky s chybou: velký scan 2. a 3. strany zde http://www.maraton.cz/loucovice2.jpg


profilové foto

Naskenoval jsem Ti propozice, které jsem dostal ve Strmilově. Vše se asi odehraje, tak jako loni, povídání na 4. straně o startovném na pátek si nevšímej, protože to je asi chyba tisku, která se táhne již 2 roky. Malé obrázky zde: http://www.maraton.cz/…4_st_1a4.jpg
http://www.maraton.cz/…4_st_2a3.jpg

a velké neotočené, za to se omlouvám:
http://www.maraton.cz/loucovice1.jpg
http://www.maraton.cz/loucovice1.jpg